Intar Tools

Opinie o Intar Tools

Paweł

Z takim lekceważącym podejściem do firmy nie dziwię się, że nie odpowiada niektórym praca!

Gaweł
@Paweł 18.11.2018 19:45

Za taką kasę nie można podejść poważnie

Halina

Szukają frajerów fizycznych za niskie stawki. Nie warto sobie głowy zawracać.

Ariadna

Zarobki odstają od dzisiejszych realiów, szczególnie jeśli chodzi o magazyn, a narobić się trzeba. O właścicielach pisać nie będę, bo nie da się w zasadzie nic dobrego napisać.

Olek

Firma na uboczu, dojechać trzeba tylko samochodem, stawki dla zwykłych pracowników (magazyn) bardzo niskie, a wysokie dla wybrańców umysłowych. Lepiej szukać czegoś bardziej normalnego, z bonami na święta, dodatkami, o których tutaj możesz pomarzyć, no i lepiej mieć lepszą firmę w CV niż takie nie wiadomo co.

Jakie czynniki według Was jest najważniejszy przy wyborze miejsca pracy? Atmosfera, zarobki, lokalizacja czy jeszcze coś innego?

Mila

Ukraińcy omijają tą firmę to chyba coś znaczy

Darek

Straszna lipa tyle napiszę

K.

no cóż zarobki ekspedientek w sklepie spożywczym są już lepsze niż w tej firmie

Najbardziej nie podobało mi się w Intar Tools: godziny pracy

Zostaw opinię o Intar Tools - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Intar Tools