Elstøen Gartneri

Norwegia

Opinie o Elstøen Gartneri

maksym

czy w tym roku będa jakieś wyjazdy do Norwegii i za ile?

gość

jest to firma złodziejska ,chamstwo i arogancja jest tam na porządku dziennym okradają na każdym kroku

witam!

imie Piotr pracowalem na plantacjach w niemczech przy truskawkach kapuscie salacie i innych praca mi nie opca jak kazda inna mam24 lata chcialbym pracowac u panstwa prosze o pozytywne rozpatrzenie mej prosby.

Jestem od kilku tygodniu w Elstoen i jestem zadowolona z pracy zarobków jak i milej choć czasem napiętej atmosfery... Warto tu przyjechać Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Elstøen Gartneri - Norwegia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elstøen Gartneri