Opinie o Spomasz Pleszew w Pleszew

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spomasz Pleszew. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Spomasz Pleszew o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spomasz Pleszew w Pleszew

Interesuje mnie praca w firmie i liczyłem, że coś więcej dowiem się z waszych wpisów, szkoda.

@Paweł

Przyjedź i zobacz ile tu zarabiamy miliony

Olek Nowy wpis
@Paweł

Dramat ta fabryka.

Mateusz Nowy wpis

Ktoś jeszcze uważa ze firma nie szanuje pracowników ?

Olek Nowy wpis
@Mateusz

Ja. Nie szanują i prowadzony mobink jest w tej fabrydze. A dyrektor to ostatni debi.... I on go prowadzi ten mobink. ten zakład co Pan Prezes prowadził do sukcesów prowadził dyrektor on sprowadzi do dna. Zniszczy go do bankructwa itd.Tylko nie rozumiem jednego czy Pan Prezes tego nie widzi!!! To jest jego cały dobytek życia.

Pracownik Nowy wpis

Praca totalne (usunięte przez administratora) zero szacunku dla pracowników, zarobki na poziomie najniższej krajowej no i ta ich smieszna premiera uznaniowa co cię straszą każdego miesiąca że Ci ja zabiorą. Szczerze nie polecam tego komunistycznego zakładu.

Mariusz

Przyjedź i zobacz ile tu zarabiamy

@Mariusz

Ile zarabia polernik bo bym chciał przyjść na polernika.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Spomasz Pleszew? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Leszno

Jakie wartości są cenione w Spomasz Pleszew?

Mariusz

Tyle zarabiamy miliony przyjdź do nas do brygady gdzie pan J.B.

Bla bla bla

Co jest na plus. Pakiet socjalny urlopy, chorobowe, wykazywane wszystko co pracuje na naszą emeryturę... A co za tym idzie? To że z wypłaty masz uwalone 2k i dostajesz 3,5k. Idź do Kotlarza i wykazuj 2600 a dostawaj 7000. Tylko nie płacz jak emerytury dostaniesz 1000

xyz
@Bla bla bla

zawsze są plusy i minusy. Warto wiedzieć o tym iż kilka lat temu ZUS podawał że około 40 % mężczyzn nie dożyje do tzw. wieku emerytalnego - 65 roku życia. Jakby emerytury były dziedziczone to byłoby wtedy ok.

Pewnie dobrze się dzieje i dlatego rzadko zaglądają tu pracownicy? Warto starać się o pracę?

Ggg

Co dzieje się w spomaszu? Jakie zarobki obecnie tam są? Ile zarabia fizyczny a ile biurowy?

obcy

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak teraz wygląda sytuacja w tej firmie na jakie zarobki i warunki pracy można liczyć?

magda

Nie martw sie oni pewnie maja odpowiednie osoby do pisania wnioskow unijnych o dofinansowanie srodkow na sprzety. Zastanwaim sie czy sami nie poszukuja tez ludiz na produkcje do skladania sprzetu,słyszał ktoś?

Bartez

pieniądze z unii nie tak trudno zdobyć,widać mało znasz właściciela tej firmy i całą ekipę która ma robić tak żeby pracownik był tańszy od Chińczyka,poczytaj trochę o właścicielu a się dowiesz (KOMUNA)związki zawodowe w tym zakładzie to tylko przykrywka,nie rozwiążą sie puki jest ręka która je karmi w resztę spraw się nie wtrącają :-)

Bartez

firma która w całym Pleszewie niby dobrze prosperująca a tak naprawde większość sprzętu pobiera ze środków unijnych,motto pracowników''my udajemy że pracujemy oni udają że płacą''spomasz to typowy zakład dla leni tam się nie orobisz i nie zarobisz,brak możliwości na awanse bo te już obstawione przez synków brygadzistów. chocbyś miał nie wiem jakie kwalifikacje i kursy, staż pracy,to tam startujesz i tak od zera. czyli najniszcza krajowa i mydlenie oczu :-)nie polecam szkoda czasu i życia na tą firmę.

gfcg.

Kto bogaty to bogaty⛳

PPPPPPPPPPPPPP

Tylko im wycieczki w głowie, za służbową kasę.

nara

Praca dobra dla chłopo-robotnika albo dla kogoś kto ma dodatkowe zajęcie na boku. Pracowałem tam w konstrukcji 4 lata, szczerze mówiąc, za płace niewiele większą niż pomocnik murarza. Może konkretni spawacze potrafią coś wydusić z Raka resztę stać tylko na cienką herbatkę.

XYZ

Bogata firma:-)

...

Maksymalna wazelina - [usunięte przez moderatora]

Klient

obsługa klienta - beznadziejna!

Rychu

U nas na dole też laluś próbował zrobić ewolucję, ale wyszła rewolucja (żołądkowa) i dał sobie spokój. Chłopiec jak siedział w kontroli jakości to jeszcze w miarę normalny był. Teraz jak porobili tych zaganiaczy managierami, to im się w głowach poprzewracało. Ten drugi latawiec mógł siedzieć jak siedział w dziale gl energetyka a teraz to nerwy zżerają facecika, niedługo skóra i kości zostaną. No po co to wszystko pytam się? Wystarczy uszanować doświadczonych pracowników, płacić normalne pieniążki, to i robota pójdzie. Teraz tych kamer poinstalowali i myślą że człowiek jakiś nienormalny jest. Zabawa w kotka i myszkę nikomu na dobre nie wyszła. Jak się idzie na górę to jak w ulu siedzą wszyscy na kupie, czyste zoo. Jeden się zamknął w akwarium, reszta na wybiegu luzem - no jak nie zoo? Ja to widzę, że wystarczy że kilka kontraktów nie wyjdzie w czasie i pozamiatane. Rok, dwa i ... do kotlarzy panowie! Słyszałem, że w Kaliszu coś nowego powstaje i będą spawać w kwasówce.

Przemek

No cóż, może nie jest to typowy (usunięte przez administratora) jaki jest na Fabrycznej, ale zmierza powoli ku temu. Zarobki, na hali jako tako, ZUS jest opłacony a po godzinach można u szwagra spawać drzwiczki do kotłów (przynajmniej widać jakiś za co się pracuje). W biurze, no tutaj trzeba być desperatem lub wazeliną, których też nie brakuje. Za Giezka, było inaczej szanował inżynierów. Teraz towarzysz \"broda\" albo laluś z akwarium, to kukły są i maksymalne wazeliny. Co lepsi wachowcy odchodzą. Nawet jeden z większych kontrachentów ostatnio trafił ze swymi, trzema pytaniami, to było dobre i celne! Oczywiście że zakład upadnie jak nie będzie się szanowało i doceniało ludzi. Tak więc, firma dobra jak po szkole chce się doświadczenia troszkę zdobyć i praktyki. Wypłaty są cienkie ja (es)kadra zarządzająca. No, taki jest rzeczywisty obraz.

Zostaw merytoryczną opinię o Spomasz Pleszew - Pleszew

• Jak się pracuje w Spomasz Pleszew?

Zobacz opinie na temat firmy Spomasz Pleszew tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spomasz Pleszew?

Spomasz Pleszew
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Słowackiego 14
    63-300 Pleszew