MG System

Piaseczno

Opinie o MG System

wwww

Meble wykonuje firma ze Szczecina. MG System z Piaseczna nie istnieje od 4 lat.

paweł

Marek ta firma już istnieje tylko na papierze......

gość

Nie wiem, jak się u nich pracuje, ale jako dostawcy internetowego zdecydowanie nie polecam. Tak jak zostało już powiedziane - non stop awarie w weekendy, kontakt tylko w dni powszednie, nawet nie do 16.00 (ostatnio i o 15.15 nikt nie odbierał), mimo że na fakturze podają, że serwis działa do 20.00. Do tego 50 zł za 512 kbps, czyli ceny cokolwiek niedzisiejsze. Nie warto!

klient M.G. System

Najgorsi dranie. Notorycznie wyłączają internet wieczorem w piątek i święta. Po 16 już nikt telefonów nie odbiera aż do poniedziałku -tłumaczą że są małą firmą i nie stać ich na infolinie ale na zdzieranie z klientów opłat w wysokości = neostrada x 2 tak.

BadBoy

Zarobki to na umowie 1100zł a do reki 12zł/h. I wieczne obietnice że będziemy mieli tyle na papierku co dostajemy pod ladą. Szef całkiem ok gdyby nie fakt że trzeba raz w miesiącu płacić [usunięte przez moderatora] . Jak bym miał możliwość to bym tu nie pracował.

Zostaw opinię o MG System - Piaseczno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MG System