Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne

Olsztyn

Ocena pracodawcy 6/6

na podstawie 1 ocen.

Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne
6 1

Opinie o Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne

Administrator

Czy dysponujecie informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w firmie.

   
A.

Rekrutują co roku do pracy sezonowej - od początku kwietnia do końca października. Można pracować tyle, ile się chce - dzień, tydzień, miesiąc, pół roku. Można pracować na koloniach na Mazurach (przyjemny ośrodek w Kulce), na koloniach w Polsce, za granicą. Stawki przyzwoite, tegorocznych nie znam. Najwięcej potrzebują wychowawców i instruktorów zajęć.

   
hbjgjk

no faktyznie sytuacja na rynku turystycznym jest słaba

   
admin

Wiesz coś o nowych rekrutacjach w firmie Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne? Jak wygląda praca w firmie? Podziel się swoją opinią z użytkownikami forum.

   

Zostaw opinię o Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szarpie Travel S.C. Biuro Turystyczne