Cardif ARD

Łódź

Opinie o Cardif ARD

pior
użytkownik zarejestrowany

@bemer mi to akurat pasuje, bo właśnie szukam pracy "wakacyjnej". Można na coś takiego liczyć w tym sezonie?

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Cardif ARD (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą Atmosfera i ludzie tam pracujący są fajni . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Cardif ARD: Najbardziej nie podobało mi się w Cardif ARD:

Nikodem
@anonim 23.03.2009, 11:34

Do **** Wysokie normy do spełnienia nierealne do osiągnięcia dla początkującego pracownika telemarketingu. Praca dla studentów i emerytów (po odliczeniach wystarcza na przejazdy)

Zostaw opinię o Cardif ARD - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cardif ARD