Selw

Bytom

Opinie o Selw

sikin
użytkownik zarejestrowany

witam, z tego co wiem to atmosfera od czasu ostatniej opinii mocno się poprawiła, na co na pewno miały wpływy takie rzeczy jak podwyżka czy zatrudnianie co raz częściej na umowę o pracę, ponadto firma oferuje różny zakres usług i ochronę i produkcję odzieży

antek

selw to firma z Sosnowca

nikodem

Firma SELW Tarnowskie Góry to najgorsza firma z jaką miałem kiedykolwiek do czynienia jakość usług marna kompletnie nie znają się na ochronie mienia, ich usługi księgowe wykonywane są przez osoby które kompletnie się na tym nie znają, co gorsza władze firmy to [usunięte przez administratora]. Przestroga dla innych aby lepiej nie współpracować z nimi !!!!

Zostaw opinię o Selw - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Selw