Web24.com.pl

Gdynia

Opinie o Web24.com.pl

Nick

Dobrze płaci, a jak dobrze płacą to atmosfera też dobra :-)

Mirek

Cześć, czy ktoś z osób na forum może przybliżyć mi obecną sytuację w firmie Web24, jakie są warunki pracy i atmosfera, bo chciałbym do nich aplikować.

KolejnyPracownikWidmo

Marta - 2012-02-20 15:37:37 Pracuję w WEB24.COM.PL od prawie roku. Ciekawa praca, atrakcyjne warunki zatrudnienia, duże możliwości rozwoju, interesujące projekty, dobra atmosfera, fajni ludzie. Co bardzo ważne - czyste formalności, przejrzyste zasady awansu i terminowe wypłaty. Jestem bardzo zadowolona i polecam pracę w WEB24.COM.PL. Bardzo interesujące... ;-) Czytając takie komentarze mam wrażenie, że piszą je ( usunięte przez administratora ) \"firmy\".

Marta

Zostaw opinię o Web24.com.pl - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Web24.com.pl