Neste Oil

Porvoo

Opinie o Neste Oil

Mikołaj

Witam, chętnie dowiem się kilku rzeczy o firmie Neste Oil, wysłałem do nich wczoraj CV, jeszcze się nie odezwali, ale nie tracę nadziei. Jak jest u nich atmosfera i zarobki?

anonim - 2009-01-26 19:19:08 Neste oil jest ok Finowie też są bardzo przyjazni ,ale polskie kierownictwo trzeba zmienic to jedna wielka sitwa ,sa bardzo nieprzyjazni wiem cos o tym Co ty piszesz ci kierownicy na stacjach sÄ� bardzo OK

Zostaw opinię o Neste Oil - Porvoo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neste Oil