CZAKRAM JACEK OKOŃSKI SP. JAWNA

Tarnów

Opinie o CZAKRAM JACEK OKOŃSKI SP. JAWNA

Wiele osób czeka na twój komentarz o CZAKRAM JACEK OKOŃSKI SP. JAWNA. Dzięki tobie będą mogli podjąć decyzję, czy zatrudnią się w tej firmie.

Evitka
@admin 25.07.2016 06:48

Dobry wieczór,Adminie.Przybywa Tobie z pomocą.Nie jestem pracownikiem tej firmy,ale swoje wiem-to wspaniała firma,ale muszą się więcej promować.Jak?Po prostu za pomocą płyt mini CD.Zbieram takie.Aha,byłabym zapomniała!Kiedyś zauważyłam Twoją opinię na tem,at firmy Stefpol.Odpisałam Ci.Nie wiesz czasem czy moja opinia została zmoderowana?Proszę o szybki odpis.Pozdrawiam.

Zostaw opinię o CZAKRAM JACEK OKOŃSKI SP. JAWNA - Tarnów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CZAKRAM JACEK OKOŃSKI SP. JAWNA