Piotruś

Dramat to mało powiedziane. (usunięte przez administratora) i to w dodatku z wodogłowiem! Firma przekręt, giną pieniądze, nie ma dokumentów, co chwile ktoś nowy! Tragedia! Każdy kto tam przyjdzie będzie chciał jak najszybciej opuścić teren tego cyrku dzięki temu zostanie przy okazji oszukany ponieważ każdy ma umowę zlecenie na 2500bruttto i prawnie nie można im nic zrobić jeśli zapłacą sama podstawę. Obiecują miliony, wykorzystują a później oszukują i nie widza w tym nic złego. Klientów tak samo! Nie polecam! Odradzam! Radzę trzymać się jak najdalej od takich szuj ???? nie pozdrawiam????????

Tabu

Powiem tak. Może i zarobki dobre ok 2000-2500 brutto do tego jakaś premia, czyli mniej więcej na rękę 2500. Ale jak policzysz czas poświęcony to wychodzi ci ok 8-10 zł za godzinę pracy. Więc żadnych szaleństw nie ma.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Czy nowo zatrudnione osoby w S-Plus otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tabu

arek Nowy wpis
Kandydat
@Tabu

twierdzisz ze 2500 to dobre peniadze ? chlopcze tyle powinno byc tygodniowo za prace w szkodliwych warunkach i w sresie nie musze dodawac ze szanujace sie firmy tyle juz placa

Obserwator Nowy wpis

Firma przechodzi bardzo burzliwy okres, ciągłe zmiany wprowadzane w krótkim okresie czasu z dnia na dzień, są nie przemyślane i uciążliwe dla innych. Ciągłe rotację zarówno na warsztacie jak i w Biurze, ostatnim czasu kompletna dezinformacja w firmie brak komunikacji. Coraz mniej kompetentne osoby na stanowiskach zarządzających, zrzucanie odpowiedzialności na innych to codzienność w tej firmie. Zarobki oraz warunki zatrudnienia coraz mniej atrakcyjne i coraz bardziej restrykcyjne. W firmie można dużo się nauczyć kosztem zdrowia, nerwów, czasu. Atmosfera w firmie bardzo napięta. Perspektywa czasu pokazuje że zmieniliście kierunek jak i stosunek do stałych pracowników

Kamil.lk Nowy wpis

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) na Rzeszowskiej 6 Warszawa, zostałem zwolniony z dnia na dzień bez zapowiedzi robiłem dobrą robotę i byłem specjalistą w tym co robiłem niestety to nikogo nie obchodziło,ci ludzie mają to gdzieś że masz rodzinę itd jest mniej roboty wylatujesz i zostają tylko ci co strzelają z ucha!nie lubią gdy ktoś powie co myśli od razu idziesz do odstrzału ,umowa śmieciowa ciągłe ucinanie kasy i najniższa krajowa,co tydzień nowi ludzie przychodzą zobaczą po tygodniu co jest grane i odchodzą można by książkę o nich napisać. A teraz przejdźmy do naprawy aut nie polecam byle jak malowane i byle czym szpachla i podkład dobrze nie odparuje a już wjeżdża baza szybkie suszenie bezbarwny myjka byle jak i następny a po kilku miesiącach wygląda gorzej jak przed.Masz wgniecenia na aucie? jedź pan Łukasz z Pawłem ślepym ci zrobią wycenę i przy okazji zrobią kilka od siebie wgnieceń za pomocą czegoś co mają pod ręką żeby były większe koszta,takie są realia muszą zarobić,na 2 wgnieceniach nie zarobią ale na 6 lub więcej już tak,to co tam się dzieje normalnemu człowiekowi nie mieści się w głowie. Uprzedzam wszystkich przed pracą w tej pseudo firmie, tam robotą zarządzają ludzie bez wiedzy praktycznej którzy nie szanują ludzi i nie dadzą zarobić,chcesz tam pracować proszę bardzo po pewnym czasie ty zostawisz tu swój komentarz na ich temat.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jakub

Praca sama w sobie w tym miejscu jest przyjemna jednak w zarządzie brakuje jeszcze organizacji, wdrażane są myśli sieciowych warsztatów co w przełożeniu na układ stanowisk i metraż najętych lokali jest mocno rozbieżne z oczekiwanym efektem, frustracje spadają na osoby zarządzające biurem co później odbija się na pracownikach tworząc negatywną atmosferę, zwykle pod koniec miesiąca. Jako pracownik, który musiał walczyć o umowę o prace co było od początku deklarowane przez osobę pośrednią Pana Roberta jako żaden problem, już ze startu stałem się wrogiem tej firmy mimo wielokrotnego nakreślenia wymagań przed rozpoczęciem pracy. Rotacja pracownicza jest dość częsta, głównie z winy pracownika lecz ciężko znaleźć osobę, która zgodzi się rzetelnie pracować za tak niskie wynagrodzenie w stosunku do wykonywanych czynności a trzeba podkreślić, że pracuje się tutaj z chemią mającą ogromny wpływ na zdrowie. Budowę zespołu oraz prace w nim utrudnia często spotykane tu uzależnienie alkoholowe wśród pracowników oraz niski iloraz inteligencji, częściej poczucie zmęczenie objawiało się psychicznie niż fizycznie. Gdy na 5 lakierników przypada jedna komora lakiernicza trzeba się nie lada natrudzić aby ugryźć swój kawałek chleba, to jest również zależne od przypisywanych zleceń, które są dzielone pomiędzy ”lepszych i gorszych” Mimo wielu niedogodności ogólnych przy autach pracuje się bardzo miło, jeśli lubisz to co robisz warto spróbować dla bagażu doświadczeń na przyszłość.

Lucas83
Kandydat

Jak lakiernicy maja tam na start z doswiadczeniem nie zamierzam pracowac na smieciowce napewno chodzi mi jak jest naprawde stosunek do wykfalifikowanych nie poczatkujacych pracownikow

Adam

@piotruś sam zrezygnowales?

Piotruś

Marcin
@Piotruś

Jak długo pracowałeś w S-Plus? Twierdzisz, że ginęły pieniądze, pracownik miał to potrącane z pensji? Zgłaszałeś komuś ten fakt? Jeśli tak, to jak reagowało na to szefostwo? Twoja opinia jest bardzo negatywna, Twoje zdanie podzielali inni w firmie czy jesteś w tym odosobniony? Napisz coś więcej, może jednak znajdą się też jakieś plusy pracy w tym miejscu?

cr
@Piotruś

Mocne słowa jak na osobę o IQ migdała, która zostawia po sobie więcej szkód niż pożytku. Jeśli ktoś jest zwalniany z pracy t nie za dobrą pracę i sumienność. Za krętactwo i działanie na niekorzyść

Zainteresowany

Ile czekaliście na odzew po rozmowie o prace? Po jakim czasie firma się odzywa?

Zuza

Dobra firma dla dobrych pracowników to moja ocena wpisu @Piotruś.

Tomasz

Może trzeba pogodzić się ze stratą pracy w dobrej firmie i oczerniać? Dobra firma ma oczekiwania nieco wyższe.

@Tomasz

Szanowny Panie dzisiaj jest 11 a koledzy nerwowo loguja sie na konta e poszukiwaniu zarobionych pieniędzy. To firma byla niegodna abym w niej pracował. Współczuję tym ludziom czekac na kase pracować na umowy zlecenie a i tak finalnie nie otrzymac calego wynagrodzenia. Inspekcja pracy wam sie kłania jak i bhp. Prxyjmujecie ludzi na działalność gospodarczą zenada.

Umowy śmieciowe niesprawiedliwe dzielenie zleceń brak wypłaty w terminie i w dodatku nie za wszystkie zlecenia. Marna firma nie polecam

Hanna

Firma S-Plus wspiera osoby posiadające warsztaty samochodowe w ich rozwijaniu. W ramach współpracy można liczyć na pomoc i opiekę merytoryczną i techniczną w zakresie technologii napraw, podwyższenie standardu warsztatu,realny wzrost przychodów i pakiet materiałów promocyjnych. O samej współpracy osoby zainteresowane mogą przeczytać na: https://s-plus.pl/rozwin-swoj-warsztat/

Hanna

@Tabu, piszesz o warunkach pracy na jakim stanowisku? Pamiętajmy, że w każdym dziale te warunki ulegają zmianie.

negor

45rt.może i kiedyśszukali tlyko jest to teraz nieaktualne - a skąd w ogóle informację o takiej rzekomen interwencji ? Czy przekarzecie słuchawkę wrezscie colinowi ?

Inder

Ostatnio przechodziłem obok firmy i pomyślałem, że może warto byłoby u nich podjąć pracę. Nie mam co prawda informacji jak wygląda kwestia wynagrodzenia dla nowych pracowników bo chyba ostatnio takowa rekrutacja nie była prowadzona. Prosiłbym o informacje w jaki sposób najlepiej można byłoby się do nich dostać i czy ma to sens.

staszek

a jak wygląda tam u nich jakaś rekrutacja o ile takowa jest prowadzona? bo ja już chyba nie orientuje się w temacie na bieżąco, wiem że od nowego roku miało się coś dziać, ale co konkretnie? macie może jak mi potwierdzić czy to jest prawda, ktokolwiek z Was był w tym roku na rekrutacji u nich? dajcie znać

romano

Ja słyszałem ,że w Poznaniu otwiera się w maju salon Ziebart Autodetailing. Firma z mega doświadczeniem Amerykańska. Sam jestem ciekaw jaki będzie poziom usług i czy będą pakiety. Słyszałem,że już trwa rekrutacja pracowników. Sam bym tam chciał się wkręcić

XXX

A czy ktoś wie czy na stanowiskach biurowych dają umowę o pracę czy wymagają własnej działalności ?

payk

Gość - 2012-07-18 19:47:11 Podobno Salon w Poznaniu na Dąbrowskiego ma wypowiedzianą umowę - tworzony jest nowy salon w Poznaniu - ktoś wie gdzie ?[usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o S-Plus - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

S-Plus
2.9/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • łopuszańska 36