Euro-Med Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Euro-Med Sp. z o.o.

Redlines

Jeśli chcecie pracować na umowę zlecenie bez żadnej podstawy tylko na akord i przy 2/3 pacjentach dziennie przez 3 dni w tyg proszę bardzo. Zdecydowanie nie polecam.

Agata

@Była pracownica rozumiem, że nie byłaś zadowolona ze swojej pracy. Jeśli chodzi o premię to otrzymywałaś jakieś? Aktualnie szukają Konsultanta Medycznego - Handlowca w województwie śląskim, kto aplikuje?

Była pracownica

Miałam tą przyjemność a raczej nie przyjemność pracy w tej firmie. Okres ten trwał ponad rok. Ta firma nauczyła mnie jednego: ludzi się nie szanuje no chyba że moim rodzicem czy też krewnym jest ktoś z wyżej postawionych osób w zarządzie. Praca w wymiarze 12h kilka dni/ tygodni pod rząd to była norma. To nie prawda że w każdej w firmie Cię wykorzystują- normalny pracodawca daje zakres obowiązków i wymagań więc tego oczekuje. Niestety tu było inaczej- początkowo podpisanie miliona umów ( zakaz rozmawiania ze sobą na tematy firmy i inne ciekawe rzeczy), chętne słuchanie jak pracownicy donoszą na siebie ( to było wytycznym do dostania premii, nie to czy ciężko pracujesz i wykonujesz dodatkowe godziny) do obrażania Cie jako pracownik przez samą panią Dyrektor. Na zarzut abym powiedziała to prosto w oczy odpowiadam: tak, przy składaniu wypowiedzenia wyraziłam swoją opnie na temat tego jak tam byłam traktowana. Pensja niestety ma dużo do życzenia a twoje kwalifikacje są tylko po to by ONI mogli się tym chwalić a ty człowieku sam za to płać i cicho siedź bo i tak nie dostaniesz nic do wypłaty. Dodam na koniec tyle że większość pracowników jest świeżo po studiach z bardzo małym doświadczeniem bez osoby która mogła by im służyć pomocą wiec co tu mówić o pełnym profesjonalizmie i "naprawianiu" czyjegoś zdrowia. Pozdrawiam

Przez moment było fajnie. Po ośrodkach jeździła Pani Agnieszka i dawała nadzieję. Jej nastawienie i motywacja sprawiało, że chciało się pracować. Niestety, do czasu premii od Dyrekcji. Nawet ona zwątpiła i odeszła, albo ją też wylali, bo nie bała się powiedzieć jak jest naprawdę i nie spasowała Dyrektorce.

miki

wyzysk jak cholera, rehabilituj,rób za rejestratorkę,sprzątaczkę,szeroko się uśmiechaj, proponuj komercję. Straszą kontrolami. Człowiek na nich zapiepsza.

Anonim

Firma najgorsza z jaką miałem do tej pory do czynienia! Nie polecam, a nawet dokleiłbym na budynku tablice "Uciekaj póki możesz!", dla tych którzy wybierają się na rozmowę. Bardzo niskie zarobki, zero szacunku dla pracownika, zła atmosfera pracy, nikłe szanse na podwyżkę czy awans, a premia tylko dla posłusznych piesków. Kontrakt ma być wyrobiony i koniec. Wszystko nastawione na ilość, nie na jakość. Za nadgodziny nie płacą więcej, ciężko dostać chociaż jeden wolny dzień. Radzę omijać ta firme, bo szkoda własnego zdrowia. Współczuję tym, którzy muszą tam pracować.

JK
@Anonim 28.12.2016 11:36

Trafne słowa, zgadzam się z nimi, 100% prawda

Jaka cisza zapadła, w firmie niestety kanał, są zatrudnieni ludzie, którzy mają za zadanie usuwać szybko złe wpisy, kamery są montowane aby śledzić pracowników, a dobrymi pracownikami i dobrze oplacanymi są tylko dzieci dyrektorki, gdzie prezesostwo ma oczy, tylu wartościowych ludzi potracili....

@ukryta kamera 21.02.2017 13:11
i znam parę dobrze opłacanych osób...które nie są dziećmi żadnych dyrektorów;)

...bo są kablami i dupowłazami

Ukryta kamera
@ja 24.02.2017 22:54
...bo są kablami i dupowłazami

Chciałbym zobaczyć jak mówisz to paru osobom prosto w oczy.....

pp

Może się pojawiły premie do zarobków skoro nie było rotacji.

milusia

Nie wiem czy nie pomyliłeś firm, przecież to firma świadcząca szeroko rozumiane usługi z zakresu ochrony zdrowia

ja

Co to za pytanie ? Jeśli praca cię interesuje to wysyłasz CV i na rozmowie dowiadujesz się konkretów . A skąd wiesz że wypłata pojawia się na czas i jest odpowiednio dopasowana ? Jesteś z Euro-Med? Kabel?

ja

wymagania: całkowite, bezwzględne podporządkowanie zarządowi i "dyrekcji", "niemyślenie", przyjmowanie bezkrytycznie pomysłów zarządzających, przytakiwanie, kablowanie -będziesz przyjęty/przyjęta, będziesz awansował/awansowała. A gdzie ty widzisz wpisy "nortona" ??? Bo ja ich nie widzę. To chyba posty dla wtajemniczonych.

milusia

Margo widzisz to czego nikt nie widzi (chyba że "wtajemniczeni") masz chyba niezwykłe umiejętności ? naprawdę godne podziwu , metafizyka?

Jakie bzdury?

to ja

co to za bzdury, kto to pisze ?

Bobas

Juz trochę pracuję. ..tak na prawdę w każdej pracy jstesmy wykorzystywani. ..dostajemy kasę za wykorzystywanie naszych umiejętności. ..nie spotkałem sie jeszcze z firmą w której robisz tylko to co masz w swoim zakrese obowiązków....

gigiga

@Bobas - jak długo pracujesz w tej firmie? Życzę pracownikom którzy pracują jeszcze w tej firmie, żeby w końcu zostali docenieni i a nie wykorzystywani

Bobas

@gigiga nie mogę się zgodzić z Tobą. .fakt nie jest tak jak powinno być. . to wina braku organizacji, złego zarządzania i docenienia pracowników znających się na robocie...na szczęście jest to mniejszość i sytuacja się poprawia...a zawsze lepiej napisać coś złego niż pozytywnego;)

gigiga

@Bobas - to nie jest kwestia uprzedzenia... niestety komentarze są zgodne z prawą i tym co się dzieje w tej firmie

Bobas

@gigiga a skąd takie uprzedzenie? ;)

gigiga

@Bobas - chętnie napiszę:-) ale nie dla tej firmy...

Bobas

@gigiga może Ty powinnaś napisać to ogłoszenie?....

gigiga

@sandra - po pierwsze mowa jest o ogłoszeniu na stanowisko pracownika działu logistyki a nie fizjoterapeuty.... po drugie ogłoszenie jest źle skonstruowane, od razu widać że pisał to ktoś kto nie wie nic o rekrutacji!!! Świadczy to tylko o tym, że nie pracują tam kompetentne osobowy!

gigiga

ogłoszenie jest źle skonstruowane i tyle! nawet ogłoszenia o pracę nie są w stanie dobrze napisać. Poza tym oni ci nic nie są w stanie oferować oni tylko wamagają

TYLKO JA

jeśli chodzi o sklepy zaopatrzenia ortopedycznego to zarobki nie są wygórowane ale dyrektor nadzorujący je jest ok, dba o pracowników. Gorzej jest w innych działach, tam już nikt nie dba o swoich pracowników, każdy myśli o sobie

TYLKO JA

ja

Wszyscy dają w ofertach pracy możliwość rozwoju. Żadna nowość.

ewa

Wolę brać udział w akcji " TRZYMAJ SIE OD NICH Z DALEKA"

jakie benefity ?

ewa

Zgadzam się w 100% z Norton, nigdy podobnych dobrodziejstw nie było!!!!!

Norton
@ewa 22.02.2016 21:18
Zgadzam się w 100% z Norton, nigdy podobnych dobrodziejstw nie było!!!!!

Ewa, czy widzisz mój post, bo ja mam wrażenie, że dziwnym trafem zniknął. Czyli jednak usuwają niewygodne dla Euromedu opinie!

ja

jaki pakiet socjalny?!!! skąd te informacje ?!!!

gość

trzeba spróbować, a potem ocenić

była

Ktoś jeszcze chce pracować w "Euro-Medzie" ??? dziwne

to nie na temat

Ola

W Euro-Medzie w Tychach ciężko jest zdobyć umowę o pracę. Niektórzy ludzie którzy pracują tam po kilka lat ją mają, reszta pracuje na umowę zlecenie lub na własną działalność. Znam osoby które mają Umowę Zlecenie na CZAS NIEOKREŚLONY!!!

co to za bzdury?!!!

beauty

Celina - i jak wyglądała rozmowa? możesz powiedzieć coś więcej?

Celina

Byłam na rozmowie. Dowiedziałam się o konkretach. A potem równie konkretnie dostałam informację, że nie przeszłam do kolejnego etapu (są 3 etapy rekrutacji). Przynajmniej wiem na czym stoję i dalej szukam pracy. Może ktoś wie gdzie szukają ludzi do roboty ?

ja

Atmosfera raczej się nie polepszy, mimo tego że firma idzie szybko do przodu. Niestety w tej firmie jak i w wielu innych nie zwraca się uwagi na czynnik ludzki który jest kluczowy w osiągnięciu optymalnego sukcesu w biznesie. Wszelkie sukcesy będą krótkotrwałe bo tego nie uwzględniają. Takie trendy.

Barbara

Byłam na rekrutacji. Na rozmowie były dwie babki czarna i siwa i młody facet. Rozmawiałam tylko z tą czarną reszta się nie odzywała(czarna zadawała konkret pytania, aż się zestresowałam bo weszłam na luzie....). Nie wiem czy dostanę pracę bo ośrodek w Rudzie Śląskiej wygląda fajnie, kadra też była młoda ... A kasy żadnej nie proponowali tylko pytali za ile ja przyjdę do roboty. Fajny ośrodek jak nie znacie zobaczcie.

Malina

o co chodzi z tymi "znikniętymi" postami ???

ja

Byliśmy, ale nie będziemy i całe szczęście. Ci którzy tam zostają są widocznie bardzo zdesperowani ale cóż takie czasy i w pewnym sensie to rozumiem.

była

totalna porażka

gosc

nikt ci nie udzieli informacji, bo prawdziwe posty opisujace sytuacje euromed sa kasowane przez administratora

znikniety post

No i znowu posty usuniete ..... żenuła dla GOWORK

@
@znikniety post 19.03.2015 23:07
No i znowu posty usuniete ..... żenuła dla GOWORK

Jak każdy już na pewno zauważył usuwane są tylko prawdziwe informacje;-)

stary pracownik

pracuję w Euro-medzie dłuższy czas. w dziale handlowym. mogę sie odnieść tylko i wyłacznie do warunków pracy w tym dziale. od czasu kiedy dyrektorem został P. Marek, człowiek stworzony do tego stanowiska i szanujący ludzi i ich pracę, nikt nie może narzekać. on naprawdę dba o pracowników. i jeżeli ktoś teraz narzeka pracując w dziale handlowym to jestem szczerze zaskoczony i zdziwiony. kto sumiennie wykonuje swoja pracę i nie olewa swoich obowiązków jest zadowolony. nie ma juz czarnych piątków i zwolnień z dnia na dzień. sytuacja jest stabilna. Opinię negatywne na temat firmy wywodzą się za czasów nieodpowiednich osób na stanowiskach dyrektorskich. Osobiście polecam pracę w tej firmie.

gość

Ooo znowu posty usunięte, brawo gowork!

Ha, ha, ha, a sporo już się ich tam przewinęło :-)

gośćgość

Szach i mat Drodzy Państwo. Brawo dla przedmówcy. Wszystko w temacie.

ewa

a mnie interesuje stanowisko dyrektora finansowego, wszystko czego oczkują i napisali w ogłoszeniu to pasuje do moich kwalifikacji ( jestem w stanie zaoferować dużo więcej jeśli chodzi o doświadczenie i kwalifikacje) , jednak zastanawiam się teraz po tych postach czy przypadkiem nie szukać dalej skoro tak lipnie płacą , napiszcie coś w tym temacie .Dzięki ewka :)

gość

Ja pracuje od ponad 3 lat. Było raz lepiej, raz gorzej (Kilka razy byłam gotowa złożyć wymówienie). Powoli się wszystko normuje. Zależy też od działu. Zarobki pogorszyły się od tych które były kilka lat wcześniej. Na dział handlowy nie narzekam, ale proszę PODNIEŚCIE ZAROBKI!!! Mam stałe godziny pracy pn-pt 8-16. Ostatnio stwierdziłam, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma. Stałe godziny, umowa o pracę. Jak już premii nie wyrobie coś tam dodadzą od siebie czasami. Jeżeli jesteś sumienny i wszystkiego jesteś w stanie dopilnować wiesz co należy do Twoich obowiązków to nie będziesz narzekać. Słyszałam, że gorzej jest w medycznym.

abc

Potwierdzam. Ilość obowiązków nieadekwatna do czasu pracy i oczywiście wynagrodzenia, zlecanie zadań na ostatni moment. Wymagania i oczekiwania ogromne, dokładanie obowiązków(często po byłych już pracownikach) to norma- o premii możesz zapomnieć zanim zdążysz o niej pomyśleć. Jak się postawisz- to do widzenia( mamy 20 na twoje miejsce) Tak jak ktoś napisał-rotacja 90%-naprawdę, aż dziwię się, że są jeszcze kandydaci którzy składają swoje podania o pracę. A ponadto- fałsz, obłuda i cynizm. Z pracą w miłej atmosferze nie ma to nic wspólnego.

Agnieszka

Byłam tam na rozmowie, wypłata żenująca(najniższa krajowa ( usunięte przez administratora )zł), warunki koszmarne 2 zmiany z opcją pracy w nadgodzinach i na dodatek jakaś dyrektor która się spóźnia a mi w ciemnym korytarzu kazali czekać 40 min. Myślę, że opinie mają podstawy. Nie polecam.

ja

równia pochyła Szanowni Państwo.takie jest moje zdanie. wstyd!

Zostaw opinię o Euro-Med Sp. z o.o. - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Med Sp. z o.o.