Opinie o Ergane AS Norwegia w Oslo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ergane AS Norwegia. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ergane AS Norwegia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ergane AS Norwegia w Oslo

Mr. Minister

Ergane ? Opinie ? Proszę bardzo. Jeśli chodzi o stawkę godzinową, to są różne, wiadomo jak wszędzie, ale... ...masz wieloletnie doświadczenie zawodowe, a masz porównywalnie tą samą stawkę co gość bez doświadczenia. Podwyżki ? J.w. nawet 5kr na rok się zdarza. Na Święta Bożego Narodzenia w Polsce więcej dostaniesz od pracodawcy, bo w tej firmie dostaniesz śmieszny kubek do kawy (wiadomo im mniej pracownikowi, tym więcej na trójkę do podziału). Różni byli tu zatrudniani od kucharza, po nie wiadomo kogo jeszcze. Dla nich liczy się sztuka, bo gdy wygrywają projekt, to musi być określona liczba pracowników. Stawki jedne z najniższych w Norwegii. Jak ktoś wcześniej wspomniał ze strony biura zero pomocy. Pozwolę sobie zacytować jedną z Pań: "niestety, ale nie pomogę, nie wiem, nie znam się proszę się kolegów w pracy zapytać". Na pewno nie będziesz traktowany jak pracownik w prawdziwej firmie norweskiej, tutaj masz zasuwać lepiej niż w Polsce. Zatrudniają jedynie polaków, bo Polak nie zna się zbytnio na prawie norweskim, a jak się postawi, to jest zwalniany w krótkim czasie. Nadgodziny ? Cytat lidera: "jeśli chcecie pracować w sobotę, możecie ale za zwykłe godziny". Wykorzystują to bezczelnie, bo wiedzą że i tak będziesz pracował, bo po to przyjechałeś do tego kraju. Za zwroty za dojazdy nie licz. Firma na pewno nie będzie się rozwijała z takim cwaniactwem. A teraz wiadomość od osoby, która jeszcze do niedawna pracowała w tej firmie: Wczoraj właściciel ogłosił bankructwo, na dodatek ponoć uśmiechy na twarzy jeszcze mieli (szef i dwójka liderów) ???? Z dnia na dzień, nikogo na taką sytuację nie przygotowując, zostawiając pracowników bez pieniędzy, ot tak poprostu, radź sobie.

Czy w Ergane AS Norwegia zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Ex pracownik

Niestety nie. Lepiej było odejść. Praca często po 10h bez płaconych nadgodzin, tak samo brak dodatku za prace w niedziele, a często się to zdarzało pracować całe weekendy. Diety też nie były równe dla wszystkich pracowników. No szkoda ale pracodowca nieuczciwy i nawet nie krył się ze swoją majętnością.

Mr. Minister Nowy wpis

Administrator Nowy wpis

Na jakie wynagrodzenie można liczyć, pracując na stanowisku: Mechanik Lotniczy w firmie Ergane AS Norwegia?

Ex pracownik Nowy wpis

Pracowałem i nie byłem zadowolony z pracy,wystarczy, w Polsce polepszyło się z pracę ,i z płacą, wynagrodzenie dalekie od norweskiego ,jednak rozłąka z rodziną za 5-6tys. zysku m/c nie rekompensowało już mi tej pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Praca dla obywateli Wietnamu, Filipin, Afryki w Norwegi w firmie Ergane AS Norwegia? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Zgadzam się w 100% z opisem też byłego pracownika. Nie warto pracować w Ergane . Podwyżki niesprawiedliwie dawane ( nie równo) zwłaszcza poprzednio pracownik który wiecznie stęka nic nie robi bądź zakrywa się wiekiem nic nierobi i nie umie dostaje 20 koron podwyżki a taki który pracuje jeździ na projekty po 5 bądź mniej koron. Tak samo jest z pracą pracodawca nie rozdaje pracy Sprawiedliwie ( godzinowo) . Narzędzia tez często trza sobie samemu ogarniać nie mówiąc o dojazdach do pracy ( auta) W kryzysowych sytuacjach nie ma pomocy ze strony biura itp itp. Prace mają Ci co podlizują się szefowi a Ci ludzie nie robią tak naprawdę nic w pracy tylko jedną wielką ściemę walą . Nie , nie , nie dla tej firmy.

Bieda

Na projekty jeżdzą nowi ludzi albo pracownicy którzy orłami w pracy nie są dlatego mają mniejsze podwyżki. Dziękuje za uwage :-)

Nazwisko

Podpisując umowe radze zwrócic uwage że firma nie wypłaca nadgodzin a oferuje dodatkowe dni urlopu za ekstra godziny pracy. Atmosfera w pracy kiepska, lideruje byle kto, wiele osób musi nadrabiać prace za kiepskich wspolpracowników którzy są starzy, za młodzi ino z telefonem albo palaczy. Ale sa też ogarnięte osoby i oni sie marnują niestety

Maja
@Nazwisko

Skoro takie ogarnięte to co ich tak zachęca, żeby wciąż tu być?

Porażka żeby tam było lepiej musiałby szef personalny się zmienić . Inspekcja pracy powinna się zająć tym co tam się działo/ dzieje

Wanda

To co tam się dzieje według Ciebie, co nadaje się do zmiany?

Firma drut…

Szczerze , nie polecam z czystym sumieniem. Nawet jeśli ktoś chce zacząć prace w Norwegii , tym bardziej. Firma demotywuje , jak ktoś napisał wcześniej dobrze ma tam ten który im więcej ma znajomosci tym lepiej a nie jak pracuje. Pracowałem w tej ze firmie i człowiek się starał zgodnie ze sztuką, wszystko na czas z przepisami, bez kaca, bez palenia, pokorny i rzetelny. Ale było jak zawsze się znajdą (usunięte przez administratora) które idą i liżą (usunięte przez administratora) a sami nic nie robią. Kasa słaba biorac życie w Oslo. Narzędzia podstawowe ale i tak trzeba kombinować aby coś mieć. Dziunie w biurze a nie poważne jak powinny być kobiety na tym stanowisku. I Ci wylizani goście w biurze umarzających się za liderów i szefów. Śmiech i błazenada , powinni grać w reality show rodem ,ten Paradise czy te inne (usunięte przez administratora) Człowiek który tam zacznie na starcie w Norwegii straci chęci, motywacje a ci najgorsza wiarę w siebie …

Maja
@Firma drut…

Kurcze słabo jeśli faktycznie zarobki nie rekompensują mieszkania tam na miejscu. Nie da rady o tańszy standard? Czyli z biurem nie można się zbytnio dogadać? Pomagają chociaż w serio kryzysowych sytuacjach?

Ili

Ma ktoś jakiś kontakt do tej agencji? Ogłoszenia są se zero odzewu

@Ili

Dosyć trudno jest znaleźć kontakt do agencji Ergane AS. No ale udało mi się jakoś do niego dotrzeć: post@ergane.no - znalazłam ten adres mailowy w Internecie. Mam nadzieję, iż Ci pomogłam. A praca w jakim charakterze Cię interesuje?

Joanna
@Teresa

Chciałbym się dowiedzieć czy moze rekrutują czy jest szansa się zatrudnić w tej firmie, z językiem angielskim i norweskim tylko podstawy ?

@Ili

Ergane to nie agencja pracy. Firma ma swoich pracowników zatrudnionych na 100 albo 50% Dodatkowe osoby pracują gdy jest więcej zleceń i nie mają stałych dni pracy

Co jaki okres czasu w Ergane AS Norwegia można ubiegać się o podwyżkę?

nick

nie czas jest ważny a własny wkład w prace

@nick

To niewątpliwie słuszna uwaga. Ale nie do końca wiem, jak się ma to pytania zadanego powyżej. Tak czy inaczej - na pewno pracujesz w Ergane, a więc liczę na Twoją pomoc. Interesowałam się ostatnią tą firmą, ale zastanawiałam się, czy zapewnia ona pracownikom pełne ubezpieczenie zdrowotne. To jak to jest?

Ble le
@Teresa

Koleżanka chyba nie wie jak wygląda system ubezpieczeń w Norwegii. Nie ma czegoś takiego jak pełne ubezpieczenie. Skoro firma odciąga podatek z wypłaty to i odpowiedni procent idzie na tzw ubezpieczenie.

@nick

(usunięte przez administratora) prawda masz wiecej na h = masz mniej godzin w miesiacu Na prace pojadą Ci z mniejszą stawką bo wiedzej kasy zostanie w firmie A co do wkladu pracy to na bank nie ma wpływu na „podwyzki”

Jaki dress code obowiązuje w Ergane AS Norwegia?

Pytnjee

Kobiety w miniówach, mężczyźni dresiarze z lampasami. A tak na serio to raczej nikt szukający pracy na poważnie nie zastanawia się nas strojem roboczym

digi

Jak tu z zakwaterowaniem pracowników?

Ahoj
@digi

Firma zatrudnia pracowników mieszkających lokalnie, zapewnia samochody służbowe na dojazd do pracy

gal anoni

Pracowalem w tej firme. Osobiscie nie narzekam. Placili na czas, stresu nie czulem.Jesli juz cos zlego mam napisac to raczej na ludzi ktorzy sami stwazaja niemila atmosfere, niech najlepszym przykladem bedzie M. Wilowski, konfident w najczystszej postaci, lepszego w zyciu nie spotkalem, mam nadzieje ze straci prace w ergane, I zeby dlugo nastepnej nie znalazl, bo wyrzadzil ludziom wiele zlego

on
@gal anoni

czyzby to ten sam wilowski co swego czasu pracował w submet ,dupek totalny mysli ze zna norweski i to wlasciwie wszystko ,zero wiedzy i pojecia o pracy a mniemanie o soboe ze hoooooo

Niuniu
@on

Nie polecam tej firmy

Szkoda czasu

Nie polecam tej firmy naprawde szkoda czasu tam marnować obiecają gruszki a są mandarynki wiec ostrzegam wszystkich

Czy pracodawca Ergane AS Norwegia motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Wkurwiony pracownik

Tak podwyżkami po 1 koronie lub 2 i niewiadomo od czego one są zależne, bo napewno nie od czasu pracy w firmie, ani tez doswiadczeniem jednym słowem śmiech i wstyd przyznac sie komuś ze dostało sie „podwyżkę”

@Wkurwiony pracownik

Rozumiem, że możesz nie być zadowolony z przyznanej podwyżki, ale może są jeszcze jakieś inne rzeczy, które motywują pracowników w Ergane AS Norwegia? Nie wiem, jakieś dodatki, premie, benefity socjalne.

Blaman
@Wkurwiony pracownik

Ogólnie połowa osób w tej firmie nie nadaje się do pracy, także ciesz się że dalej pracujesz i nikt cie nie podje... i dostałes dodatkowo korone podwyżki czy 2

Czy firma Ergane AS Norwegia w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Hans

Ciężko powiedzieć czy finansuje bo z tego co wiem to żadnych szkoleń nie robi

Posiadacie jakieś informacje z życia przedsiębiorstwa? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w Ergane AS Norwegia. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

Takija

Wynagrodzenie średnie. Ludzie bez prawka, nie jeżdzący samochodem, bez jezyka, czy stare towarzystwo to zarabia tyle samo co ogarnięty człowiek. Trzeba spać z obcymi w pokoju gdzie w Norwegii standardem jest własny pokój na delegacji. A prace Ergane ma ok na to nie da sie narzekać. Narzędzia do pracy też zapewniają. Samochody też.

nick

administrator chyba moglby zapyta u zrodla ?

Ryszard

@Takija Ale przecież zanim ktoś wyjedzie to sprawdza informacje więc po co to narzekanie.Ja polecam dla chcących pracować i zarabiać.

Od dawna nikt nie zamieścił opinii na forum z jakiegoś powodu?

Anka

Witam Czy na magazynie ze stawka 165 na h zarobię w miarę dobrze ? Jakie są koszty życia w Norwegią i czy w ogóle się opłaca przez ta firmę jechać?

Zostaw merytoryczną opinię o Ergane AS Norwegia - Oslo

• Jak się pracuje w Ergane AS Norwegia?

Zobacz opinie na temat firmy Ergane AS Norwegia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ergane AS Norwegia?

Ergane AS Norwegia