ebud

Bydgoszcz

Opinie o ebud

elektryk

Jesli jestes mlody,to daruj se te firme i uciekaj gdzies za granice,chyba ze urzadza cie 1500 na dzien dobry,pozniej moze 1800.Na kazdej budowie sa kliki,kierownictwo placi tylko swoim ludziom,a osoby nowe sa raczej zle wynagradzane,pozatym kazdy ruch nowego pracownika jest sledzony przez ^zaufanych^ ludzi,ktorzy nie zawsze sa zyczliwi,co wiaze sie z odpowiednia pensja.W delegacji przewaznie 10 godz,w soboty 6,co drugi weekend w domu.Nieraz da sie zarobic,ale raz na kilka lat.Dodatki sa na swieta,dzien budowlanego,wczasy itp.Nie narobisz sie az tak bardzo,ale i tez nie zarobisz zbyt wiele.Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

adam

po ile godzin tam pracujecie?jak wychodzi sie w pracy na delegacji?czy sa jakies premie?jakie sa umowy?

magilla

Pracuje w tej firmie(Ebud)-nie polecam!!!Nasze zarobki to około 1800-1900 zł,tyrać trzeba dość ostro,a placic nie chca.Kierownictwo ma nowe Skody Roomster,albo Octavie,dyrekcja ma auta calkiem z gornej pólki,prawie każdy niefizyczny ma służbowy telefon i na to są pieniądze,a dla nas nawet na święta po 100 zł nie mieli,Jest coraz gorzej.Słyszałem,ze w innych firmach tzw jubileusz np po 10 latach pracy wynosi np 2000 zł,a u nas w Ebudzie po 30 latach pracy dostaje sie 300 zł,kpina.Mógłbym do rana wypisywać niemiłe rzeczy na temet tej firmy,ale szkoda czasu,Jedyną zaletą Ebudu jest wypłacana na czas pensja,o jej wysokości nie wspomne.

adam

prosze o opinie na temat tej firmy

Zostaw opinię o ebud - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ebud