Chata Polska S.A.
counter
4 2 6 5 1
Tamara Nowy wpis

Firma mocno rozwija się i otwiera coraz więcej placówek. Dobrze się pracuje bo to dobry pracodawca.

Weronika Nowy wpis

Jutro w Zielonej Górze odbędzie się Jarmark Regionalny. Będzie możliwość do zapoznania się z ofertą regionalnych i lokalnych producentów żywności oraz będzie degustacja tych produktów. http://www.chatapolska.pl/kolejny-jarmark-regionalny-w-chacie-polskiej,1264.html Jak myślicie czy w Łodzi Chata Polska S.A. też zorganizuje taki jarmark?

Weronika Nowy wpis

Jesteś zatrudniony w powyższej firmie? Czy pracownik w Chata Polska S.A. ma możliwość rozwoju? Jak wygląda ścieżka kariery pracownika? Czekamy na opinie.

marop Nowy wpis

jako klientka musze stwierdzić że obsługa była bardzo miłą i profesjonalna, potrafią doradzić smakową fajną wędlinę,. a poza tym wspierają za kupę kasy lokalne inicjatywy

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Po czym to stwierdziłeś/aś,że obsługa niemiła ja uważam,że jest jak najbardziej odpowiednia prosząc o pomoc pokażą co więcej zaprowadzą gdzie co mam znaleźc, dlatego więc ja będę bronic tego sklepu :)

Nieznajomy

Chata Polska? chyba raczej Wieś Polska ? W sklepach nie miła obsługa a prawdziwi pracownicy Chaty Polskiej oddział z Poznania strasznie okropnie nie mili i bardzo czepialscy. Nie polecam współpracy z Oddziałem Chaty Polskiej z Poznania !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Chata Polska S.A. - Łódź

Chata Polska S.A.