Opinie o Ewa Szpot w Swarzędz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ewa Szpot. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ewa Szpot o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ewa Szpot w Swarzędz

Opelek

Byłem na serwie z moim oplem , obsługa średnia , pojazd nie naprawiony prawidłowo , po wyjeździe z serwisu okazało sie że usterka która miała być wykonana nie została zrobiona ! Porażka . Poprosiłem kierownika serwisu , takiego poniżenia nigdy nie doznałem , ludzie skąd wy bierzecie tych pracowników ! Niekompetentny , nieuprzejmy i do tego brak podstawowej wiedzy. Nie wrócę juz tu na serwis , nie chce mieć z tym panem nic do czynienia , szkoda że taki niby renomowany serwis pozwala sobie na takich ludzi. Żal !

globi

pracuje w firmie już od jakiegoś czasu. Najniższe stawki na rynku, patrzą tylko jak okroić z wypłaty. niskie premie, a tak na prawdę to prawie ich brak. Pracujesz jak beduin, a zarabiasz grosze, gorzej niż na kasie w biedronce... atmosfera kiepska, kapusiostwo i jedna wielka masakra

Basia

Nie polecam tego serwisu!!!. Prosze jeśli nie chcecie mieć problemów ze swoim autem to poszukajcie innego. W moim przypadku auto wydali naprawione częściowo!!! Dzień po odbiorze odprowadzałam auto ponownie. W trakcie pobytu w serwisie zginęły zaślepki do belek bagażnika. Do dziś ich nie otrzymałam, a minęło kilka miesięcy. W moim imieniu interweniował wielokrotnie pracownik leasingu. Totalna ignorancja, klienta mają za nic. Na szczęście skończyła się im autoryzacja na KIA z końcem września tego roku. Omijajcie szerokim łukiem !

Labo

Tak to prawda , ta firma bardzo mało płaci , kobieta w biedronce więcej zarabia. Na rozmowie o prace mydlą oczy jak tu jest pięknie , a przyjdzie czas wypłaty i czar pryska . Władze tej firmy zatrzymały sie na czasach , które były 15 lat temu , szpot płaci najmniej ze wszystkich firm motoryzacyjnych w Poznaniu i to na każdym dziale , ale oni sa zaślepieni . Mówią ze nie ma ludzi do pracy , ludzie sa , ale nie za ochłapy i traktowanie pracownika jak byle kogo . Władze zacznijcie doceniać swoich pracowników bo dzięki nim macie prace i wypłatę . Ta firma to jedno wielkie kolesiostwo , połowa z kierowników gdyby nie plecy by nie pracowała bo niczego sobą niereprezentują, pomijając juz wiedzę której nie posiadają . Tylko prężyć sie i tors wypinać to potrafią ( szczególnie jeden ) burak . Pozdrawiam i szczerze odradzam

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Ewa Szpot? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Mija

Firma masakra oszukują na wypłatach ostatni jednego oszukali o 500zl i nie wypłacili nadgodzin.... Masakra nawet nie umią wytłumaczyć dlaczego unikają pracownika jak tylko mogą żal .... (usunięte przez administratora) i tyle pracownicy tylko piją i udają że to normalne odradzam tą firmę to jest jakaś masakra

Fi fi

Pracowałem w tej firmie Ok . Pół roku , ale to wystarczyło by zobaczyć co sie w niej dzieje . Komuna jeszcze tam jest . (usunięte przez administratora) Płaca No niestety nie najlepsza , wiadomo ci co cic nie robią zarabiają więcej niż szary pracownik , który musi sie użerać z pracownikami , żenada . Ale juz jest coraz mniej chętnych by tam pracować , wiec firma umrze śmiercią naturalna . Szkoda , ze pracują tam naprawdę zdolne jednostki , które nie są doceniane i na pewno wkrótce odejdą .

Teresa

@CałaJA, to forum nie powinno skupiać się na opisie zachowania konkretnych osób zatrudnionych w Ewa Szpot, ponieważ nie są one ich tematem. Ważne, aby wątek ten zapełniany był informacjami dotyczącymi warunków pracy i innych aspektów ważnych z perspektywy użytkowników zainteresowanych aplikowaniem do tej firmy.

@Teresa

@Teresa firmę tworzą ludzie w niej pracujący! Atmosfera w pracy jest jednym z najważniejszych czynników branym pod uwagę zarówno przez osoby już pracujące w danym miejscu jak i tych, którzy chcą się zatrudnić.

CałaJA

Pracowałam w tej firmie, z zewnątrz niby wszystko super pięknie...ale jak się wejdzie do wewnątrz to widać ogromne braki, na każdym kroku. Latem w salonie jest jak w piekarniku, zimą nie jest zimno z racji tych wielkich szyb. Ludzi którzy się starają zmienić firmę i jej podejście do pracownika jest mało. Dyr Tadeusz , miły gość ale nie potrafi zarządzać, nie wspomnę o Córce Tatusia :D Dorosła kobieta a potrafi zachować się jak rozwydrzona gówniara. Jest tam parę fajnych osób, szef działu części (super gość), szef citroena (facet z ideałami ale trafił do kiepskiej firmy...) i chłopaki "na dole".Dla nowych, uważajcie na kierownika nissana, niezła (usunięte przez administratora) i kapuś :)))))

cisowianka

firma wygląda na stabilną, ale w środku wrze temperatura, część pracowników kompetentna a część z przypadku na stołkach o kilku lat; codzienne dawki paradoksów zarządzania, warunki pracy okropne, umiejętności komunikacyjne kadry zarządzającej pozostawiają wiele do życzenia; bajkopisarstwo i klient .... na ostatnim miejscu

Teresa

@Biegacz, wynagrodzenie jest Twoim zdaniem jedynym minusem Ewa Szpot? Czy pracodawca nie oferował Ci systemu premiowego do podstawowej pensji? Jak długo pracowałeś w tej firmie? Są jakieś pozytywne aspekty wynikające ze współpracy z nią? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat.

Jasiek

Powody rotacji mogą być bardzo różne. Zresztą nie ma ludzi niezastąpionych!

Teresa

@x, nigdy nie pracowałam w Ewa Szpot. Pytam jedynie o informacje dotyczące zatrudnienia w tej firmie, które mogą być ciekawe i istotne zarówno dla mnie jak i innych osób rozważających ubieganie się o współpracę z tym pracodawcą.

Biegacz
@Teresa

Atmosfera w pracy na plus. A zarobki gorsze niż w pracy weekendowej. Grosze, grosze i jeszcze raz grosze. Szkoda czasu.

Pracuję już kilka lat i pracuje mi się bardo dobrze. Atmosfera pracy jest normalna. To co przemawia na plus to dobry kontakt z kadrą zarządzającą - nikt się nie chowa, nie unika rozmów - czego doświadczyłam w innych firmach. Jeżeli ktoś nie chce być numerkiem w korpo to polecam.

x
@anonymous

anonymous jeżeli tak tam w tej firmie jest dobrze to może odpowiesz mi na pytanie dlaczego tak wiele osób ostatnio od was odeszło? Ludzi z doświadczeniem, pracowników zarabiających dla was realne pieniądze. Ja wiem... nie umieli docenić mlekiem i miodem płynącej krainy dobra itd.. ;) choć byli szanowani oraz doceniani za swoje starania. NIEWDZIĘCZNICY!!!! ;)

Teresa

@Pracownik, dlaczego masz takie zdanie o firmie Ewa Szpot? Mógłbyś nieco rozwinąć swoją wypowiedź? @Były pracownik, czy próbowałeś rozmawiać na temat warunków, o których piszesz, z odpowiednimi osobami w firmie? Jak długo pracowałeś w Ewa Szpot? Jak najlepiej aplikować do pracy w tym miejscu? Osobiście? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat.

x
@Teresa

Tereso, a czy Ty już tam nie pracujesz?

Teresa

@anonymous, a napisz jeszcze prosze jaka jest atmosfera wśród pracowników? Na jaka umowę może liczyć nowo zatrudniony pracownik? Ktoś jeszcze wypowie się odnośnie firmy Ewa Szpot? Czy polecacie z czystym sumieniem innym osobom?

Cezary

Jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać? Może to gorszy moment w firmie?

@Cezary

Lepszych już nie będzie :)

Miałem kiedyś nieprzyjemność pracować w tej firmie, na szczęści bardzo krótko. W mojej ocenie gdyby nie szeregowi pracownicy, który codzienną pracą trzymają jakoś ten bałagan, nie wiem jakby to wyglądało. Pomijam fakt, że (celowo pominę dane personalne) jeden z kierowników chodził dość często pod wpływem do pracy, wszędzie atmosfera donoszenia, trzeba na każdym kroku uważać co się mówi. Dla tej firmy dobry pracownik to taki, który donosi i płaszczy się przed kierownikiem, pod żadnym pozorem nie można wykazywać inicjatywy, bo wyjdzie że pracuje się lepiej niż przełożony. Warunku...tragiczne. Praca w wygrzanym latem i wychłodzonym zimą pomieszczeniu, brudnym, do ubikacji dla pracowników strach wejść...Szkoda gadać i marnować czasu na pracę w Miasteczku Samochodowym...

Opel SZROT

Firma powinna zmienić nazwę z Opel Szpot na Opel SZROT! TAK SZROT!! Oszukali mnie na prowizjach bo mi jej nie wypłacili kiedy odszedłem pare miesiecy temu. Najbardziej na kosztach tnie Grzesiu Szpot, który wygląda jak cygan i za każdą złotówką ogląda się miliard razy. Wielki biznesmen z Murowanej GOsliny.... :D

anty.

Nawet praca u zdzicha za płotem w drewnianej stodole za piwo przy agro tiuningu ursusa kupionego za szpadel z kilow jest lepsza niż praca w tej firmie .

Panie! U nas taka bida, że ostatnio jak przechodziłem koło jeziora to mi kaczki chleb rzucały

Zostaw merytoryczną opinię o Ewa Szpot - Swarzędz

• Jak się pracuje w Ewa Szpot?

Zobacz opinie na temat firmy Ewa Szpot tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ewa Szpot?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042