CPN Construction Services

Southampton

Opinie o CPN Construction Services

adam

or taxes again Taz been stolenhen I receive peyslipy for the last 3 months?

cpn

CPN Construction Services 321 Millbrook Road West Southampton Hampshire SO15 0HU numer tel: (+44)02380388780 fax: 02380388781 mail: info@cpncs.co.uk w agencji pracuje aktualnie dwoch polakow takze jesli masz problem z porozumieniem sie z anglikami popros do telefonu ktoregos znich.

tempo

Bardzo dobra Agencja pracy, jesli chcesz pracowac masz samochod karte bhp (cscs) i rozmawiasz troche po angielsku i chcesz pracowac to bedziesz mial prace caly czas. Kontrakty zaczynaja sie od paru dni po pare tygodni niektorzy sa kilka lat na jednej budowie takze polecam szczerze.

Zostaw opinię o CPN Construction Services - Southampton

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CPN Construction Services