Opinie o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Carrefour Polska. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Carrefour Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Carrefour Polska w Toruń Olsztyńska 8

Mr. Kerfiut

x - 2012-07-19 17:42:32 A ja polecam , to bardzo porządny człowiek, który ma bardzo dużo wiedzy oraz szanuje innych ludzi.chodzi mi o miejsce pracy...

x

xyz_abc

wywalcie te laske z recepcji!! co za muminek?! juz naprawde nikt nie chcial tam robic?! przeciez ta dziewczyna to porazka!!!

f...ck the

każdy da się lubć

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.

Koordynatorka jest w porządku tylko ludzie nie wiedzą co podpisują i w tym jest problem

MalaMi

A co sądzicie o Agencji Pracy InterKadra? Dwa miesiące temu pracowałam w Carrefour przez tą Agencje i była bardzo niezadowolona, przede wszystkim wynagrodzeniem jeśli można było ogóle tak to nazwać pracowałam na zlecenie i płacili mi marne grosze . Co sądzicie o koordynatorce z Interkadry?

abc

... - 2012-05-04 22:41:04 jeszcze Wam nie powiedzieli, że podwyżek brak?! no i o premiach od czerwca też możecie zapomnieć...niektórzy premi to nie widzieli już w marcu!!! narzekaliście na tyrana [usunięte przez administratora]?... to teraz będzie podobno gorzej jak przyjdzie nowa tyranka ale ja jej nie dam się :) to nie pracownicy są źli tylko chory system w Carrefour. wszyscy (usunięte przez administratora) ą trzęsą. ja tak jak każdy potrzebuję pracy i nawet ta marna najniższa krajowa jest lepsza niż nic ale dosyc już traktowania nas jak woły. jedna osoba ma robic za dziesięciu na kilku działach!!! czas to zmienic!!!

...

Desperatka

Gdzie są podwyżki?!

bezo

co Ty liderka byla ok jako jedyna chyba normalna z ochrony...Poza tym reszta liderow tez nie byla zla jesli robilo sie to co do kazdego nalezalo..

Mr. Kerfiut

Szymon jest ok.[usunięte przez moderatora]

marek

Ta liderka ochrony była jedną wielką porażką w tym sklepie.dama wielka.pół dnia w palarni siedziała. Dziwię się ,że gruby jej wcześniej nie pogonił. a nowy lider to już kompletne nieporozumienie

Dlaczego liderka z ochrony odeszla?Pewnie nie potrafili docenic dobrego pracownika i dziewczyna poszla w lepsze miejsce.Dobra i fajna kobiecina z niej byla.Iwa szkoda,ze nie ma Cie juz w naszych szeregach:(Zycze powodzenia i gratuluje madrej decyzji...

krolik

ochrona to pikuś przy kasie centralnej. tam pracują panie które powinny sie zamienić z kasjerkami na jeden dzien i powinno sie nimi pomiatac jak szmatami tak jak one to robią ze swoimi współpracownikami. te panie maja wielkie ego co moze byc spowodowane problemami w domu lub tez tym ze chca sie przypodobac innym ale to im nie wychodzi.

Kroliczka

nie ma to ja w carrefourze jest miło przyjemnie wszyscy są sympatyczni przyjażni a za plecami to sami [usunięte przez moderatora] niewiadomo komu można wieżyć a komu nie!!!!!!!!!!! sami [usunięte przez moderatora] a szczególnie trzeba BARDZO ale to BARDZO u ważać na ochrone nie wiadomo jakie ziółko z nich jest ;P;P;P;P;P;P

Mr.Kerfiut

Panie Zenku, trzeba bylo przyjechac rolete w nocy naprawiac to by nie bylo tych wszystkich zali. Miras idzie w twoje slady... wszyscy techniczni to nygusy, czy to kerfiut czy kometa... pozdro.

wydaje mi sie ze wy ludzie czujecie sie skrzywdzeni i wypisujecie takie bzdury a ta to a ten tamto a sklep taki zly i pan dyrektor to najgorszy a tak naprawde jesli wam tak zle i ciezko to zmiencie prace i oddajcie miejsce pracy ci co potrzebuja jej i chca pracowac

mr

to ktos kogos kochal w wc?? taka imprezka mnie ominela??? ehhhhhhhh:))))

matmax

bo najwieksza na swiecie jest milosc gdzie??w wc !! no ba zazdrosnik sie znalazl z ena niego nie wypadlo oj robaczka robaczka to ty bys zakisic chcoial a nie pyklo hehe i nie nazywaj nas kolegami bo to tylko dla picu zeby w p[racy bylo milej ,,,,,,,,,,,,,a naprawde kazdy kazdemu [usunięte przez moderatora] rabie no ba zatrudnia sie z przypadku osoby i tak jest ochrona gada na pracownikow a pracownik na ochrone aile zykje rtazem i ojoj ale mi wielkie gnoje wszyscy ............oj szkoda slow wejdz na [usunięte przez moderatora]

witajcie koledzy i kolezanki imprezka sie podobala?Takiego pijanstwa to jeszcze nie widzialem haha ale fajnie bylo i te pary cudowne kto powiedzial ze w cerfie nie ma dobrych znajomosci kazdy kazdego kocha nawet w WC ;) oj oj robaczki niedobre

Zostaw merytoryczną opinię o Carrefour Polska - Toruń

• Jak się pracuje w Carrefour Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Carrefour Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Carrefour Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Carrefour Polska?

Kandydaci do pracy w Carrefour Polska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Carrefour Polska