Ergane AS Norwegia

Oslo

Opinie o Ergane AS Norwegia

Jasiu Januszek :P

o dramat, nie wiem gdzie wy pracowaliście wcześniej w Norwegii bo sadze ze nigdzie, takich warunków jak tam nie spotkałem nigdy: lizustwo, dziadostwo i partyzantka a na koniec tego to takiej konfidencji nie widziałem, nawet Norwedzy gdzie u nich to normalne tak się nie zachowują. dużo można pisać o tej firme, ale po co. nie polecam!!!!! (Polski Szwed Wlaścicielem) i wyzysk to norma. oczywiście kto ma to ma dobrze ale jest takich niewielu i wielu z nich w ogóle nie zasługuje na te stanowiska. Nigdy więcej takiej lipy i umowy na 20 procent i 50 godzin w miesiącu za 93 korony na rękę za godz. WTF ? ktoś tu pisał ze to spoko??? spoko dopóki nie przejrzysz na oczy :P i w tej firmie nie liczy się to czy zapierda......... tylko to kogo znasz :D

dantem

Skoro zawarta jest umowa o pracę @czis to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie jest tak opłacalne. W końcu z tym rodzajem wiążą się odpowiednie socjale do tego. Ubezpieczenie jest potrzebne każdemu pracownikowi. A atmosfera jaka jest? Dzięki za odpowiedź

pracownik z trójmiasta

płacą kasę w terminie !!!! jest OK !

Szukasz pracy?

nick

a ja to mam w d**ie

Kto tam wie

pracuje w tej firmie ,musze powiedzieć ze obietnice na początku roku nie pokrywają sie w rzeczywistości .A to dlatego iż praca jest rozdzielana według widzieliście pana prowadzącego .Sa równi i równiejsi,kapusie żyją dostatnio. A najlepiej to sie ma rodzinka .........a szkoda bo pracuje tam wiele fajnych ludzi poza lizusami itp.

gal anoni

Pracowalem w tej firme. Osobiscie nie narzekam. Placili na czas, stresu nie czulem.Jesli juz cos zlego mam napisac to raczej na ludzi ktorzy sami stwazaja niemila atmosfere, niech najlepszym przykladem bedzie M. Wilowski, konfident w najczystszej postaci, lepszego w zyciu nie spotkalem, mam nadzieje ze straci prace w ergane, I zeby dlugo nastepnej nie znalazl, bo wyrzadzil ludziom wiele zlego

Olaf

Jak czytam te wypociny to mnie coś trafia. Ludzie przyjeżdżają bez znajomości języka i myślą, że dostaną od razu świetną stawkę. Najpierw trzeba coś pokazać. Co do mieszkań gdziekolwiek chcesz mieszkać musisz zapłacić nie mały depozyt. A w lokum pracowniczym mieszkasz bez wcześniejszej wpłaty. Mały pokoik w Oslo kosztuje 5 tyś koron. Pracowałem w norweskiej firmie gdzie wszyscy zarządzający byli Norwegami i również za najniższą stawkę. Tylko, że za najniższą stawkę w Norwegii spokojnie da śię żyć oczywiście jak się jest pracowitym. Przez ściemniaczy, którzy bon stop chorują firmy zaczynają zatrudniać nawet na 20 procent żeby nie sponsorować tzw egemeldingów

luno85

nie polecam, zaniżają stawki, dziwne zwyczaje- jak nie masz tam nikogo w rodzinie to cie nie przyjmą. Pół polanki wielkiej tam pracuje.

great

przestrzegam przed firma ERGANE, sam mam kilkutygodniowe doświadczenie z tą firmą więc nie są to zasłyszane informacje, bazują na zatrudnionych polskich pracownikach oferując im absolutnie minimalną stawkę godzinową co samo w sobie nie jest zabronione, ale oczekują wydajności której trudno jest sprostać, idąc tym tropem atmosfera jest na tyle gęsta że jeśli delikwent jest na tyle zdesperowany by u nich nadal pracować to nawet do głowy mu nie przyjdzie zwrócić sie z prośbą o podwyżkę. cały czas pojawiają sie w firmie nowe osoby, ktoś sie zwalnia - ktoś zaczyna, źle to świadczy o całokształcie , ale nie mnie oceniać o powodach takiego stanu rzeczy. oferują zakwaterowanie które pochłania tydzień pracy, a wobec zarobku z trzech pozostałych należy odjąć kwoty na wyżywienie paliwo dojazdy, całość podważa sens pracy dla tego pracodawcy za minimalna stawkę jeśli zdecydujecie sie na podjęcie współpracy stanowczo proście by umowa była podpisana jeszcze przed wyjazdem ! nader częstą praktyką jest zatrudnianie na 3/10 etatu , o konsekwencjach podpisanej takiej umowy nie będę długo klikał.. sumując NIE DAJCIE SIĘ ZWIEŚĆ ZE JEST TO NORWESKA FIRMA! TO SĄ POLSKIE STANDARDY, POLSKA ETYKA , POLSKIE ZASADY ps. starałem się nie używać wulgaryzmów i muszę przyznać ze na wspomnienie tej współpracy trudno było się powstrzymać

tyui

omijajcie to szambo to nieludzie !!!!!!!!!!!!

jej polscy posrednicy oraz szefostwo z oslo zreszta tez polak oszustwo i naciagacze

większego bagna nieznam same machloje

szkoda słów ...

solidna

Zostaw opinię o Ergane AS Norwegia - Oslo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ergane AS Norwegia