PLANIDIS

Ruda Śląska

Opinie o PLANIDIS

ritmo
użytkownik zarejestrowany

jeżeli do Ciebie dzisiaj zadzwonili to chyba wiesz czym się zajmują bo musiałaś się z nimi już jakoś kontaktować. Trochę poszukaj w starych archiwach.

lulu

Firma krzak !!krzak się wyrwie i po firmie!!Traktują ludzi jak błaznów!! Na rozmowę rekrutacyjna czekałem jak pies dwie godziny bo Pan zarozumiały cwaniak pił kawę Zarobki jak zasiłek z premią NIE POLECAM

chciałbym się odnieśc jeszcze do tej średniej płacy , niewiem ile wynośi średnia krajowa ale tam płacą 1200 netto i taka sama stawka obowiązuje po okresie prubnym acha jeszcze premia 100 zł z której średnio co miesiąc obcinają jakieś 10 - 15%. więc jak zrobisz jakieś 2 soboty i 20 nadgodzin to jak nie ocyganią przy wypłacie to dostanie sie 1700 netto

Szukasz pracy?

Jeżeli chodzi o tą firme to kierownictwo patrzy na ciebie jak na złodzieja , kłamią z wypłatami , nie dotrzymują słowa , po okresie próbnym nie dają podwyżek , a kierownik jest nieodpowiedzialny we wszystkich sprawach , jak kogoś zwalniają to szybciutko ucieka do domku żałosne , nieufajcie również koordynatorowi a jeżeli chodzi o prace to jest dobra

użytkownik zarejestrowany

PRACA PO 8 GODZIN OD PON. - PIĄTKU PRACA MAŁO WYCZERPUJĄCA, WYNAGRODZENIA ŚREDNIE

Zostaw opinię o PLANIDIS - Ruda Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PLANIDIS