Opinie o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. w Szczecin

Lake

Zapytam się jeszcze raz. Czy kierownicy i majstrzy mieszkają razem z pracownikami i jakie warunki hotelowe? Czy każda kadra jest chamska czy tylko sztuki?

fonzi malopolska

(usunięte przez administratora) i tyle. nawet urlop nalezny pracownikowi zabieraja. i tak jak kolega wczesniej napisal jedziesz do domu na 4 dni a z wyplaty ucieka 500e paranoja.

Jurek

Mam pytanie do tych, ktorzy pracuja w Calbud w Hamburgu. Jakie są warunki mieszkaniowe? Po ilu sie mieszka w pokojach? Kierownictwo (majstrowie, kierownik) mieszkaja z wami? Ile wychodzi wam za godzine? Po ile godzin pracuje sie dziennie? Soboty pracujace czy nie? Ktos napisal,ze nie placa za ULAK - przeciez to nie mozliwe bo musza placic. Jak podpisujecie listy plac to czy zgadza sie to z waszymi przepracowanymi godzinami czy kierownik daje do podpisu lewe listy? OD 20 lat pracuje na eksportach w niemczech jako ciesla i roznie to z tymi polskimi firmami bywalo. Interesuje mnie praca w calbud ale wiem, ze wiecej sie dowiem od was niz u nich w biurze. Lepiej jechac tam i wiedziec co sie zastanie. pozdrawiam kolegow fachowcow

ciekawski

a ja to testem ciekaw który to z pracowników patrząc na dwa ostatnie wpisy (godzina i data ) ma czas w godzinach pracy pisac takie brednie bo ja w hamburgu pracuje do 18 -19 a w soboote do 13 moze ktos z biura albo z kadry bo napewno nie szeregowy pracownk paradujący z laptopem po budowie

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
robciu

Na początku też myślałem, że mnie rolują, bo robię kilkanaście lat w zawodzie, a dali mi na umowie pomocnika. Tłumaczyli , że muszą mnie sprawdzić, bo na papierze to ludzie różne rzeczy wypisuja. Po miesiącu roboty zmienili mi na fachowca i jest spoko. Jestem już u nich ponad rok - dla mnie najważniejsze, że jest umowa, wypłata na czas, ciuchy też dostałem. Jak nie marudzisz to i z majstrem da się wytrzymać. Mam w brygadzie ludzi, co robią u nich już po kilka lat, więc chyba nie jest tak źle jak niektorzy piszą.

a ja nie narzekam

nakręciliście się właśnie jak w pegeerze. ja tam pracuje od roku i nie narzekam. nie jest lekko ale gdzie dziś jest lekko. na początku mnie też gnębili ale pokazałem co umiem i jest dobrze. idzie zima robota będzie. nie musze sie martwoc. kase dostaje niezla bo 1700 za miesiac. bylem na urlopie i zapalcili. bylem na poludniu niemiec. tam jest gorzej. jak ktos chce robic to robi nie narzeka.

operator

Witam też mam ofertę na hamburg ale rezygnuję bo nie dam się wykorzystać , dzieki za info koledzy

operator

Witam wszystkie opinie jak w realu. Pracowalwm tam jako operator zurawia w hamburgu po rozmowie kwalifikacyjnej wszystko pieknie i ladnie 13.94eu brutto czyli okolo 10.60 netto za godzine pracy zjazdy co 2 tyg do domu piekna sprawa aw rzeczywistosci mowisz sobie co ja tu robie praca min 11h przewarznie 12 13 warunki na culin straszne pokoje male i ciagla walka z karaluchami (podobno nawet pluskwy byly) jak nie jestes ze szczecina to cie do domu niechca poscic a co dopiero urlop podpisujesz dniowki a raz na miesiac godzinowki i jak byk tam napisane ze pracowales tylko 8h reszta w czynie spolecznym co droga przerwe robisz bo zuraw potrzebny przychodzi pierwsza wyplata to oczy przemywasz za 2 tyg pracy 630eu myslisz malo godzin ale dobra przepracowalem tylko 90h ale to i tak malo ale ok umowa probna ju dostajesz nastepna caly miesiac pracy wszystkie soboty 260h (podpisane 174)myslisz ale bede mial kasiorkia tu wyplata 1760eu zalamujesz rece szczeka opta wyszlo 7.06eu na reke (28zl) czy to zart dzwonisz dopytujesz sie i otrzymujesz odpowiedz jak pan za malo zarabia to niech sie pan zwolni ja sie zwolnilem moim zdaniem nieda sie pracowac z mysla ze cie roluja na 1/3 pensji prawie 1000eu mniej wiec lepiej sie zastanowic dwa razy(pomocnicy maja po 1500 a ciele ok 1800 ale ile godzin sie robi) znam ludzi ktorym takie warunki odpowiadaja i daja sie oszukiwac i wlasnie dzieki nim takie firmy dzialaja i tak robia aludzie niedajmy sie oszukiwac my chcemy tylko swoje ciezko zarobione pieniazki nic wiecej aha sa 3 plusy tej firmy umowa o prace dowoz do pracy i lokum choc z malymi lokatorami gratis pozdrawiam

zigi

Podpinam się pod temat też otrzymałem ofertę do Hamburga ,ale jak czytam te opinie to zrezygnowałem , i w ogóle co to za moda pisać pomocnik na umowie jak ktoś jest dobrym cieślą ????????? pomocnik piekarza nie rozumiem ? , nie ma calbudzie albo CIEŚLA albo do widzenia , ogólnie to beznadzieja w tych polskich firmach w niemczech .

długopis
@zigi

pracuje i odpowiadam praca od 7 do 18 umowy pomocnikow ale fachowcy ze stazem narzekaja po katach i robia dalej więc firmie to na ręke żeby fachowcy mieli troche chonoru iambicji i niegodzili sie na takie imowy musieli by je zmienic urlop zabieraja jak exbud podatek kadra chamska

zmartwiona

Moj chlopak wlasnie tam pojechal, praca w Hamburgu-mieszkaniowka, juz 1dnia pracowali od 6 rano do 21, w ciagu dnia tylko jedna przerwa, wg mnie to nie jest normalne... boje sie ze mimo tego ze warunki bede takie a nie inne zostanie i bedzie chcial pracowac tam do usranej smierci... mimo ze jesy ciesla pojechal jako pomocnik, jaloe wgl sa zarobki w tej firmie? Jak to wszystko na.poczatku wyglada? Bo nie podoba mi sie to...

1974

Calbud. Kobnext i jeszcze wiele innych to dziadostwa które robia ludzi (usunięte przez administratora)

damian
@1974

Witam Panow. otrzymałem ofertę pracy w tej firmie, ale po przeczytanych komentarzach zaczynam zastanawiac się nad wyjazdem... mam pytanie co jaki czas są zjazdy do Polski? również otzrymałem umowę na okres próbny ale jako pomocnik pomimo, że jestem cieślą, jakie są wynagrodzenia za takie a nie inne stanowisko? czy warto jechać? (chociażby sprawdzić jak jest). Liczę na odp!

tomek

Szkoda że ja wcześniej nie przeczytałem tych wpisów. Nabrałem się na te firmę. Z zaciśniętymi zębami wytrzymałem 2 tyg. To była umowa próbna. Pożal sie boże przełożeni "Fachowcy" sprawdzali moje umiejętności ...! Po 2 tyg chcieli żebym podpisał kontrakt, ale warunki jakie mi dali były nie do przyjęcia. Panowie, ja pracuje ponad 20 lat w budowlance i byłem już na wielu kontraktach , ale z czymś takim to się jeszcze nie spotkałem! Nie będę powtarzał już tego co jest opisane przez innych. W każdym razie ostrzegam , bo widzę że ogłoszeń do pracy w tej firmie jest teraz bardzo dużo. Pojechało nas 8 w jednym dniu. 3 rzuciło pracę po 2 dniach, 2 po tygodniu, 3 po 2 tyg. Nikt z tej ekipy nie został....

stefan

Kedyś pracowałem tam 2 lata.Teraz pojechałem znowu,po 3 tygodniach dałem spokój.Tam jest jeszcze gorzej niż było.MAJSTER W HAMSTWIE SZED NA REKORD.WYPŁATY TAK KOLEGA NAPISAŁ GŁODOWE

xassasa

dzięki za odpowiedź, dobrze że,że się nie dałem wrobić w to

stary1123

Pytasz o godz pracy w CALBUDZIE ? no u nich to świtu do zmierzchu a soboty za friko i to nawet listy nie podpisujesz a wszystko za 1100 i to jak dobrze pojdzie bo i tyle chłopaki nie biorą A jak pojedzesz do domu na 3-4 dni to 700 bo nie masz urlopu Dziady i tyle

gość12

Panowie, omijajcie tę firmę szerokim łukiem ! Ciągle się ogłaszają i szukaja pracowników, bo naciągaja ludzi - co innego obiecują , a faktycznie jest inaczej. Naciągacze i (usunięte przez administratora) Nie dość ,że płacą mniej niż inni , to ogałacają ludzi z urlopu.; Bajzer na budowach, nie zapewniają ani narzędzi, ani ubrań. Jeśli ktoś jeszcze nie zna tej firmy, niech sobie poczyta wcześniejsze wpisy . Cała prawda. Wypłata głodowa, warunki straszne ( Hamburg), kadra niekompetentna i chamska, złe traktowanie, nie ma wpłat na ULAK ( jakiś wewnętrzny regulamin hahaha )- bardzo mili przed wyjazdem , a potem nie ma z kim rozmawiać. BANDA !!!!!

xassasa

Dostalem dzisiaj ofertę pracy w tej firmie.Obiecują 1450 na początek-tylko jak naprawdę jest tu z godzinami pracy????

swirus

witam mam kolegów mam pytanie jak to jest rozmawiałem z gościem który tam pracuje i mówił ze zarabia 1600 minimum nie rozumie mam ochotę tam jechać ale czytając to wszystko to się zniechęcam moze jest ktos kto tam obecnie pracuje i udzieli informacji jak jest naprawdę budzik28@interia.pl

Miro

Wszyscy tu piszą prawdę . Lepiej zagrajcie w Totolotka .Przynajmniej do losowania będziesz się czuł milionerem .Mój wpis kieruję tylko i wylącznie do fachowcow i pracowitych . Cała reszta do Calbudu.

w szoku

nie ma pozytywnych opini??? zastanawiam się nad wspolpracą z tą firmą!!!!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w P.B. "CALBUD" Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.B. "CALBUD" Sp. z o.o.