Opinie o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Systemy i Technologie SYTEC. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Systemy i Technologie SYTEC o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Systemy i Technologie SYTEC w Polkowice

witam przerobiłem w tej firmie 2 lata.Niewiem co obiecują obecnie ale zarobki od 2500 do niekiedy 2900 dodaje niekiedy.za to owszem dają 2 bułki to przynajmniej nie tracisz na śniadanie .ekipa jest ok ???? kierownik jest naprawdę spoko tak jak miszczowie .ale tu bajka się kończy.jest taka pała ni to były kierownik ni to dyrektor któremu wydaje się że ten zakład to zsrr a on jest Józef Stalin i może gnoić ludzi.przyjdziesz za pięć nie dostaniesz rękawic wyjdziesz za pięć masz 7 godzin .normy masz wyśrubowane że naparz 8 godzin to ci (usunięte przez administratora) wymyśli dodatkowe prace malowanie porządki mycie okien i takie tam.a jak normy nie wyrobisz bo musiałeś sprzątać to masz godzinę lub więcej mniej.ogólnie zakład jet ok gdyby nie ta (usunięte przez administratora) .to on pierd..li opinie o tym zakładzie i to tylko przez niego się ludzie zwalniają.ja odszedłem ponieważ nie dałem się gnoić.

Ile to jest?
@były pracownik

Te 2500-2900 to jest na rękę (netto) czy brutto?

netto
@Ile to jest?

kwota wynagrodzenia, która jest podana jest kwotą na konto, tj. netto.

Brajan
@były pracownik

jeśli się jest takim leszczem jak Ty były pracowniku i ma sie problemy z głową i robi się robotę na (usunięte przez administratora) to nikt za (usunięte przez administratora) płacić Ci nie będzię. A narzekasz jak stara cyganka na targu. Dobrze , że opuściłeś nasz zakład !

Ancor
@były pracownik

Dokładnie tak jest.To nie zakład a (usunięte przez administratora). Pozdrawiam panią kadrową ( celowo napisane z małej litery z braku szacunku) którą wypisuje tu same bzdury.

Były.
@były pracownik

Też pracowałem z tym leszczem (R.M.) Kierownik cała gębą.Kierownikiem został bo dobrze z uha walił najpierw do Jurka ,potem na Jurka. Poganiacz pierwsza klasa.Skończył tam jakąś szkołę rolniczą, o rysunku technicznym zero pojęcia tak jak o robocie.Dobrze że ma gibona(P.K.) który ma pojęcie o tej robocie.Sam by zginął.Szkoda że są teraz wibratory,bo nadaje się tam gdzie zaczynał, na młotach do ubijania masy.Do tego (usunięte przez administratora) pierwsza klasa ile żywicy ,acetonu,maty,rękawic,misek i szpachelek ukradł to jego.Na lini ,,C'' tak podkręcał żywice aby jak najwięcej ukraść, a potem darł mordę że kanały nie do wibrowane i do kosza lądowały.JAK LUBISZ BYĆ NIEWOLNIKIEM TO TA FIRMA JEST DLA CIEBIE.

Do Brajan.
@Brajan

Ty na pewno nie opuściśz tego cyrku, bo się nigdzie nie odnajdziesz bo nic nie potrafisz tylko ryja drzeć.

Maciej
@były pracownik

O którym kierowniku mówisz?

ciekawska

Witam,jestem zainteresowana ofertą pracy w tej firmie,czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat pracy w dziale produkcji,..np,atmosfera w pracy,czy praca jest bardzo ciężka,jakie są zarobki ?

Młoda

Pracowałam w firmie przez 2 lata na stanowisku biurowym, więc moja opinia nie dotyczy pracy na produkcji - nie pracowałam tam więc się nie wypowiem. W biurze ogólnie praca jest ok, z większością pracowników w firmie dobrze się współpracuje. Tak jak w wielu firmach, są takie okresy że jest bardzo dużo do zrobienia, ale nie ma raczej przypadków by nie dało się wszystkiego wykonać w 8 godzin pracy. W biurze nie ma nadgodzin ani pracy w weekendy. Jeśli chodzi o zarobki to są to takie średnie zarobki biurowe w okolicy, ogólnie są ok ale nie są to też strasznie duże pieniądze - dużo zależy od tego ile sobie wynegocjujesz na początku. Pracownicy mogą również liczyć na paczki na święta i wczasy pod gruszą. Firma ma zagranicznych właścicieli oraz często sprzedaje wyroby za granicę, dlatego dobrze jest znać angielski chociaż na poziomie podstawowym nawet jeśli nie jest wymieniony w ogłoszeniu o pracę, na pewno będzie to plus podczas pracy. Ogólnie zakład nie jest zły, w okolicy są gorsze firmy, ale najlepiej spróbować aplikować i samemu się przekonać jak się tu pracuje.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Systemy i Technologie SYTEC?

Kadry

Proszę podać na jakie stanowisko, pytający chce się ubiegać? Odpowiem w miarę moich możliwości.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Systemy i Technologie SYTEC? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Magazynier IT
CCC S.A.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Polkowice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH

Antoni

Masz zna myśli to, że rotacja pracowników jest duża? Z czego to może wynikać?

Sergiej
@Antoni

Wynika to z tego że kiepsko płacą i nie szanują pracowników.

anonimus

Najłatwiej jest piać na forum jak to firma nie szanuje pracowników. Może trzeba spojrzeć czy jesteśmy pracowitymi ludźmi w tej firmie?

Były
@anonimus

,,Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem''. Ludwig von Mises.

Zainreresowany

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie lecz niestety słyszałem że firma ma poważne kłopoty i grozi im upadłość.... Czy to faktycznie prawda?

Kadry
@Zainreresowany

Jesteśmy 28 lat na rynku Polskim i zagranicznym i cały czas się rozwijamy. Są sytuacje, że jest mniej zamówień jak we wszystkich firmach ale zaraz przychodzi ich bardzo dużo i to potężne zamówienia. Jesteśmy liderem (jedyną firmą) w Polsce produkującą wanny do elektrolizy. Posiadamy na ten produkt ISO - bardzo duże wymogi, które musimy spełniać, aby tą jakość utrzymać. Płatności mamy uregulowane na bieżąco. Wynagrodzenia od 28 lat wypłacamy zawsze na czas. Każdy składnik wynagrodzenia jest na liście płac i od niego odprowadzamy składki ZUS, które są odprowadzane zawsze na czas. Każda osobą zatrudniającą się w naszej firmie jest podpisywana umowa o pracę - bez pośredników - wszystko zgodnie z Kodeksem Pracy.

Dział kadr

Tak. Każdy pracownik nowo zatrudniony przechodzi adaptacje i szkolenie do wykonywania pracy na linii produkcyjnej.

Były
@Dział kadr

Na szkolenie i adaptacje ludzie mają 3 dni. A po trzech dniach masz umieć wszystko bo jak nie premię zabiorą.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dział Kadr

Każda zatrudniona osoba otrzymuje w pierwszym dniu umowę o pracę na okres próbny, który zgodnie z KP trwa nie dłużej niż 3 miesiące. Po tym okresie następuje umowa na czas określony i tu zależy od wykazania się pracownika podczas trwania umowy próbnej. Najczęściej jest na 1 rok. Aby zostać zatrudnionym, należy przyjechać do firmy w godz. od 9:00 do 12:00 w każdy dzień roboczy wraz z CV i dokumentami potwierdzającymi wcześniejsze zatrudnienie - jeśli takie dokumenty osoba aplikująca posiada. Zawsze staramy się stworzyć przyjazną atmosferę podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszyscy pracownicy tworzą jeden zespół i każdy pracownik jest bardzo ważny dla firmy. Zapraszamy

Kamila

Czy ktoś ma więcej informacji o premiach w tej firmie ?

ciekawska

Witam,..bardzo interesują mnie sprawy odnośnie płac w tej firmie,konkretnie na prodkcji.W ogłoszeniu o pracę proponują fajne premie kwartalne,premie za absencję,premię za brak chorobowego ,trzynastą pensję,dopłaty za dojazdy i inne,..jestem zwyczajnie ciekawa czy to jest prawda i jak to ogólnie wygląda?też jestem ciekawa jaka tam panuje atmosfera w zakładzie?Czekam na konkretną i rzetelną odpowiedz,gdyż zastanawiam się nad złożeniem w owej firmie swojego Cv,..także czekam i z góry dziękuję.

@ciekawska

Unendlich

Smród już 100 metrów od zakładu a to coś mówi

Sytec=Śmiech

Serdecznie odradzam tam pracy to co tu pisza to cala prawda bez sciemy te dobre komentarze pisze ktos z firmy warunki tragedia szef tragedia brak przerw system 168h zeby zarobic 2tys a warunki makabra szkoda czasu nawet na rozmowe ... + sniadanie 2 bulki z kotletem podobno starczy na caly dzien xdddd

Aleksander

@Olo, Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji na temat tego pracodawcy. Zakładam, że skoro wypowiadasz się w tym wątku, to jesteś w jakiś sposób związany z Systemy i Technologie SYTEC - możesz napisać, jaka jest Twoja opinia o tym zakładzie pracy? Myślę, że zarówno ja, jak i inne osoby, będziemy wdzięczne!

Lewel

Pracuje tam ponad rok czasu, uważam, że Firma jest bardzo Oki, prężnie się rozwija. System premiowania uczciwy, dodatkowo pragnę zaznaczyć, że bardzo rozbudowany fundusz socjalny:paczki świąteczne i dla dzieci, dofinansowanie do wczasów itd. Itp. Kto uczciwie pracuje ten nie będzie narzekał.

NN
@Lewel

1. Możesz dostać samochód do dojazdów do pracy (markę sam wybierasz). 2. Ubrania dla pracowników szyje Hugo Boss. 3. Wakacje z całą rodziną za granicą ( Włochy, Chorwacja). 4. O pracę tu ubiegają się Szwajcarzy i Norwegowie.

Olo
@NN

Ha ha

Aleksander

@Młody1997, dwa tygodnie to dość krótki czas na wyrobienie sobie opinii na temat praodawcy. Może przy bliższym poznaniu zyska on w Twoich oczach? Na jakim stanowisku pracujesz w Systemach i Technologiach SYTEC? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Młody1997

Witam pracuję tu ponad 2 tygodnie i jest lipa ten zakład powinien mieć nazwe praca czyni wolnym

Aleksander

@Nie interesuj się, OK, nie będę już w takim razie drążyć z Tobą tego tematu. Pozdrawiam i życzę powodzenia! Jestem ciekawa, jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w firmie Systemy i Technologie SYTEC. Może ktoś z Was pracuje obecnie w tej firmie? Co możecie o niej powiedzieć? Może macie na jej temat inne zdanie niż użytkownik @Nie interesuj się?

Aleksander

@Nie interesuj się, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Nie pracowałeś w tej firmie zbyt długo - może zyskałaby w Twoich oczach po niego dłuższym czasie pracy? Czy znajdą się na forum osoby, które są zainteresowane pracą w tej firmie? Był ktoś z Was niedawno może na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby napisać coś na temat jej przebiegu?

Nie interesuj się
@Aleksander

Zaufaj mi, nie zyskałaby

Aleksander

@NN, co ma na celu Twój komentarz? Wydaje mi się, że wyczuwam w nim ironiczną nutę. Chciałbyś może podzielić się swoją rzeczową opinią na temat pracy w Systemy i Technologie SYTEC w Polkowicach? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Czy polecacie aplikować osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Nie interesuj się
@Aleksander

Nie ma żadnych plusów pracowania w tej firmie i nie, nie polecam aplikować się młodym osobom, sam byłem młodą osobą w tej firmie i były to najgorsze trzy miesiące w moim życiu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Systemy i Technologie SYTEC - Polkowice

• Jak się pracuje w Systemy i Technologie SYTEC?

Zobacz opinie na temat firmy Systemy i Technologie SYTEC tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Systemy i Technologie SYTEC?

Systemy i Technologie SYTEC