INFOR Biznes Sp. z o.o

Warszwa

Opinie o INFOR Biznes Sp. z o.o

Anonimowy

Firma porażka. Stary sprzęt, stare projekty, oszukują klientów. Zero inwencji, zero nowości bo skąd jeśli ludzie tam siedzą latami a zmieniają tylko handlowców co trzy miesiące. Call center. Pracownicy jadą na antydepresantach. W firmie je się przy biurkach bo nie ma gdzie. Nie można zaprosić klienta bo nawet nie zaproponujesz mu kawy. Pozują na firmę rodzinną a tak naprawdę rodzinna to jest ale dla kilku osób na stanowiskach.

Misia 1

Masakra. Nie polecam tej firmy. Nie jest to korporacja ale jedna wielka klika. 4 osoby rządzące firmą i robiące co chcą. Ludzie na stanowiskach zarządzających są toksyczni. Umowy dają tak skonstruowane by oszukać pracownika. Wypowiedzenia to porażka. Handlowiec - trzy miesiące i kolejny. Sprzęt przestarzały. O wszystko trzeba prosić. Praca na open space gdzie nawet nie można otworzyć okien. Wszystko trzeba wpisywać do beznadziejnie funkcjonującego systemu crm. Praca nie w dziale sprzedaży ale raczej w call center. Nie ma nawet miejsca gdzie można zjeść lub napić się kawy. Wszystko przy biurkach. Ogólnie firma inspirująca do nowoczesnej a tak naprawdę z ludźmi którzy siedzą tam po kilka, kilkanaście lat i nigdy nie pracowali poza Inforem, w związku z czym stoją w miejscu. Od groma przestarzałych ofert konferencji, które trzeba sprzedawać i wpychać klientom jako cud malina. Ciągłe spotkania wewnętrzne więc na nic nie ma czasu.

Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę INFOR Biznes Sp. z o.o.

Zostaw opinię o INFOR Biznes Sp. z o.o - Warszwa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INFOR Biznes Sp. z o.o