Abak System

Łódź

Opinie o Abak System

mała mi

czy ta firma jeszcze w ogóle w Łodzi istnieje jeszcze?

xxX
@mała mi 23.04.2016 11:13
czy ta firma jeszcze w ogóle w Łodzi istnieje jeszcze?

slyszalem ze nawet niezle sobie radzi...;P

robol

ta firma nie jest z Lublina, stawka 15pln/h to żaden luksus bo na umowie masz najniższą krajową i proszę czytać ze zrozumieniem - taką stawkę mają tylko zausznicy tj. 4 osoby na 20 w firmie - ci co donoszą oczywiście

robol

jeśli myślisz o poważnej robocie to zdecydowanie nie polecam Piotra Pyry i firmy ABAK SYSTEM. Zarobki w tej firmie to od 12 do 15 PLN na godzinę (15 mają tylko zaufani zausznicy. premie także). zbyt wiele się tu nie nauczysz bo większość robót które bierze ta firma to proste i nieskomplikowane prace typu trasy kablowe, zasilanie placów budowy. pensje rzeczywiście wypłacane w okolicach 10 to jedyny plus. jeśli chodzi o to co ktoś wyżej pisał o ciuchach to jest to pobożne życzenie - ciuchy dostaniesz po 3 miesiącach pracy a ich jakość jest taka że po półtora miesiąca i tak nie nadają się do niczego. raczej firma w której można się przechować do czasu znalezienia czegoś lepszego tak jak ja zrobiłem.

nie zgadzam się , pracuje od końca 2011 r. jeszcze nie bylo miesiąca żeby do 10-tego kasy nie było za robotę, pracuje nas dwudziestu- paru Ciuchy robocze mamy , buty spodnie bluzy kurtki nawet termiczne. polecam . Normalna firma

Zostaw opinię o Abak System - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abak System