S-Plus

Opinie o S-Plus

Hanna

Firma S-Plus wspiera osoby posiadające warsztaty samochodowe w ich rozwijaniu. W ramach współpracy można liczyć na pomoc i opiekę merytoryczną i techniczną w zakresie technologii napraw, podwyższenie standardu warsztatu,realny wzrost przychodów i pakiet materiałów promocyjnych. O samej współpracy osoby zainteresowane mogą przeczytać na: https://s-plus.pl/rozwin-swoj-warsztat/

Hanna

@Tabu, piszesz o warunkach pracy na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że w każdym dziale te warunki ulegają zmianie.

negor

45rt.może i kiedyśszukali tlyko jest to teraz nieaktualne - a skąd w ogóle informację o takiej rzekomen interwencji ? Czy przekarzecie słuchawkę wrezscie colinowi ?

Inder

Ostatnio przechodziłem obok firmy i pomyślałem, że może warto byłoby u nich podjąć pracę. Nie mam co prawda informacji jak wygląda kwestia wynagrodzenia dla nowych pracowników bo chyba ostatnio takowa rekrutacja nie była prowadzona. Prosiłbym o informacje w jaki sposób najlepiej można byłoby się do nich dostać i czy ma to sens.

staszek

a jak wygląda tam u nich jakaś rekrutacja o ile takowa jest prowadzona? bo ja już chyba nie orientuje się w temacie na bieżąco, wiem że od nowego roku miało się coś dziać, ale co konkretnie? macie może jak mi potwierdzić czy to jest prawda, ktokolwiek z Was był w tym roku na rekrutacji u nich? dajcie znać

Tabu

Powiem tak. Może i zarobki dobre ok 2000-2500 brutto do tego jakaś premia, czyli mniej więcej na rękę 2500. Ale jak policzysz czas poświęcony to wychodzi ci ok 8-10 zł za godzinę pracy. Więc żadnych szaleństw nie ma.

romano

Ja słyszałem ,że w Poznaniu otwiera się w maju salon Ziebart Autodetailing. Firma z mega doświadczeniem Amerykańska. Sam jestem ciekaw jaki będzie poziom usług i czy będą pakiety. Słyszałem,że już trwa rekrutacja pracowników. Sam bym tam chciał się wkręcić

XXX

A czy ktoś wie czy na stanowiskach biurowych dają umowę o pracę czy wymagają własnej działalności ?

payk

Gość - 2012-07-18 19:47:11 Podobno Salon w Poznaniu na Dąbrowskiego ma wypowiedzianą umowę - tworzony jest nowy salon w Poznaniu - ktoś wie gdzie ?[usunięte przez moderatora]

Trust

Jabol z takim mailem może być ciężko. A tak serio to ja od ponad pól roku pracuję w tej branży (ale nie w sieci S-Plus) i także wcześniej nie miałem doświadczenia w tym kierunku. Także próbować zawsze warto, szkoda tylko, że kasa nie motywuje do pracy.

jabol

Czy bez doświadczenia w takiej branży można się tam dostać na pracownika technicznego-pomocnika lakiernika ? Pytam bo szukają takiego w Krakowie. Proszę o info jabol165@wp.pl Pozdrawiam.

Gość

Oskar

Witam, chciałbym zadać kilka pytań odnośnie tej firmy osobie która tam pracowała bądź pracuje. Bardzo proszę o pomoc i kontakt pod adresem email: adri2@o2.pl

taaa, zależy gdzie, w poznaniu nowy pracownik ma 2000 brutto , czyli około 1440 , a o szkoleniu to zapomnij, bo za drogie, czego cie nauczą starzy pracownicy tyle umiesz, a prowizje to masz ale od kwoty netto i powyżej 10 tys, czyli jak masz zarobione 13tys dla firmy to masz 10% od 3 tys , czyli 300 zł, co daje razem 2300 brutto -> to faktycznie takie zarobki że aż powalają na kolana

Maro

jak ktoś ma zdolności to 2500-3000 na rękę ale da się wycisnąć 4000 zł.

szeryf

1800zł netto na początek, tak? A później jak to jest, płacone procentowo w zależności od wykonanej usługi? Ile można realnie zarobić?

Bender

Jak się jest sierotą to się mało zarabia , bo przecież wynagrodzenie jest prowizyjne.

dorro

Jeżeli chodzi o wynagrodzenie, to jest tam dość słabe jak na to co się wykonuje(ok 1800 netto), szkolenie tylko na początku przez 2 tyg , a później radź sobie sam człowieku

Zostaw opinię o S-Plus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S-Plus