Chata Polska S.A.

Łódź

Opinie o Chata Polska S.A.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Jesteś zatrudniony w powyższej firmie? Czy pracownik w Chata Polska S.A. ma możliwość rozwoju? Jak wygląda ścieżka kariery pracownika? Czekamy na opinie.

marop
użytkownik zarejestrowany

jako klientka musze stwierdzić że obsługa była bardzo miłą i profesjonalna, potrafią doradzić smakową fajną wędlinę,. a poza tym wspierają za kupę kasy lokalne inicjatywy

Po czym to stwierdziłeś/aś,że obsługa niemiła ja uważam,że jest jak najbardziej odpowiednia prosząc o pomoc pokażą co więcej zaprowadzą gdzie co mam znaleźc, dlatego więc ja będę bronic tego sklepu :)

Nieznajomy

Chata Polska? chyba raczej Wieś Polska ? W sklepach nie miła obsługa a prawdziwi pracownicy Chaty Polskiej oddział z Poznania strasznie okropnie nie mili i bardzo czepialscy. Nie polecam współpracy z Oddziałem Chaty Polskiej z Poznania !!!

Zostaw opinię o Chata Polska S.A. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Chata Polska S.A.