Spomasz Pleszew

Pleszew

Opinie o Spomasz Pleszew

obcy

Witam chciałbym sie dowiedzieć jak teraz wygląda sytuacja w tej firmie na jakie zarobki i warunki pracy można liczyć?

magda
użytkownik zarejestrowany

Nie martw sie oni pewnie maja odpowiednie osoby do pisania wnioskow unijnych o dofinansowanie srodkow na sprzety. Zastanwaim sie czy sami nie poszukuja tez ludiz na produkcje do skladania sprzetu,słyszał ktoś?

użytkownik zarejestrowany

Bartez

pieniądze z unii nie tak trudno zdobyć,widać mało znasz właściciela tej firmy i całą ekipę która ma robić tak żeby pracownik był tańszy od Chińczyka,poczytaj trochę o właścicielu a się dowiesz (KOMUNA)związki zawodowe w tym zakładzie to tylko przykrywka,nie rozwiążą sie puki jest ręka która je karmi w resztę spraw się nie wtrącają :-)

Bartez

firma która w całym Pleszewie niby dobrze prosperująca a tak naprawde większość sprzętu pobiera ze środków unijnych,motto pracowników''my udajemy że pracujemy oni udają że płacą''spomasz to typowy zakład dla leni tam się nie orobisz i nie zarobisz,brak możliwości na awanse bo te już obstawione przez synków brygadzistów. chocbyś miał nie wiem jakie kwalifikacje i kursy, staż pracy,to tam startujesz i tak od zera. czyli najniszcza krajowa i mydlenie oczu :-)nie polecam szkoda czasu i życia na tą firmę.

gfcg.

Kto bogaty to bogaty⛳

PPPPPPPPPPPPPP

Tylko im wycieczki w głowie, za służbową kasę.

nara

Praca dobra dla chłopo-robotnika albo dla kogoś kto ma dodatkowe zajęcie na boku. Pracowałem tam w konstrukcji 4 lata, szczerze mówiąc, za płace niewiele większą niż pomocnik murarza. Może konkretni spawacze potrafią coś wydusić z Raka resztę stać tylko na cienką herbatkę.

XYZ

Bogata firma:-)

...

Maksymalna wazelina - [usunięte przez moderatora]

Klient

Obsługa klienta - beznadziejna!

Rychu

U nas na dole też laluś próbował zrobić ewolucję, ale wyszła rewolucja (żołądkowa) i dał sobie spokój. Chłopiec jak siedział w kontroli jakości to jeszcze w miarę normalny był. Teraz jak porobili tych zaganiaczy managierami, to im się w głowach poprzewracało. Ten drugi latawiec mógł siedzieć jak siedział w dziale gl energetyka a teraz to nerwy zżerają facecika, niedługo skóra i kości zostaną. No po co to wszystko pytam się? Wystarczy uszanować doświadczonych pracowników, płacić normalne pieniążki, to i robota pójdzie. Teraz tych kamer poinstalowali i myślą że człowiek jakiś nienormalny jest. Zabawa w kotka i myszkę nikomu na dobre nie wyszła. Jak się idzie na górę to jak w ulu siedzą wszyscy na kupie, czyste zoo. Jeden się zamknął w akwarium, reszta na wybiegu luzem - no jak nie zoo? Ja to widzę, że wystarczy że kilka kontraktów nie wyjdzie w czasie i pozamiatane. Rok, dwa i ... do kotlarzy panowie! Słyszałem, że w Kaliszu coś nowego powstaje i będą spawać w kwasówce.

Przemek

No cóż, może nie jest to typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jaki jest na Fabrycznej, ale zmierza powoli ku temu. Zarobki, na hali jako tako, ZUS jest opłacony a po godzinach można u szwagra spawać drzwiczki do kotłów (przynajmniej widać jakiś za co się pracuje). W biurze, no tutaj trzeba być desperatem lub wazeliną, których też nie brakuje. Za Giezka, było inaczej szanował inżynierów. Teraz towarzysz \"broda\" albo laluś z akwarium, to kukły są i maksymalne wazeliny. Co lepsi wachowcy odchodzą. Nawet jeden z większych kontrachentów ostatnio trafił ze swymi, trzema pytaniami, to było dobre i celne! Oczywiście że zakład upadnie jak nie będzie się szanowało i doceniało ludzi. Tak więc, firma dobra jak po szkole chce się doświadczenia troszkę zdobyć i praktyki. Wypłaty są cienkie ja (es)kadra zarządzająca. No, taki jest rzeczywisty obraz.

Zostaw opinię o Spomasz Pleszew - Pleszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Spomasz Pleszew