Kuchnia Smakosza

Opinie o Kuchnia Smakosza

byly pracownik

Pracowalem w Kuchni Smakosza niezbyt dlugo ponieważkrzyki mnie nie przerażaja lecz jedna z pan kucharek jest bardzo wulgarna dlatego odeszlem a co do jedzenia w tym zakladzie to stawiam celujący.!!!!!!!!!!!!!!

Anna,

Jestem klijentem sklepu /Kuchni Smakosza/ od 2 lat czytajac opinie nie zgadzam się ze wszystkimi.Bardzo jestem zadowolona robiąc zakupy w sklepie dwa razy w tygodniu ,panie które obsługują są bardzo mile,garmażerka jest smakowita ,krokiety,pierogi wysmienite. Polecam wszystkim.Smacznego!!!

Dżaga

kuchnia smakosza to kuchnia emerytów i rencistów!!!!

z tego co się orientuję, a też jestem byłym pracownikiem, to ty kierowniku odpowiadałeś za opisany przez ciebie stan zakładu... Od czasu kiedy odszedłeś na pewno zmieniło się na lepsze

Firma Kuchnia Smakosza prowadziła rekrutację na stanowisko POMOC KUCHNI. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Edek

Staraj sie tam gdzie jestes.Nie załamuj sie bedzie dobrze przyzwyczaisz sie ,moze uda ci sie polubic nowe miejsce pracy. to tak jest ze mozna zmienic na gorzej.

Myslisz ze tak mozna ? Prosic przepraszac? nie wiem czy mam tyle odwagi.

Pracowa??em tam i bardzo by??o mi dobrze . Z namowÄ? przenios??em sie do innego podobnego zak??adu.Juz zaczynam ??a??owaÄ?..Obietnice sa ulotne.Polecam prace w Kuchni Smakosza.

IGA

Pewnie ze lepiej niech nie pisza bo sie kompromitują .To swiadczy tylko zle o nich samych..Jak będa szukac pracy i wpiszą CV ze tam pracowali to nikt ich nie zatrudni.Rozczeniowi (usunięte przez administratora)TREGEDIA

Henryka

miałam pecha, inni mieli szczęscie i nie wpadli i Ci co tam pracowali dobrze o tym wiedza.

Tak

Danusia

Droga Henryko. Dlaczego nie pracujesz w tak cudownej firmie? Dobremu pracownikowi nie pozwala się odejść ot tak-i płaci tyle ile jest warta jego praca. Czyżby złapano cię na kradzieży?

Henryka

nie podaję prawdziwego imienia.Pracowałam tam i faktycznie ludzie kradli ,wynosili przed sklep dawali swoim bliskim inne formy kradzieży tez znam.....

Darek

Przypatruję się tym wpisom i zastanawiam się czym ludzie się kierują pisząc zle o pracodawcy zazdrością.Zarabialiście tam PaNstwo tyle na ile oceniono tam PaNstwa Pracę.Dobremu pracownikowi nie pozwala sie odejsc ot tak-i płaci tyle ile jest warta jego praca.a praca dobrego pracownika jest wynagradzana WYSOKO widocznie nie byliscie Panstwo w tej grupie. Jeszcze jedno to pracownicy tworzą atmosferę w zakładzie pracy ,to od nich zależy czy jest MIŁO

Danusia

Zarobki Minimalne, atmosfera pracy zła. Nie polecam.

Danusia

Widząc przygotowywanie posiłków, nie mogłem-am ich jeść. Pracownik-czka?

Kamil

Brawo, w końcu ktoś prawdę piszę i to się mi podoba Były pracownik

Ania Czechow

Zamawiam dania obiadowe i jestem zadowolona .Mój zakład pracy jest na Bursakach. -blisko- zawsze gorące smaczne i szybko.Korzystajcie Państwo warto!!!!!!czas na gotowanie to stracony czas.

Super garmażerka . Codziennie robię tam zakupy.Ciesze sie ze jest samotnemu męzczyznie nie chce sie gotowac. Smaczne Niedrogo Polecam

Teresa Ł

stuknij w stół a nożyce sie odezwą. Przysłowia madrościa narodu.....Jesli jest sie uczciwym przedsiebiorca to zyje sie swoim zyciem a Pan sledzi strone konkurencji.....JA JESTEM KLIENTKA ZADOWOLONA KLI ENTKA. SWIEZE SMACZNE .........POLECAM.Gdyby Pan chciał dalej polemizować ze mną to prosze skorzystać z mojego adresu mailowego. Zamiesciłam go przy poprzedniej mojej opini.Pozdrawiam Teresa Ł

zaba

jest pani klientką sklepu smakosza a wie pani o nieuczciwym pracowniku? bardzo ciekawe! czyli jest tam gorzej niż żle skoro klienci wiedzą co się w zakładzie dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o Kuchnia Smakosza - Lublin

• Jak się pracuje w Kuchnia Smakosza?

Zobacz opinie na temat firmy Kuchnia Smakosza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kuchnia Smakosza