Data Group

Rzeszów

Opinie o Data Group

Wiesiek

No powiem Wam, że w wielu firmach widziałem ogłoszenia, ale ta zdecydowanie robi najlepsze wrażenie z ich wszystkich, bardzo dobre pakiety socjalne tutaj mają i tylko się zatrudniać, bo fajnie jest bardzo

nikodem

to sie zgadza,nie ma tam nic fajnego w tej firmnie,bo ta blondi co nia niby kieruje,jest beznadziejna jak maszkara,kobitka sama nie wie co chce,udaje madra,a jest ponizej normy,nie da jechac w tereny tak jak to robia inne firmy tego typu,tylko kaze na tylku na telefonie siedziec,i wszystko na telefon zalatwic.ja tam poszlem ale wytrzymałem jakies 2 tygodnie,w nosie mam takie firmy,co mowia ze daja podstawy i prowizje,a potem to sie okazuje oszukanstwem.jak sa chetni tam do pracy to ja sie dziwie,bo tam sie nie da pracowac normalnie,bo ta swiksowana blondi nie da robic nic normalnie

:-(

Dobrze ze poczyta

b

no tak beznadziejna to malo powiedziane tasuja ludzi jak pileczki mowila ze jest podstawa a jej nie ma tylko sama prowizja wogole ta kierwniczka tam jest nie fajna ale ma plecy bo pracuje z menzem i on ja kryje a baba jest zamotana zreszta tego kierownika raz na oczy widzialam bo go nigdy tam nie bylo chyba dluzej co to za ludzie tym kieruja ze nie wiedza kogo daja na kierownictwo. ja jej nie polece nikomu kogo znam tej firmy bo szkoda nerow na nich i ten ich dziwny samochod,co sie kazdy bal tym jezdzic w takim stanie i nawet na szybie ma napis szukasz pracy to zadzwon. sie nie dziwie ze ciagle ta baba kogos szuka do pracy bo z nia to nawet baranek by sie nie dogadal

misiek - 2010-09-29 15:21:32 dobra firma co narzekacie mi sie tam bardzo podobalo to czego juz nie pracujesz jak bylo niby dobrze? ja tej firmy milo nie wspominam bo klamali i jej nie polece nikomu

misiek - 2010-09-29 15:21:32 dobra firma co narzekacie mi sie tam bardzo podobalo jaby by

misiek

dobra firma co narzekacie mi sie tam bardzo podobalo

jo - 2010-09-29 13:48:30 beznadziejna firma,beznadziejne kierownictwo,chora atmosfera pracy i [usunięte przez moderatora],zarobki totalnie klapa,zalezne od sprzedazy,kierownictwo w niczym nie pomaga tylko wszystko utrudnia,udajac ze sie stara,nikomu nie polecam,koszmar nie praca potwierdzam,ja tam pracowałem jakiś czas temu,i nic miłego na temat tej placówki nie powiem,dawali w ogłoszeniu,ze daja stałke plus prowizje,a stała pensja okazała sie fikcja i mzonkami,ogólnie niewypał

jo

Zostaw opinię o Data Group - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Data Group