Kuchnia Smakosza

Opinie o Kuchnia Smakosza

Miłosz

Szukam pracy i słyszałem, że Kuchnia Smakosza to dobry pracodawca. Może ktoś napisałby kilka zdań co z atmosferą i jak się pracuje?

agnes
@Miłosz

nigdy tam nie pracuj Danka Cie zadrenczy

agnes
@Miłosz

tam wykożystujo ludzi i tyle w (usunięte przez administratora) od bogactwa sie przewrucilo

Alicja

@Byłypracownik, długo pracowałeś w Kuchnia Smakosza? A jak firma prezentuje się w roku 2017?

Byłypracownik

Praca dla masochistów. Zarobki? Najniższe. Gnojenie ludzi za przysłowiowe jajco. Brak jakiekolwiek przerwy w ciągu dnia. Brak wspólnie obowiązujących reguł, czyli co jednemu wolno to drugiemu nie. Umowa? Tylko w ogłoszeniu. Jaka stawka? Później się pani dowie, najpierw trzeba się wykazać. A potem choćbyś nie wiem jak się starała i tak na każdym kroku darcie się,że WSZYSTKO źle robisz. Omijać szerokim łukiem.

ratatuj

z tego co wiem to przede wszystkim z jakichś napiwków można spobie spokojnie wyżyć tutaj. powodzenia

Firma Kuchnia Smakosza prowadziła rekrutację na stanowisko POMOC KUCHNI. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Alabast4r

Ale co ocena dań na wspólnego z tym portalem? Tu powinno się oceniać warunki pracy i pracodawcę a nie kotlety... No bez przesady. W tym wątku można na palcach jednej ręki wymienić posty zgodne z ideologią portalu a reszta to idiotyczne przerzucanie się wyzwiskami bez żadnych argumentów.

ProMarian

Jadam w kuchni smakosza już od ponad pół roku i uważam że to prawda,ponieważ faktycznie jest niedrogo oraz Bardzo Smacznie zarówno jedzenie jak i surówki.Naprawdę polecam bo dziś kotlet krakowski był wyśmienity.Ja dzisiaj sam zjadłem i wiem co pisze.Wiadomo że burżuj to d... w samochód i ruszać do centrum miasta a za koleją niech szuka renomowanych restauracji o ile takowe istnieją w Lublinie.Odbieram wrażenie że kuchnia smakosza to bardziej zwyczajnie,sklep garmażeryjny z możliwością zamawiania na dowóz(katering) niż jakaś luksusowo-kultowa restauracja.Jak nie podoba się to niech g.... zjedzą a w szczególności konkurencja hehehe.

niezadowolony klient

Kurka jesteś koleżanką Pani D.K. i wracaj do kurnika. Jeśli byłoby tak fajnie to na FB nie było by opisu na "czarnej liście pracodawców".

Jan Brzechwa

W tym zakładzie nigdy tyle nie zarobisz nawet jeśli dasz się poniżać wiadomo komu!!.

Szukając pracy trzeba też pochwalic się swoimi umiejętnościami,jeżeli się wykażesz swoją kreatywnością i wiedzą oraz czynami, myślę że warto przyjść tu do pracy.Pozatym wszystkim co wymagasz nie napisaleś co potrafisz bo naprzyklad mycie garow to nie wszystko i patrzenie na zegar kiedy sie skonczy ta ósma godzina.

zdegustowana

Pracowałam, owszem, choć dość dawno temu. Nie rozumiem, to jest jakiś zakaz pisania o dawnych pracodawcach, mogę pisać tylko o obecnym?? I chyba po to służy to forum, żeby dawni lub obecni pracownicy wypowiadali się o warunkach pracy (nie, nie służy to do pisania opinii o posiłkach, tak dla twojej wiadomości). Proszę się już bardziej nie pogrążać i nie robić z siebie pośmiewiska. Podejrzewam, że "klient" to nie pracownik agencji marketingowej obsługującej "KS" a ktoś z kierownictwa (agencje jednak reprezentują pewien poziom). Nie przystoi, na prawdę nie przystoi.

@zdegustowana

Jeżeli masz okazję pisać takie bzdety to miej odwagę napisać swoje imię i nazwisko i tu jestes w błedzie ja jestem klientem a ty nie wiem kim a tak wogóle zalóżmy że pracowałas(raczej pracujesz)to po co robisz sobie krzywdę.Zmień pracę i bądz szczęślwa. ODWAGI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

klient
@zdegustowana

Dodam jeszcze jedno,pracownik agencji marketingowej nie może pisać opini o Kuchni Smakosza ponieważ tam nigdy nie pracował i niech pani się opamięta nieładnie.

zdegustowana

bardzo proszę firmę Kuchnia Smakosza (lub obsługującą ich agencję) o zaprzestanie idiotycznych wpisów chwalących jedzenie na tym forum. Nauczcie się, jak się przeprowadza kampanie marketingowe i wynoście się z forum opisującego warunki pracy. Serio myślicie, że nikt się nie domyśli, że sami sobie piszecie opinie? Jesteście żałośni.

totalny głupek

To jest forum o pracodawcach oraz warunkach pracy i jeśli ktoś zachwala jedzenie to nie wie do czego służy to forum. Widocznie to jedzenie jest zachwalane przez osoby z bliskiego otoczenia właścicieli bo normalny człowiek (konsument) tu nie zagląda tylko pracownicy ewentualnie właściciele. Pozdrawiam

zdegustowana

Proszę, nie pogrążajcie się już więcej... W internecie jest masa poradników, jak się przeprowadza kampanię marketingu szeptanego. I zaskoczę cię - nie ma tam informacji o nachalnym chwaleniu produktów firmy na forum o tematyce "opinie o pracodawcach". Radzę "Kuchni smakosza" zmienić albo agencję albo dział marketingu. Tak trudno zrozumieć, ze to nie jest odpowiednie miejsce na chwalenie smaku kotletów?? Idąc tropem Twojej logiki - przy wpisie o katastrofie smoleńskiej skomentujesz pewnie "Bilety LOT do Moskwy już od 299,00". Sam widzisz lekką niestosowność, prawda? Aż sie prosi o napisanie maila do właścicieli restauracji, żeby przyjrzeli się, co ich pracownicy wyprawiają na forach. A co do warunków pracy - szału nie ma ale też nie jakaś straszna patologia

@zdegustowana

Zdegustowana pani chyba wszystkie rozumy pozjadala inie wie pani o tym że ostatnie pani zdanie swiadczy otym,że pani pracuje w KUCHNI SMAKOSZA i tak ich oczernia.WSTYD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@kliient

Myślę,że ludzie piszący i tak szkalujący pracodawcę są nasączeni bardzo trującym JADEM.Radzę zmienić pracę i nie zatruwać innych.

@totalny głupek

Sam sobie TOTALNY GLUPKU wystawiasz opinie bo skoro uważasz że normalni ludzie tu nie zaglądają to ty musisz być bardzo chory a po za tym chyba jesteś stworzony do obrażania innych .Myślę że ty tam pracujesz bo znam takich geniuszy którzy dużo gadają a jak najmniej z siebie dają.NIEŁADNIE !!!!!!!!!!!!!!!

pan-hurtownik
@Gość

Gość - jeśli tak agresywnie atakujesz innych wypowiadających sie na tym forum to sorry, nie oni ale ty najprawdopodobniej tam pracujesz. I to powinno dać potencjalnym pracownikom obraz i poziom kadry zarządzającej w tej firmie. Głupota, chamstwo, obrazanie, ponizanie. Doświadczyłem na własnej skórze, dlatego od roku z nimi nie współpracuję. I dodam, że nie byłem pracownikiem a podwykonawcą - tak mnie do siebie zrazili że zerwałem umowę. I moze niech już nikt nie odświeża tego wątku bo znowu wyskoczą geniusze z pisaniem o smacznych kotletach. Dyskusja w tym wątku zbliża sie do górnego poziomu żenady, dzięki atakującym nie majacym w zanadrzu sensownych kontrargumentów.

kliient

Ludzie czytam te rozne opinie o kuchni smakosza i mysle ,ze sami ludzie tworza atmosfere bo dzisiaj kazdy tylko wymaga od pracodawcy aswojego zaangazowania jest po najnizszej lini,tez jestem pracodawca i wiem duzo na ten temat a jesli chodzi o obiady i wyroby ze sklepu to jestem bardzo zadowolony .Jest smacznie.POLECAM WSZYSTKIM !!!!!!!!!

Kolezanka poczęstowala mnie pyzami.kupiła w sklepie Kuchni Smakosza. Prawdziwe domowe.Polecam.

waldi

Przyjeżdżam z miasta po zakupy do sklepu garmażeryjnego Kuchni Smakosza wszystko jest bardzo smaczne,placki ziemniaczane super.Poleczm

ala
@waldi

To prawda placki ziemniaczane rewelacja.

janek

tak, ja popieram wcześniejsza opinię, byłem u nich chyba dwa czy trzy razy i zawsze pyszne jedzenie, naprawdę, mam nadzieje, że obsługa dalej będzie sie utzrymywac na takim poziomie, bo to tylko na plus dla nich.. nie wiem co prawda jak to wszystko wygląda jeśli chodzi o prace, ale pracownicy wydają się być zadowoleni.

Kamil

Korzystam codziennie z usług Kuchni Smakosza jestem zadowolony,potrawy są bardzo smaczne.Kilka razy w miesiącu robię zakupy w ich sklepie na ul. ulanów ,wyroby garmażeryjne są rewelacyjne.Polecam.

dorota

Wlasnie czekam na obiad i zaraz wam powiem jak jest :p

Darek

Trafna wypowiedz.

Tanio,smacznie .POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kuchnia Smakosza - Lublin

• Jak się pracuje w Kuchnia Smakosza?

Zobacz opinie na temat firmy Kuchnia Smakosza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kuchnia Smakosza