Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob”

Olsztyn

Opinie o Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob”

Aneta
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w Przedsiębiorstwie turystycznym „Glob”? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie. Na co mogą obecnie liczyć jej pracownicy?

Za
użytkownik zarejestrowany

Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob” ma bardzo dobre oferty, obozy dla dzieci są naprawdę super i wyjątkowo dobre, ja bym bardzo mocno próbował się tutaj dostać, naprawdę polecam, pomóżcie sami sobie, zwłaszcza że nadciąga sezon na kolonie i wycieczki różne

zxc

Pani Iwono, a jakie konkretnie ma pani zastrzeżenia do pracy studentek medycyny ? Skoro było tak źle, trzeba było im pozwolić w spokoju wrócić do domów, tak jak chciały,a nie "gnać na sygnale" z Olsztyna i przekonywać ,by zostały, bo inaczej kolonia się rozpadnie :)

pozdrawiam :)

Podobno w internecie nic nie ginie,a tu jakims cudem aż cztery negatywne opinie zniknely,wiec pozwolę sobie ponownie przytoczyć moje doświadczenia zdobyte na koloniach dla dzieci chorych na cukrzycę :) Proszę wnioski wyciągnąć samodzielnie. Praca dla tych ludzi to najbardziej żenujące doświadczenie w moim życiu. Warunki ustalane telefonicznie "na gębę" ( "tylko mierzenie cukrów,będzie fajnie!") i lakoniczny zapis w umowie (pomoc lekarzowi-diabetologowi) -na miejscu okazało się ,że obowiązków jest 10 razy tyle,niż zapewniano.Szczyt to przygotowywane posiłków (!!) przed kadrę medyczną,w innym wypadku dzieci z cukrzycą nie miałyby II śniadania lub II kolacji. Radzę samodzielnie konstruować umowy,a nie podpisywać podsunięte gotowce.Są tam absurdalne zapisy. Oczywiście komuś, kto jest zdesperowany w poszukaniu wakacyjnej pracy i gotów czekać na wypłatę pieniędzy miesiąc po terminie (i wcześniejszych telefonach oraz przedsądowych wezwaniach do zapłaty).W innym wypadku absolutnie nie polecam współpracy z małżeństwem Grabia.

polecam Glob
@pozdrawiam :) 10.12.2015, 21:09

Szczytem wszystkiego było to ,iż studentki medycyny nic nie wiedziały o cukrzycy.Ich wiedza polegała na tym ,iż pomiary glikemii miały odbywać się tylko w ciągu dnia.Nie przygotowały się na kolonie w żaden sposób.Dla wiedzy internautów 1 przyszła pani doktor została z kolonii usunięta .Wszystkie pozostałe panie były tylko studentkami a uważaly się juz lekarzami pełną gębą.Pozdrawiam.Mama obecna na kolonii i pilnie obserwująca pracę i wyniosłość pań studentek.W zeszłym i tym roku wysyłam z pełną świadomością swoje dziecko z Globem na kolonie.

EwaPolanska

Wykonywałam w październiku usługę dla Biura Glob, organizacja imprezy bez uwag czy zstrzeżeń z mojej strony, pieniądze za usługę również wpłynęły bez problemów.

Marceli

Potwierdzam, zaległego wynagrodzenia od roku nie otrzymałem.

Marceli
@Marceli 14.10.2015, 16:33
Potwierdzam, zaległego wynagrodzenia od roku nie otrzymałem.

Przepraszam, mój błąd. Chodziło o inną firmę.

Pilot

Oj... chyba musieliście bardzo podpaść,jeżdżę z nimi jako pilot od 8 lat i bardzo sobie chwalę współpracę.Wynagrodzenie otrzymuję zawsze w ustalonym terminie.Jak najbardziej polecam

Iwona

Szanowna Pani Studentko Medycyny! ------------------------- Jeżeli masz odwagę wystawiać publicznie opinię, to miej także odwagę się podpisać z imienia i nazwiska. Jeśli w przyszłości swoją pracę lekarza będziesz wykonywać tak, jak swoje obowiązki na kolonii, to aż ciarki mnie przechodzą KTO i JAK będzie nas leczył w przyszłości. P.S. Odnośnie wynagrodzenia: z umowy wynikało 11.08.2015 a przelew został wykonany 19 i 27.08.2015. Za co z góry przeprosiłam z poważaniem Iwona

Zosia

Chyba się po prostu jakieś koleżanki zgadały...

hej

napiszcie dlaczego bo wysylam dzieciaka na kolonie z GLOBA.Jakis powod musi byc tak???

Maciej

Napiszcie, dlaczego?

Antoni

Należy szerokim łukiem omijać te firmę.

Ktosia

Zdecydowanie nie polecam tej firmy!!!

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob” - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo turystyczne „Glob”