Systemy i Technologie SYTEC
2 65 104 5 1
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Systemy i Technologie SYTEC?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kadry Nowy wpis
@Pytanie

Proszę podać na jakie stanowisko, pytający chce się ubiegać? Odpowiem w miarę moich możliwości.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonim
Nazwa działu: Marketing

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Antoni

Masz zna myśli to, że rotacja pracowników jest duża? Z czego to może wynikać?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Sergiej Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Antoni

Wynika to z tego że kiepsko płacą i nie szanują pracowników.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
były pracownik

witam przerobiłem w tej firmie 2 lata.Niewiem co obiecują obecnie ale zarobki od 2500 do niekiedy 2900 dodaje niekiedy.za to owszem dają 2 bułki to przynajmniej nie tracisz na śniadanie .ekipa jest ok ???? kierownik jest naprawdę spoko tak jak miszczowie .ale tu bajka się kończy.jest taka pała ni to były kierownik ni to dyrektor któremu wydaje się że ten zakład to zsrr a on jest Józef Stalin i może gnoić ludzi.przyjdziesz za pięć nie dostaniesz rękawic wyjdziesz za pięć masz 7 godzin .normy masz wyśrubowane że naparz 8 godzin to ci (usunięte przez administratora) wymyśli dodatkowe prace malowanie porządki mycie okien i takie tam.a jak normy nie wyrobisz bo musiałeś sprzątać to masz godzinę lub więcej mniej.ogólnie zakład jet ok gdyby nie ta (usunięte przez administratora) .to on pierd..li opinie o tym zakładzie i to tylko przez niego się ludzie zwalniają.ja odszedłem ponieważ nie dałem się gnoić.

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś
Ile to jest?
Nazwa działu: Finanse
@były pracownik

Te 2500-2900 to jest na rękę (netto) czy brutto?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
netto
@Ile to jest?

kwota wynagrodzenia, która jest podana jest kwotą na konto, tj. netto.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Brajan
Nazwa działu: Finanse
@były pracownik

jeśli się jest takim leszczem jak Ty były pracowniku i ma sie problemy z głową i robi się robotę na (usunięte przez administratora) to nikt za (usunięte przez administratora) płacić Ci nie będzię. A narzekasz jak stara cyganka na targu. Dobrze , że opuściłeś nasz zakład !

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś
Ancor
@były pracownik

Dokładnie tak jest.To nie zakład a (usunięte przez administratora). Pozdrawiam panią kadrową ( celowo napisane z małej litery z braku szacunku) którą wypisuje tu same bzdury.

Pomocna?
Tak1Nie
Zgłoś
Były.
Nazwa działu: Produkcja
@były pracownik

Też pracowałem z tym leszczem (R.M.) Kierownik cała gębą.Kierownikiem został bo dobrze z uha walił najpierw do Jurka ,potem na Jurka. Poganiacz pierwsza klasa.Skończył tam jakąś szkołę rolniczą, o rysunku technicznym zero pojęcia tak jak o robocie.Dobrze że ma gibona(P.K.) który ma pojęcie o tej robocie.Sam by zginął.Szkoda że są teraz wibratory,bo nadaje się tam gdzie zaczynał, na młotach do ubijania masy.Do tego (usunięte przez administratora) pierwsza klasa ile żywicy ,acetonu,maty,rękawic,misek i szpachelek ukradł to jego.Na lini ,,C'' tak podkręcał żywice aby jak najwięcej ukraść, a potem darł mordę że kanały nie do wibrowane i do kosza lądowały.JAK LUBISZ BYĆ NIEWOLNIKIEM TO TA FIRMA JEST DLA CIEBIE.

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś
Do Brajan. Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@Brajan

Ty na pewno nie opuściśz tego cyrku, bo się nigdzie nie odnajdziesz bo nic nie potrafisz tylko ryja drzeć.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
anonimus

Najłatwiej jest piać na forum jak to firma nie szanuje pracowników. Może trzeba spojrzeć czy jesteśmy pracowitymi ludźmi w tej firmie?

Pomocna?
Tak1Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były
Nazwa działu: Produkcja
@anonimus

,,Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalczości i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuje zapłatę, będącą nie łaską, lecz zasłużonym wynagrodzeniem''. Ludwig von Mises.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
Ranking
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Zainreresowany
 Pytanie

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie lecz niestety słyszałem że firma ma poważne kłopoty i grozi im upadłość.... Czy to faktycznie prawda?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Kadry
Nazwa działu: Dział Kadr i Płac
@Zainreresowany

Jesteśmy 28 lat na rynku Polskim i zagranicznym i cały czas się rozwijamy. Są sytuacje, że jest mniej zamówień jak we wszystkich firmach ale zaraz przychodzi ich bardzo dużo i to potężne zamówienia. Jesteśmy liderem (jedyną firmą) w Polsce produkującą wanny do elektrolizy. Posiadamy na ten produkt ISO - bardzo duże wymogi, które musimy spełniać, aby tą jakość utrzymać. Płatności mamy uregulowane na bieżąco. Wynagrodzenia od 28 lat wypłacamy zawsze na czas. Każdy składnik wynagrodzenia jest na liście płac i od niego odprowadzamy składki ZUS, które są odprowadzane zawsze na czas. Każda osobą zatrudniającą się w naszej firmie jest podpisywana umowa o pracę - bez pośredników - wszystko zgodnie z Kodeksem Pracy.

Pomocna?
TakNie2
Zgłoś
anonim

(usunięte przez administratora)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Dział kadr
Nazwa działu: Dział Kadr i Płac

Tak. Każdy pracownik nowo zatrudniony przechodzi adaptacje i szkolenie do wykonywania pracy na linii produkcyjnej.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Były
@Dział kadr

Na szkolenie i adaptacje ludzie mają 3 dni. A po trzech dniach masz umieć wszystko bo jak nie premię zabiorą.

Pomocna?
Tak6Nie
Zgłoś
...

Tragedia... Praca w warunkach szkodliwych (styren, aceton i masa innych ) mistrzowie(liderzy) albo sie wiecznie dra albo leca na dywanik do kierownika. Wyplata gowniana 2000 na reke za dojazdy zwracaja max 200 wiec ludzie z lubina czy glogowa musza doplacac czyli na reke jeszcze mniej atmosfera straszna , przyjmuja wszystkich jak leci po kryminale, pijakow, cpunow, byle byla sztuka polowa pije i cpa w pracy, rezygnuja nawet ukraincy. Nikt nie zwraca uwagi czy pracujesz dobrze czy sie starasz . Prawie w kazdy tydzien przyjmuja nowe osoby ktore porobia tydzien max 3 miesiace i uciekaja . Pracownikow biurowych i okoloprodukcyjnych wiecej niz pracownikow produkcji. Zgubisz albo ktos ukradnie ci rekawice myslisz ze dadza nowe? Nie , albo ty komus podpieprzysz albo robisz w jednorazowkach. Bedziesz chcial sie zwolnic po tygodniu? Kaza zaplacic za rzeczy ktore dostales czyli kask buty i gowniane ciuchy ktore sie rozlatuja po pierwszym razie. Tak wiec lepiej nawet nie zaczynac. Nadal chcesz pracowac? Poczytaj poprzednie komentarze ale negatywne te pozytywne pisze kadrowa.

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
....
@...

Dodalbym tylko jeszcze ze umowa o prace nie jest zwykla umowa sklada sie z 40 % premii tak wiec jak cos w pracy ci sie stanie i pojdziesz na L4 to BHPowiec zrobi wszystko zeby udowodnic ze to twoja wina, a ty na L4 dostaniesz tylko polowe wyplaty bo utna premie. Firma jest tragicznie zarzadzana . Ja nie mam juz problemu poszlem do innej pracy i dostaje wiecej i na dodatek w lepszych warunkach

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Dział Kadr i płac
Nazwa działu: Dział Kadr i Płac
@....

Pana wypowiedź świadczy tylko o wielkiej niewiedzy funkcjonowania systemy płacowego. Wszystkie składniki jakie Pan otrzymywał były wykazane na liście płac, nie wypłacamy na czarno!!! czy w kopercie!!! Od wszystkich składników, które się znajdują na liście płac są odprowadzane składki ZUS w tym też od premii, w związku z tym ten składnik jak każdy inny w tym też zapłata za dojazd są brane do średniej chorobowej. Polecam przed wypowiadaniem się przeczytać przepisy!!! Wypadek w pracy zawsze jest starannie analizowany i nigdy nie naciągany, aby był z winy pracownika. To na kopalni tak jest!!!

Pomocna?
Tak1Nie3
Zgłoś1
Były
Nazwa działu: Produkcja
@Dział Kadr i płac

A zapomniało się jak za soboty i niedziele dawaliście w kopercie do łapki bo trzeba było gzymsy na Euro 2012 wyprodukować. Pozatym każdemu kto odchodzi z tej firmy dajecie świadectwo z porzuceniem pracy. Takie podziękowanie za pracę. Pani kadrowa i prezes wielcy działacze kościelni a takie rzeczy robią. Typowi katolicy. Wstyd poprostu.

Pomocna?
Tak13Nie
Zgłoś
Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Dział Kadr
@Pytanie

Każda zatrudniona osoba otrzymuje w pierwszym dniu umowę o pracę na okres próbny, który zgodnie z KP trwa nie dłużej niż 3 miesiące. Po tym okresie następuje umowa na czas określony i tu zależy od wykazania się pracownika podczas trwania umowy próbnej. Najczęściej jest na 1 rok. Aby zostać zatrudnionym, należy przyjechać do firmy w godz. od 9:00 do 12:00 w każdy dzień roboczy wraz z CV i dokumentami potwierdzającymi wcześniejsze zatrudnienie - jeśli takie dokumenty osoba aplikująca posiada. Zawsze staramy się stworzyć przyjazną atmosferę podczas rozmowy rekrutacyjnej. Wszyscy pracownicy tworzą jeden zespół i każdy pracownik jest bardzo ważny dla firmy. Zapraszamy

Pomocna?
TakNie1
Zgłoś
Pytanie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 127 dni.
 Pytanie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Systemy i Technologie SYTEC?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Kamila

Czy ktoś ma więcej informacji o premiach w tej firmie ?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ciekawska
Nazwa działu: Produkcja

Witam,..bardzo interesują mnie sprawy odnośnie płac w tej firmie,konkretnie na prodkcji.W ogłoszeniu o pracę proponują fajne premie kwartalne,premie za absencję,premię za brak chorobowego ,trzynastą pensję,dopłaty za dojazdy i inne,..jestem zwyczajnie ciekawa czy to jest prawda i jak to ogólnie wygląda?też jestem ciekawa jaka tam panuje atmosfera w zakładzie?Czekam na konkretną i rzetelną odpowiedz,gdyż zastanawiam się nad złożeniem w owej firmie swojego Cv,..także czekam i z góry dziękuję.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
ciekawska
Nazwa działu: Marketing
@ciekawska

Witam,..bardzo interesują mnie sprawy odnośnie płac w tej firmie,konkretnie na prodkcji.W ogłoszeniu o pracę proponują fajne premie kwartalne,premie za absencję,premię za brak chorobowego ,trzynastą pensję,dopłaty za dojazdy i inne,..jestem zwyczajnie ciekawa czy to jest prawda i jak to ogólnie wygląda?też jestem ciekawa jaka tam panuje atmosfera w zakładzie?Czekam na konkretną i rzetelną odpowiedz,gdyż zastanawiam się nad złożeniem w owej firmie swojego Cv,..także czekam i z góry dziękuję.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Unendlich

Smród już 100 metrów od zakładu a to coś mówi

Pomocna?
Tak7Nie
Zgłoś
Sytec=Śmiech

Serdecznie odradzam tam pracy to co tu pisza to cala prawda bez sciemy te dobre komentarze pisze ktos z firmy warunki tragedia szef tragedia brak przerw system 168h zeby zarobic 2tys a warunki makabra szkoda czasu nawet na rozmowe ... + sniadanie 2 bulki z kotletem podobno starczy na caly dzien xdddd

Pomocna?
Tak5Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksander

@Olo, Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji na temat tego pracodawcy. Zakładam, że skoro wypowiadasz się w tym wątku, to jesteś w jakiś sposób związany z Systemy i Technologie SYTEC - możesz napisać, jaka jest Twoja opinia o tym zakładzie pracy? Myślę, że zarówno ja, jak i inne osoby, będziemy wdzięczne!

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Lewel

Pracuje tam ponad rok czasu, uważam, że Firma jest bardzo Oki, prężnie się rozwija. System premiowania uczciwy, dodatkowo pragnę zaznaczyć, że bardzo rozbudowany fundusz socjalny:paczki świąteczne i dla dzieci, dofinansowanie do wczasów itd. Itp. Kto uczciwie pracuje ten nie będzie narzekał.

Pomocna?
Tak3Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
NN
@Lewel

1. Możesz dostać samochód do dojazdów do pracy (markę sam wybierasz). 2. Ubrania dla pracowników szyje Hugo Boss. 3. Wakacje z całą rodziną za granicą ( Włochy, Chorwacja). 4. O pracę tu ubiegają się Szwajcarzy i Norwegowie.

Pomocna?
Tak17Nie
Zgłoś
Olo
@NN

Ha ha

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksander

@Młody1997, dwa tygodnie to dość krótki czas na wyrobienie sobie opinii na temat praodawcy. Może przy bliższym poznaniu zyska on w Twoich oczach? Na jakim stanowisku pracujesz w Systemach i Technologiach SYTEC? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Młody1997

Witam pracuję tu ponad 2 tygodnie i jest lipa ten zakład powinien mieć nazwe praca czyni wolnym

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksander

@Nie interesuj się, OK, nie będę już w takim razie drążyć z Tobą tego tematu. Pozdrawiam i życzę powodzenia! Jestem ciekawa, jak aktualnie wygląda sytuacja pracowników w firmie Systemy i Technologie SYTEC. Może ktoś z Was pracuje obecnie w tej firmie? Co możecie o niej powiedzieć? Może macie na jej temat inne zdanie niż użytkownik @Nie interesuj się?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksander

@Nie interesuj się, rozumiem, dziękuję za odpowiedź. Nie pracowałeś w tej firmie zbyt długo - może zyskałaby w Twoich oczach po niego dłuższym czasie pracy? Czy znajdą się na forum osoby, które są zainteresowane pracą w tej firmie? Był ktoś z Was niedawno może na rozmowie kwalifikacyjnej i mógłby napisać coś na temat jej przebiegu?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie interesuj się
@Aleksander

Zaufaj mi, nie zyskałaby

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksander

@NN, co ma na celu Twój komentarz? Wydaje mi się, że wyczuwam w nim ironiczną nutę. Chciałbyś może podzielić się swoją rzeczową opinią na temat pracy w Systemy i Technologie SYTEC w Polkowicach? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tej firmie? Czy polecacie aplikować osobom młodym, bez większego doświadczenia zawodowego?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie interesuj się
@Aleksander

Nie ma żadnych plusów pracowania w tej firmie i nie, nie polecam aplikować się młodym osobom, sam byłem młodą osobą w tej firmie i były to najgorsze trzy miesiące w moim życiu ;)

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksander

@Lewel, planujesz związać się na dłużej z Systemy i Technologie SYTEC? W jakim trybie odbywa się praca w tym miejscu? Czy firma prowadzi obecnie jakieś ciekawe rekrutacje? W Internecie nie znalazłam żadnych informacji na ten temat, ale może pracownicy mogą podzielić się interesującymi nas informacjami?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksander

@Jacku 121 Rozumiem, że swoją opinię opierasz na doświadczeniach na gruncie współpracy, jednak chyba nie byłeś pracownikiem firmy Systemy i Technologie SYTEC, prawda? Jeżeli źle zrozumiałem, proszę o sprostowanie. Będę też wdzięczny za wszelkie opinie pracowników tego pracodawcy, szczególnie te dotyczące warunków zatrudnienia. Może ktoś wie, jaki system motywacyjny stosuje ten pracodawca?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Jacku 121

Beznadziejna organizacja przyjeżdża się po towar zamówiony a towar wg nie jest przygotowany czeka się nie wiadomo za czym pracownicy wg zero ambicji do pracy i gotowości aha co tu dalej pisać brak słów.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Możecie opisać teraźniejszą sytuację Systemy i Technologie SYTEC? Przyda się to wielu osobom zainteresowanym pracą tam.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Pracownik SYTEC

Atmosfera w zakładzie jest OK. Kto solidnie i uczciwie chce pracować, to nie będzie narzekał. Płacą zawsze na czas. Można szybko przyuczyć się do nowych obowiązków - jest pomoc ze strony innych pracowników. Na początku praca na produkcji wydaje się trudna, ale już po kilku tygodniach człowiek przyzwyczaja się i nie odczuwa tego. Kierownik dba o ludzi, ale jest i wymagający. Pracujesz dobrze – jest większy pieniądz, próbujesz obijać się – nie zagrzejesz tu miejsca. Tak jak wszędzie. Większość ludzi pracuje tu od lat i są zadowoleni. Wiadomo, jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz.

Pomocna?
Tak14Nie1
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie interesuj się
@Pracownik SYTEC

"Pracujesz dobrze - jest większy pieniądz" xDDDDDDDD chyba tam u was w biurze ;)

Pomocna?
Tak4Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonymous

Pracowałem w tej firmie kilka lat, a zwolniłem się bo przeszedłem do spółki, która robi dla kopalni. Sytec to przyzwoita firma i nie tu nie zmienią opinie kilku zwolnionych za tzw. "enki" albo za to, że przyszli "wczorajsi", a teraz mają pretensje. Swoje hejty piszą, bo na nic więcej ich nie stać. Pozdrawiam starych znajomych w Sytec. Siwy

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Obserwator
@anonymous

Dlaczego zawsze po negatywnym komentarzu pojawia sie bardzo szybko pozytywna odpowiedz? Ciekawe kto tym razem podszywa sie pod bylego pracownika z kadry kierowniczej ? :))) brawo Ty :)))

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie interesuj się
@anonymous

Siwy, hahahaha mogłaś byś Aniu bardziej kreatywna pod względem pseudonimu

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Nie interesuj się
@anonymous

mogłabyś*

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Byly

Witam .powiem krutko niepolecam mala kasa kierownictwo kupe gu.....na roboty w h.... jednym slowem pomylka .pamietajcie to wszystko jest odgornie jaki pre...tacy kiero.....najgorszy row i jur..

Pomocna?
Tak2Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aby do wiosny!

Ja tez pracuję w tej firmie i poki co nie narzekam. Przedtem pracowalem na budowach i mam porownanie. Jak ktos szuka lepszych warunkow pracy to niech idzie do kopalni albo do huty, tam na pewno jest czyste powietrze. Nie wiem dlaczego ktos uwaza, że ta stronka jest tylko do krytykowania.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
abcde

Firma beznadziejna. a te wszystkie dobre opinie pisze kadrowa.

Pomocna?
Tak3Nie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Miron

Jaki jest powód, że tak rzadko piszecie na forum? Szkoda.

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw opinię o Systemy i Technologie SYTEC - Polkowice

Chcę opublikować:

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Systemy i Technologie SYTEC