PPUH Akces

Czechowice-Dziedzice

Opinie o PPUH Akces

Obcy

Firma, z której ludzie uciekają już po miesiącu (czasem po kilku dniach :P). Sztuczna uprzejmość i "rodzinna atmosfera" ze strony prezesa bardzo szybko zmienia się w pogardę dla pracownika. Wszyscy prezesa się boją, a on sam chce chyba stworzyć komunę w zakładzie bezwzględnie oddanych, bez własnego rozumu pracowników. Śmieciowe umowy, brak socjalu, zarobek jak na kasach w hipermarketach. Wszyscy dłużej-pracujący tam, boją się odejść z firmy, ponieważ nie mają porównania. Uważajcie na tego pracodawcę.

Zostaw opinię o PPUH Akces - Czechowice-Dziedzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPUH Akces