MontSpaw Sp. z o.o.

Jasienica Dolna

Opinie o MontSpaw Sp. z o.o.

karmen

mogliby darowac sobie to iskrzenie na stronce, ale poza tym zerknijcie na stronkę jakie mają budowy za sobą, szacun

Huzar

Popieram ,wieczne krecenie z wyplatą,stawki obniżane bez uzgadniania,opóznienia w wypłatach po kilka miesiecy,brak diet,delegacji za prace w Czechach,wypadki w tym jeden śmiertelny,tragedia i oszustwo.

ja

Zdecydowanie się zgadzam. Za solidnie wykonaną robotę płaci 10zł, bez żadnych delegacji ani nic. [usunięte przez moderatora], ciemnota i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwo to stwierdzenia najlepiej opisujące szefa. kompletna miernota i brak możliwości!

Były Pracownik

Firma działająca w róznych rejonach Polski i oszukująca ludzi. W wielu miastach jest już spalona. Opowiada same bajeczki. Wypłaty opóżnione o 2-3 miesiące. Stawki na wypłacie zaniżone nawet o 50%. Dostać umowe u nich to trza mieć szczęście, bo wciągle słyszy się historie, że coś się stało i będą póżniej. Ludzi trzymają tekstami w stylu: "jak nie będziesz dalej robił to wogule nie dostaniemy piniedzy". Odradzam wszystkim.

Zostaw opinię o MontSpaw Sp. z o.o. - Jasienica Dolna

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MontSpaw Sp. z o.o.