Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne

Olsztyn

Opinie o Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne

A.

Rekrutują co roku do pracy sezonowej - od początku kwietnia do końca października. Można pracować tyle, ile się chce - dzień, tydzień, miesiąc, pół roku. Można pracować na koloniach na Mazurach (przyjemny ośrodek w Kulce), na koloniach w Polsce, za granicą. Stawki przyzwoite, tegorocznych nie znam. Najwięcej potrzebują wychowawców i instruktorów zajęć.

hbjgjk

no faktyznie sytuacja na rynku turystycznym jest słaba

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

Zostaw opinię o Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne