TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań

Poznań

Opinie o TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań

nieklientka

Nie powiedziałabym, że ten produkt jest wysokiej jakości. Czasami ktoś tam pochwali, ale rzadko. W zasadzie nie rozumiem swoich byłych klientów (już tam nie pracuję), bo ani pizza nie jest bardzo smaczna, ani ceny nie są niskie. Chyba marketing jako tako działa.

ex machina

Nie wiem, jak w lokalu na Góreckiej, bo to własny, ale w pozostałych dwóch obowiązuje teraz stawka 10 zł/h i 50 gr netto za km, więc coś tam się poprawiło.

exworker

Zgadza się,maksymalny wyzysk jeśli chodzi o dostawców,brak kilometrówki ,stawka 2,50/godz plus 4,40 brutto za kurs-to daje jakieś 3 zł netto/godz,nie licząc pracy w dni wolne,a jak dojdzie naprawa swojego zdezelowanego samochodu to kaplica-można nawet dopłacić do interesu,pozdrawiam wszystkich chętnych dostawców z własnymi samochodami w Telepizzy-nie dajcie się ,policzcie to wszystko ja odradzam pracy w tej firmie na takich warunkach

jak kogoś interesuje praca na skuterze firmowym w telepizzy .. 2.5 zł , za godz, i 2.7 zł za kurs. (auto kurs 4.4 zł - tankujesz za swoje) zadania kierowcy : (przypominam 2.5zł/godz) -skrobanie skrzynek po cieście -przygotowanie miejsca pracy kucharzowi -przygotowanie sosów dla kierowców i kucharzo-kasierowi -uzupełnianie zapasów napojów na stanowisku kasjerskim -obsługa pieca pizzerskiego : wyciąganie pizzy i albo na talerz na salę, albo do kartonu.) -obieranie telefonów - przyjmowanie zleceń -sprzątanie na wieczór po kucharzu i sprzątanie strefy produkcyjnej -wynoszenie śmieci -dostarczanie kursów -brak jakiejkolwiek przerwy -nowi kierownicy... skrzydła rosną szybciej niż ceny paliwa -stan skuterów na jednym z dwóch lokali straszne. brak pieniędzy na naprawę a więc w skrócie ... max : 2,5 + 2,7 + 2,7 + 2,7 = 10.6 zł./godz. ale z reguły kończy się na 2,5+2,7+2,7+ zapie..ol = 7,9 zł i zepsute nerwy -rozładunek dostawy - najtańsza pizza pracownicza MAŁA!!! (17 cm) za 6 zł z dwoma składnikami -napady na kierowców [usunięte przez moderatora] a teraz jeszcze parę rzeczy ... -często przeterminowane produkty -sztuczne i mrożone -oszukiwanie klientów, oszczędzając na składnikach -ceny jak z kosmosu czy pada deszcz, czy też śnieg telepizza na skuterze "zawsze" dojedzie i kierowca będzie szczęśliwy z napiwku w wysokości 0,20gr. :)

Zostaw opinię o TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TelePizza Poland Sp. z o. o. Poznań