Opinie o J.A.M. Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie J.A.M. Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w J.A.M. Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o J.A.M. Sp. z o.o. w Kalisz

a

A mało by brakowało ,żebym umowę z nimi podpisał. No wyje...by mnie w kosmos,żebym tu nie wszedł i tych ,,boskich " opinii nie przeczytał Wszystkim bardzo dziękuję za ostrzeżenie!!!

Kamil

Chętnie się przyłączymy.

Katarzyna

Zalegają wszystkim ,którzy tu piszą.

arnika

Witam Mam zamiar jako wierzyciel wnieść wniosek do sądu o upadłość JAM Sp. z o.o. Potrzebuję informację, czy komuś jeszcze zalegają za faktury. Wierzycieli JAM-u proszę o kontakt mailowy na adres arnika361@gmail.com. Pozdrawiam Anna

Czy rozmowa kwalifikacyjna w J.A.M. Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
d

Że co? Na rozwój? Ktoś się tu z choinki urwał! Jak im ,,dokopią" wszyscy podwykonawcy ,którym nie zapłacili to raczej czarno to widzę.

pra

Co ja widzę?? Żadna firma w Polsce nie ma tak dużo i tak fatalnych opinii jak oni! Zasłużyli sobie! Nędza z biedą!

firma

o i odezwał się zapewne właściciel, który broni siebie i swoich pracowników.to jest żałosne. najpierw zapłać zaległe faktury a dopiero poźniej pisz takie rzeczy.

podwykonawca

Firma Jam to są sami oszuści, obiecują pieniądze a przelewają tylko grosze, najgorsza firma z jaką współpracowałem po skończeniu budowy zero kontaktu z ich strony. Niestety, ale przeciwko tej firmie zostaje wszczęte postępowanie windykacyjne z mojej strony.[usunięte przez admina], że nie będą już mieli możliwośći startowania w przetargach żeby nie oszukiwali ludzi i innych firm.

alamo

racje ma facet, który pisał o miernocie w JAM - z jam współpracowałm przez 10 miesięcy w zeszłym roku ; na budowie w owym okresie mieli jedną osobę z ,którą dało się normalnie porozmawiać na tematy branżowe, techniczne, tak bez owijania w bawełnę [usunięte przez admina]

Kaliszanin

Również jestem przekonany , że wypociny pracownika Jam napisał [usunięte przez moderatora]. Znam tą retorykę , prostactwo i chamstwo prostaczka usunięte przez moderatora].

Podwyk

Firmy podwykonawcze nie grają w golfa , ale jesteśmy RAZEM, gramy sobie w szachy i wychodzi na to,że SZACH MAT Prezesie !!! Dość partaczenia,obrażania,karania i straszenia !

figus

Ho , ho no proszę i odezwał się sam prezes napewno się nie mylę. Właśnie z ciebie jest największy baran robiąc w konia i oszukując inwestorów przez to partaczysz wszystkie roboty oszukując ich na jakości materiałów, a później zwalasz wszystko na podwykonawców. Z ilu kontraktów cię wyrzucili za to niedawno między innymi Wrocław i teraz masz duży problem. Właśnie jamowcy imają się zadań których nie mogą podołać i wtedy zaczyna się problem rozliczeń. Wasik kasuje pieniądze które uda mu się jeszcze wyciągnąć i zwala całą winę na podwykonawców ,którym nie płaci i w dodatku nie płaci za materiały też robi hurtownie w konia myśli że wszyscy to osły pracujące na Wasika. Osłów to już nie znajdzie , bo największym osłem to jest on właśnie. Właśnie takie typy jak jamowcy na czele z bosem pakują podwykonawców i sprzedających jemu towary w tarapaty.Ale pan prezes jeszcze nie wie że będzie miał duży , bardzo duży kłopot przez swoje cwaniactwo i pazerność i nie będzie żadnych argumentów na obronę , żadnego zwalania winy na innych , kto dostarcza materiały JAM przecież jakie !!!!!!!!!!!! . Jeszcze jedna rada nie oskarżaj pan panie prezesie innych o kradzież , kij ma dwa końce , niedługo będzie trzeba czekać na odwet . Życzę powodzenia bo będzie potrzebne !!!!!!!!!!!

pracownik JAM sp.zo.o

Ale z was barany. Uczciwi podwykonawcy? Partacze pijący wóde na budowach, kradnący dostawy, nieznający się na robocie (rynek podwykonawców w branży fasad niestety tak wygląda że dobrzy fachowcy są zajęci, a partacze tacy jak wy- firmy od tynków, płytek i remontów) imają się zadań ktorym nie podołają, tyle że kiedy sobie to uswiadomią to wtedy zarówno usunięte przez moderatora] jak i ci partacze są kilkadziesiąt tysi w plecy i zaczyna się problem rozliczeń z których nie potraficie sie partacze obronić. A nie potraficie bo nie macie żadnych argumentów!!! Właśnie takie typy jak WY pakują takie firmy jak JAM w kłopot. I zapamiętajcie że wódka i robota nie idą w parze, szczególnie na budowie. Ale tego pewnie jeszcze nie wiecie.

kor

Jam bankrutem? Ja pierniczę ! A ja miałem z nimi umowę podpisywać. To dlatego nie dają w Polsce ogłoszeń tylko na niemieckim portalu .Tam szukają osłów ,bo na to wychodzi,że na polskim rynku są skończeni u Firm Montażowych.

a

Gdzie ten jamnik teraz robi budowy? Trzeba ostrzec tych desperatów ,którzy liczą ,że coś zarobią . Niech nikt nie jeździ na poprawki ,bo i tak was obciążą kosztami i karami.A tym ,którzy pojadą robić jakieś rzekome poprawki-reklamacje też nie zapłacą !!! Standard!! Na odbiorach nigdy ich nie ma !! ,NIECH WSZYSCY UWAŻAJĄ !!! Szkoda uczciwych Montażystów !!

ultionis

proponuje zainteresować tą sprawą telewizje , najlepiej TVN . wyrobimy mu opinie w całym kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ultionis

no proszę , ciekawe kto tu tak pięknie staje za tym (usunięte przez administratora) br /> podejrzewam że to pewnie któryś z pracowników (jamników) a nawet może sama pani kierownik kontraktów ...... . Która sama go nienawidzi bo wie jakim jest wasik oszustem .

J24

Ho..ho znaleźli adwokata. No to trzymaj się chłopie ,bo Ciebie też zaraz wyrolują .A jak na poprawki nie jeździłeś to zaraz pojedziesz,a w sądzie i tak gotowi powiedzieć pod przysięgą żeś nie był i przyłączysz się tutaj prędzej czy później do oszukanych.A póki co cudownej i owocnej pracy czy współpracy bez Nas.

kaliszanin

FKS Montage GbR - 2013-01-29 16:59:27 Widzę że w Polsce od 100lat nic się nie zmieniło. Ludzie potrafią wyrazić publicznie tylko i wyłącznie negatywne opinie, wyzywając ludzi wulgarnie i na dodatek po nazwisku, a nie mają jaj żeby się oficjalnie podpisać pod tym. Mogę się założyć że 99% tych wykonawców którzy wypisują tutaj te bzdury nie wykonali swojej pracy bez usterek i zostali wezwani pisemnie do poprawienia swoich bubli, dlatego pewnie nie została rozliczona faktura końcowa. Nie wyobrażam sobie że jakikolwiek podwykonawca wykonuje swoje prace do końca realizacji, nie dostając jakichkolwiek pieniędzy. Totalny BULLSHIT. Sam jestem podwykonawcą i pracowałem dla tej firmy. Mało tego jestem zadowolonym podwykonawcą ze współpracy z firmą JAM i uważam że jest takich podwykonawców jak Ja znacznie więcej niż tych którzy wypisują tutaj te bzdury, inaczej już dawno by nie istnieli na rynku.a cóż takiego miało się w Polsce zmienić? Mam wrażenie , że od 100lat nie był pan a może pani w Polsce !. A w Polsce istnieje kodeksowa zasada swobody zawierania umów i wszelkie sprawy roztrzyga się w cywilizowany sposób .Na jakiej podstawie twierdzi pan lub pani , że niejakościowe wykonanie podwykonawców miało wpływ na końcowe rozliczenie zlecenia. Elementy elewacji i konstrukcji wykonuje ta doskonała według pana lub pani firma a podwykonawcy zajmują się jedynie montażem.I jeszcze w kwestii przywołanych " jaj ", nie zauważyłem podpisu z imienia i nazwiska pod wypowiedzią.Ze swojej strony mam nadzieję , że takie firmy jak JAM zaczną znikać z naszego rynku i wówwczas pan lub pani zauważy zmiany w Polsce.Proces tych zmian zapoczątkowała właśnie KE ,która wycofała dotacje unijne na budowę dróg.

FKS Montage GbR

Zostaw merytoryczną opinię o J.A.M. Sp. z o.o. - Kalisz

J.A.M. Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Częstochowska 208
    62-800 Kalisz