Frogum

Adamowizna

Opinie o Frogum

dlaczego

Oo ktoś odkopał, więc... Upływający czas nie ma w tym przypadku znaczenia. To firma stricte rodzinna, więc Pani mogłaby "obrzucić epitetami" i tak nie miało by to znaczenia :) Natomiast rozmowa kwalifikacyjna. No cóż w porównaniu do innych, bezstresowe i "wesołe" doświadczenie.

HRHR

Bardzo miła pani kadrowa, szczególnie polecam do rozmów biznesowych, bo są naprawdę na poziomie. Nie wspomnę, że w Polsce nikt nie wie, że w rozmowie telefonicznej należy się przedstawić. Ale rzucanie słuchawkami przy telefonie biznesowym na temat tak neutralny jak spotkanie w ich firmie??? nie wiem, kto tam rekrutuje, ale nie wymagam wiele

ktoś
użytkownik zarejestrowany

Praca jak praca

Zostaw opinię o Frogum - Adamowizna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Frogum