Asekuracja Cash Handling Sp. z o.o.

Opinie o Asekuracja Cash Handling Sp. z o.o.

jenny

A tak ogólnie to jak tam się pracuje w Asekuracja Cash Handling? Wie ktoś jakie zarobki teraz proponują?

MJ

Witam. Liczarz ? To osoba która siedzi w COG-u (sortowni) i liczy pieniadze które wydaje i są przywożone przez konwoje. Z tego co wiem to u nas w sopocie raczej nie narzekają :)

Wie ktoś w szczegółach na czym polega praca liczarza w tej firmie ? Domyślam się że chodzi o liczenie pieniążków ale może ktoś wie coś więcej ?

Zostaw opinię o Asekuracja Cash Handling Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asekuracja Cash Handling Sp. z o.o.