Opinie o Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy zdarzają się nadgodziny w Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o.?

zx Nowy wpis

Pracowałam w tej firmie i nigdy więcej nie chce mieć z nimi nic wspólnego. (usunięte przez administratora). Nie polecam i szczerze przestrzegam ewentualnych chętnych do współpracy z nimi.

Marta Nowy wpis

Co słychać w firmie? Taka cisza na forum a miałam nadzieję na informacje od pracowników. Jest tak dobrze i nie piszecie?

Agnieszka Nowy wpis

Czy Przedstawiciel ds. Kluczowych Klientów ma jakąś szansę na rozwijanie się w firmie i awansowanie na wyższe szczeble? Jak tak to po jakim czasie? To ważna wiadomość dla osób, które stawiają na rozwój osobisty i zastanawiają się nad przyjęciem się do firmy, gdy tylko pojawi się oferta pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
ad

Widocznie nic się takiego nie dzieje @Nor, bo ważne jest to, że pozytywna atmosfera dopisuje nie tylko pracownikom, ale równiez klientom podejmującymi z nimi wspólpracę. Ciekawe t6ylko czy wypłata jest terminowa, bo chciałbym o czasie opłacać rachunki. Pozdrawiam

uuu

Hej jakie sa narzędzia pracy dla pf czy sągps w aucie i ile można wołac na rozmowie?

ania

Dziękuję za bardzo inteligentną odpowiedz,zwłaszcza, że pytanie nie było do ciebie, skoro się dopiero starasz o pracę w tej firmie. No ale cóż... kolejny przyjezdny słoik :(

uma

warto czy nie to chyba sama powinnas sobie odpowiedziec. pojscie na rozmowe nic nie kosztuje a moze akurat sie okaze ze bedzie super. ja byłam na rozmowie w poznaniu i na chwile obecna czekam na odpowiedz. rozmowa kwalifikacyjna w owarzystwie menadżer oraz przedstawicielka firmy z Francji. najpierw pytał On pózniej Ona ( po angielsku - poniewaz nie zna polskiego wiec posługiwała sie j. angielskim)

ania

Czyli nie warto iść na rozmowę ? A jak wynagrodzenie, samochód itp ...

Pracowałem w firmie prawie 2 lata, okres ten wspominam raczej dobrze. Jeśli chcesz pracować z mającym perspektywy produktem, otrzymywać wynagrodzenie na czas i mieć przyzwoite narzędzia pracy to będziesz zadowolony. Jeśli chodzi o wady to: - dyrektor handlowy jest niesamowicie skąpy, i jest oszustem, obiecuje pewne rzeczy ustnie, więc nie masz dowodów aby egzekwować obietnice, bonusy, ja z tego powodu się zwolniłem. Jakub dba tylko o siebie i swój spokój. - marketing to porażka, (usunięte przez administratora)która w życiu nie pracowała z aptekami/lekarzami ale za to zna się na drobnym AGD bo pracowała w Philips. - w ekipie handlowej brak możliwości rozwoju, bo nie ma takiej potrzeby, firma ma aspiracje korporacyjne, robi szkolenia a jest problem z dywanikami do samochodu za 120 zł. (usunięte przez administratora)

xyz

Firma fatalnie zarządzana. Produkty OK ale atmosfera fałszu i zawiści. Podobno ryba psuje się od głowy...

Zostaw merytoryczną opinię o Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Żelazna 67 lok. 78
    00-871 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Laboratoires Expanscience Polska Sp. z o.o.