Westflex

De lier

Opinie o Westflex

Anonin

Dzisiaj do mnie zadzwonili. Gadali ze mną jak z Dzieckiem które od wczoraj jest w NL. Zapytali tez się czy kogoś mam. Gdy odpowiedziałam że tak i że mam Dziecko to zaczęła się dziwna gadka i niby wyślą mi adres gdzie mam przyjechać a adresu jak nie było tak niema. Masakra.

Jednym słowem maskra..jedziesz do pracy i po 6 tygodniach widzisz 1 pieniądze ponieważ odejmuja Ci za buty,pościele i inne gówna ! ja trafiłam na peq w de lier..Nie wiedziałam że polscy brygadzisci to takie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kazdy przechodzil test na "nerwy" Atmosfera straszna.Nie polecam !!!

ogien

jestem ciekaw kim jestescie bo tez bylem w tym okresie w W-F

ByliśmyWidzieliśmy

Witamy, wiele jest tu opinii ale my chcemy Wam wmiare realnie oddac to co sie dzilo i dzieje w WF.Kadre kierownicza z ktora Wy macie do czynienia stanowia Klaas i Nasi. Klaas typowy holender nie pomoze i nie zaszkodzi, mily sympatyczny jak trzeba to stanowczy i jak kazdy holender falszywy, ale taka jest juz ich natura . Drugim czlowiekiem z ktorym mieliscie, macie badz bedziecie mieli kontakt to Nasi- turek kompletny [usunięte przez moderatora]( bez obrazy)czlowiek pozbawiony jakichkolwiek wartosci regol-sory wyznaje jedna zasade "po trupach do celu". Jego falszywy usmiech i kaleczaco wypowiedziane "cesc jak se mas" rozwala do bolu, jest to czlowiek ktoremu wydaje sie ze stoi ponad wszystkim, ach w jakim jest bledzie! Jego metoda to [usunięte przez moderatora] ludzi na maxa, stwarzanie nieziemskich norm i tempa pracy. Ustala chore normy kto ich nie wypracuje nie ma zaplacone ale sluchajcie uważnie: W Holandii nie ma pracy na akord!! a kazdy pracownik w normalnym tempie pracy MUSI otrzymac minimalne wynagrodzenie za godzine zgodne z taryfa jaka nalezna jest mu wedlog jego stawki wiekowej! Kazdy problem musicie zglaszac do administracji i urzedow NIE BOJCIE SIE !!! PRAWDA ZWYCIEZY! Tylko powinniscie uwierzyc w siebie.Wkrotce bedziecie mogli do nas pisac listy opisujac swoj problem na e-mail a my Wam w miare mozliwosci pomozemy .

Zostaw opinię o Westflex - De lier

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Westflex