Delhaye Jacques BVBA

Menen

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 3 ocen.

Delhaye Jacques BVBA
3 3 6 1

Opinie o Delhaye Jacques BVBA

Adam

Nie pojawiło się do tej pory zbyt wiele informacji na temat firmy Delhaye Jacques BVBA, a te które są, niestety są sprzed dwóch lat. W związku z tym, chciałem spytać, czy w firmie Delhaye Jacques BVBA coś się zmieniło względem poprzednich opinii? Jak oceniacie atmosferę w firmie? Dobrze by było, gdyby ktoś na zadane powyżej pytania odpowiedział i wyraził swoją opinię na temat pracy tutaj, gdyż będzie to ważne z powodu braku aktywności w wątku.

Administrator

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku, atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Czy tak samo jest w Delhaye Jacques BVBA? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

al my

Oczywiste jest @bumek, że zależy im na tym, żeby pracownik posiadał dobre doświadczenie, bo wtedy to się jeszcze odpowiednio przekłada na wynagrodzenie.

damian

pełen profesjonalizm

anonim

solidna, profesjonalna, pod każdym względem.

Zostaw opinię o Delhaye Jacques BVBA - Menen

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Delhaye Jacques BVBA