Opinie o HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta) w Warszawa

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta). Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta) o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta) w Warszawa

Dariusz Nowy wpis

jak na studio reklamy przystało, wszystko zależne jest pewnie od stanowiska. Zwykły Key Acoount pewnie więcej jak 2,500-3 tys. nie wyciągnie. Ale każde wyższe stanowisko może być o wiele bardziej opłacalne.

Piotr Nowy wpis

Studio nie prowadzi obecnie rekrutacji.

Ufo Nowy wpis

Lokaj kłamie, na stronie w zakładce kontakt i kariera jest informacja że szuka... Nie przestajemy poszukiwać nowych talentów, aby móc na co dzień budować zgrany zespół. Jeśli jesteś osobą ze zmysłem marketingowym, rozumiesz potrzeby klientów, znasz sposób pracy w naszej branży – podkreśl to w liście motywacyjnym. Jeżeli pragniesz rozpocząć swoją karierę i dostrzegasz potrzebę dalszego dokształcania się w kwestiach merytorycznych, jak i zdobywania obycia na rynku B2B – prawdopodobnie to Ciebie wybierzemy, abyś wspierał nas, dążąc do wspólnych sukcesów i osiągnięć. Dział Handlowy Junior Account Manager WYMAGANIA: - doświadczenie w agencji reklamowej na podobnym stanowisku (min. 1 rok) - doświadczenie w sprzedaży B2B (min. 3 lata) - znajomość zagadnień poligraficznych - bardzo dobra organizacja pracy pod presją czasu - dobra znajomość pakietu MS Office - umiejętność obsługi klienta - doświadczenie w tworzeniu ofert i prezentacji produktowych - dobre umiejętności prowadzenia rozmowy telefonicznej - dobra znajomość topografii Warszawy i prawo jazdy kategorii B - wykształcenie wyższe itd

A Nowy wpis

Prawie wszystkie opinie pod różnymi nickami są napisane przez tą samą osobę z tego samego IP. Żenada. Awanturnictwo. Zajadła nienawiść

X

Siewco kłamstwa i nienawiści. Człowieku podły. Nie wszyscy odeszli sami tylko dostali wypowiedzenia. Nie masz prawa nazywać lizusami tych co nadal pracują bo to świństwo. Pracujemy bo tak chcemy. Kłopoty zdrowotne właściciela o główny powód . Ile musi być w tobie zła jeżeli od tak długiego czasu pod różnymi nickami Tak plujesz. Daruj sobie

wpisy takie jak powyżej to opinie sfrustrowanych, byłych pracowników. Brak obiektywizmu. Przeważa jad i złość. Szkoda, że nie spojrzysz przed dokonaniem wpisu we własne lusterko. A co ty zrobiłeś dobrego dla tej firmy gdy byłeś pracownikiem? wymień kilka swoich sukcesów !! Czy oprócz pobierania wynagrodzenia dałeś coś konkretnego od siebie? Nie pisz ogólników tylko pochwal się konkretami. Pracowałem w tej firmie wiele lat i był to ważny etap w moim życiu. Nie zawsze rozstanie się z pracodawcą wynika z "wojny". To normalna część życia dla normalnych ludzi. Weź coś na uspokojenie, bo chyba masz kłopoty...

normalny

Na świecie są różni ludzie. Największy problem jest z tymi, którzy w niczym nie widzą piękna i każde dobre słowo traktują jako kłamstwo. Życzę Ci abyś znalazł na swojej drodze uczciwych ludzi. Ja nie chcę żyć w świecie, gdzie można wszystko opluć i wyśmiać. Współczuję Ci. Nie będę więcej prowadziła z Tobą polemiki.

normalny

Czytając te wpisy mam wrażenie że znalazło się kilka osób pałających nienawiścią za to, że są słabe. Ja już w tej firmie nie pracuję ale spędziłam wiele wspaniałych lat. Nigdy nie byłam oszukana a w czasach trudnych zawsze otrzymałam wsparcie. Prowadziłam też swoją firmę i wiem również z drugiej strony jak wygląda współpraca z handlowcami i nigdy nie chcę więcej mieć z nimi do czynienia. Panie (usunięte przez administratora)- niech się Pan trzyma i nie spuszcza z tonu.. Nie wszyscy plują nienawiścią. Spotykamy się nieraz z byłymi pracownikami i wspominamy "dawne, dobre czasy". Trzyma kciuki za dalsze sukcesy

czy ktoś przekaze mi obiektywne informacje o tej firmie, bo nie wiem czy skladac papiery jest ich ogloszzenie o prace

tom

a jak sie tam pracuje ?

anonimowa

dziękuję za opinię, też byłam na rozmowie pod koniec stycznia 2014, coś wydawało mi się, że dużo obiecuje a mało może. Widać to po otoczeniu, biuro tak jak pisałaś, bardzo niski standard, w jego pokoju też jakoś brzydko, brudne ściany, jakiś stary zyrandol, kraty w oknach, brudne szyby, bardzo zniszczona podłoga i z zewnątrz wyglądało jak stara zaniedbana willa. Spodziewałam się, że agencja reklamowa będzie reprezentowała zdecydowanie więcej. Pan (usunięte przez administratora)jak dobrze pamiętam, też wyglądał mało schludnie. Ty masz zaproponować ile chcesz zarobić, ale daje do zrozumienia że nie mozna liczyć na więcej niż 2000 zł na początek umowa zlecenie, czyli bez żadnych urlopow, zwolnień, żadnego zabezpieczenia pracowanika. Też podziękowałam. Nie odbierałam telefonu :-) nie chciałam mu robić przykrości.

Pewnie śmieciowa. Znam gościa kilka lat i wiem, że nie ma co liczyć na lepszą umowę.Gadkę ma dobrą, zaczęliśmy kiedyś współpracę i to tyle co dobrego. Jeszcze jedna dobra rzecz. W 2010 skończyliśmy współpracę. Na całe szczęście.

piotr

to zależy od Twojej osobowości. W tej firmie większość zaczynała od zera i bardzo daleko zaszła. [usunięte przez moderatora] jest możliwośc zatrudnienia.

xx

a ja cieszę się, że już tyle lat pracuję w tej firmie. Nawet w okresach kiedy nie robiłam wyniku nikt się nade mną nie pastwił i nie groził zwolnieniem, Wytrzymaliśmy trudny okres i dzissiaj są kolejne sukcesy. Nie obrzucajcie nas błotem nieudacznicy bo z firmy wylatywali tylko (usunięte przez administratora) kombinatorzy i osoby, które całkowicie nie dawały sobie rady.

od ponad roku nie był przeprowadzany nabór do pracy. [usunięte przez moderatora]

pracuję w tej firmie od kilkunastu lat i nigdy nie spóźniono się z wypłatą. Nawet w trudnych, kryzysowych latach.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta)?

Kandydaci do pracy w HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta)
1.7/5 Na podstawie 39 ocen.

HABAS Studio Reklamy (Firma zamknięta)