Opinie o Industry Diesel & Oil Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Industry Diesel & Oil Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Industry Diesel & Oil Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja obrabiarek metalu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industry Diesel & Oil Sp. z o.o. w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Industry Diesel & Oil Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Zuzanna Nowy wpis

A jak obecnie wygląda praca w INDUSTRY Diesel&Oil? Chętnie usłyszymy od obecnych pracowników. Czy w ostatnim czasie nastąpiły zmiany, które mogą być istotne dla osób szukających informacji o firmie jako pracodawcy?

Maras Nowy wpis
@Zuzanna

Obecnie trudno mi powiedziec ale dzis otrzymalem wezwanie ze skarbowki na ich machlojki a pracowalem tam pare ladnych lat temu. Wkoncu ktos sie wzial za Marcinka i Laure i mam nadzieje ze zabierze im to co oni zabrali mi mandatami ktore ponoc ja zarobilem i kasa ktora do dzis mi wisza za prace w tym czyms. Teraz oczekuje wezwania z policji i ochrony srodowiska im tez chetnie swoje powiem. Wiec oby kara byla adekwatna do tego co robiliscie, krzyz na droge kazdemu kto by tam chcial pracowac.

piotr Nowy wpis

Wiec jak przychodzi do podpisania umowy to okazuje się ,że na umowie nie ma tego na co sie umawiałeś?

Tomek.K

Uważajcie, na tą firmę, prowadzi ją młody szef , który wszystkich uważa za Jeleni. Na pewno trzeba sprawdzić umowę, którą "szef" podrzuca po zakończeniu szkolenia, sprawdźcie jej zapisy np. te które mówią o konieczności podpisania weksla "in blanco". Niestety ale to kolejna firma, prowadzona w myśl zasady - zapłacimy Ci grosze ty zarabiaj na nas miliony :)

Serwisant

Dużo wody i obietnic = jak się potem okazała wszystkie bez pokrycia.

Czy znasz się na elektryce, hydraulice oraz czy umiesz jeździć wózkiem widlowym.

wojtek

omijać - szerokim łukiem pracę na jakimkolwiek stanowisku

GallAnonim

Zgadzam się z powyższymi rozmówcami. Puste obietnice, duże wymagania, bajzel i brak organizacji w firmie. Najlepszym tego dowodem jest ciągła rotacja serwisantów i handlowców - to świadczy najlepiej o firmie. I zatrudnienie na własnej działalności. Stanowczo odradzam pracę w tej firmie - na każdym stanowisku.

LPG

Witam pracowałem w tej niby firmie. Rozmowa kwalifikacyjna sklada sie tylko z obietnic, których nigdy nie dotrzymają. Praca w delegacji wstajesz o 2 w nocy i jedziesz w trase dla kamikadze bo wracasz o 2 w nocy ale nastepnego dnia. Bywaja tez delegacje kilku dniowe i noclegi w hotelu ktory sam sobie znajdziesz, oczywiscie do określonej kwoty ( w praktyce hotel 8 kategorii) Bywa tez ze zabraknie pieniędzy na paliwo czy hotel wtedy zgłaszasz problem telefonicznie i czekasz jak na zbawienie na przelew(który czasem trwa kilka godzin bo nikt się nie kwapi żeby go zrealizować bo wkońcu już za dużo wydaleś) Sprawa wypłaty wygląda też cudownie gdyż Pan szef czytając raporty wymyśla jak tylko obciąć kase i przypadkiem możesz pracować jak wół cały miesiąc za to co zarabiają studenci na kasie w markecie. Zapomniałem dodać jeszcze sprawe zaladunku i rozładunku zbiorników więc robisz to sam w firmie przy użyciu wózka widłowego ktory dawno powinien być na zlomie a u klienta radź sobie rękoma i czym chcesz ale zbiornik ma być rozladowany. Tak samo wygląda sprawa zaladunku zbiorników w terenie(przeciętna waga najpopularniejszego zbiornika to 600kg)Reasumując jeżeli masz nerwy oraz kręgoslup ze stali, jest ci obojętne kto i z jakiego powodu będzie tobą pomiatał oraz jeżeli lubisz mandaty i zbierasz punkty do kolekcji to ta praca jest właśnie dla ciebie.

neo

a możesz powiedzieć jak ogólnie branża i kto sie w niej liczy bo mam ofertę od industry i się zastanawiam

fachowiec

a co to kurna za firemka, nigdy o tym nie slyszałem, a jestem z branży ??

neo

a możesz coś więcej napisać jeżeli chodzi o handel ?

Zostaw merytoryczną opinię o Industry Diesel & Oil Sp. z o.o. - Poznań

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industry Diesel & Oil Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industry Diesel & Oil Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industry Diesel & Oil Sp. z o.o.