P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.

Agata

Czy firma posiada benefity dla swoich pracowników? Jest wśród nas jakiś obecny pracownik? @Relu, w branży budowlanej niestety wypadki zdarzają się często. Natomiast ważne jest by dbać o bezpieczeństwo swoich pracowników i wyposażać ich w odpowiednie i przystosowane narzędzia pracy. Kaski ochronne musi nosi każdy, rozumiem?

Relu

Firma jak firma, ale z roku na rok pracuje się u nich co raz gorzej. Cofają się w rozwoju jeżeli chodzi o budownictwo, a i wypadków mają coraz więcej na budowach - patrz Fordon.

arola

może i mają ale na umowie o pracę pewnie na zleceniu nie

cfv

czy mają mulisporta??

ccc

jest oferts na stanowisko ksiegowej, prosze o informacje jakie sa tam warunki pracy w biuracg, warto skladac dokumenty? :)

ciekawski

Tak o co chodzi z tą ŻANDARMERIĄ - czy kto wie co przeskrobali - Pani(usunięte przez administratora) napisała że aresztowano kliku "PREZESÓW" dużych firm za łapówki w przetargach o co chodzi !!!!!!!!!

nowy

Chyba nie O.K ta firma bo co robi w niej ŻANDARMERIA - czy też łapówkarstwo za prace dla wojska.

max
@nowy 21.07.2015 22:42

Z tą żandarmerią to nie przesadzaj. Szukają sensacji. Pracowników traktują tak sobie. Niestety pracuje tam paru popaprańców. Zatrudniani podwykonawcy traktowani są jak półgłówki i jedynym kryterium wyboru to cena bez względu z jakiej pozycji cenowej by nie wygrali to podwykonawcy wybierani są najtańsi co niestety tak naprawdę odbija się i to znacznie na jakości wykonanych prac. Na budowach bardzo często pracują ludzie zatrudniani na czarno no w sumie to się nie dziwie jeśli jedynym kryterium to cena. Jak nie trzymasz palca w środku ........ to za chwilę szukają na ciebie haka. Nie ważne czy mają rację czy nie to tak na prawdę zawsze uważają że racja jest po ich stronie. Jak tak dalej pójdzie to należy zadać pytanie kto za 3,5 lat będzie dla nich robił a nie wspomnę kto będzie składał im oferty. Zero szacunku i poważania wobec podwykonawców.

pipi

Ogulem oki tylko ich podwykomawcy jebio ludzi na czarno na terenie pesy i to na wys 10-15Metrow szok,czy wogle szef tej f byl u nich i widzal co odpierdalaj6

maniek

chujnia z grzybnią same niedorobione debile popaprancy nie budowlancy

annonimm

Firma ok. Znam wiele zakładów budowlanych a tutaj traktują wszystkich jak w przedszkolu. Wystarczy tak naprawdę robić swoją robotę i nie podskakiwać. Jak tak będzie to i pożyjesz i zarobisz. Znam ludzi co po 30 - 40 lat tutaj robią. A kierownicy to już wogóle mają dobrze.Jedyny mankament (jak w całym budownictwie) to czasem robota w delegacji.

marek

NAPISZCIE COS WIECEJ O TEJ FIRMIE,O PRACY,MAM OKAZJE TAM ISC DO PRACY CZY WARTO?

ok

Zostaw opinię o P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. „ EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o.