„AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach

Suwałki

Opinie o „AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach

Archangel

Narzekaja wszyscy od kia poprzez suzuki az do mitsubishi. Wspolczuje tam pracowac. Non stop nerwówka i cisnienie na sprzedaz.

wojtek

ludzie co pracują tam ok, mili sympatyczni, pomocni, uczyni jak mają czas, i atmosfera dobra, ale w tedy jak szefa nie ma:) jak Pan S. zacznie swoje mądrości prawić to pozostaje przytakiwać bo przegrasz w dialogu. Człowiek dbający o swój interes a nie pracowników jak prywaciarz duża złotówa z niego. nie wierzyć w obietnice do końca które są mówione.

A sobie ktoś

Tak to prawda co napisała osoba wyżej. Straszny materialista z niego... Niby teraz jakos lepiej zoorganizowal miejsca pracy z tego co mi wiadomo ale atmosfera jak tam panuje miedzy wlascicielem a pracownikami to przechodzi ludzkie pojecie . (usunięte przez administratora)

Anonim

(usunięte przez administratora) Bez powodu czepia się do pracowników. (usunięte przez administratora) Zależy mu jedynie na pieniądzach a ludzi traktuje podmiotowo. Nie polecam korzystania z jego usług i wierzenia mu w jego dobroć i uczciwość.

Blądyna

Brak odpowiednich narzędzi pracy...na 3-4 mechaników przypada jeden wózek szufladowy który jest uzupełniony w 70 % .Zimą temperatura na obu halach zbyt niska do wykonywania usług.Mechanicy często muszą biegać miedzy halami po narzędzia których brakuje.Praca w dużym stresie,nie jedna dziupla czy warsztat-nie serwis, pochwaliłby sie leprzą renomą w mieście i stanem narzędzi niż ten "profesjonalny" serwis.Prawda jest taka iż [usunięte przez moderatora] to straszny materjalista i bardzo ciężko sie z nim pracuje,nie polecam ani jako pracodawcy,ani miejsca pracy ...wielu ludzi rezygnuje nawet w pierwszych dniach .Miasto małe...w razie wątpliwości co do wiarygodności tekstu spytajcie ludzi działających w tej branży...powodzenia

Pati

Firma nierzetelna, w roku 2008 odszedł mój chłopak z tej firmy, [usunięte przez moderatora]straszny materialista, stanowisk pracy mało - podział obowiązków duży. Zarobki średnie rynkowe.

Zostaw opinię o „AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach - Suwałki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „AUTO-LAKUS” Stanisław i Robert Winckiewicz Spółka Jawna w Suwałkach