Adart Adam Opaliński

Opinie o Adart Adam Opaliński

RAC kuchnie ;) - 2009-08-12 12:54:56 Pracowałem tam Bardzo miła i sympatyczna współpraca Pan Adam jest bardzo konkretną osobą Ceni dobrych pracowników A salon jak to salon mały a ogromna ilość zamówień Niestety nie polecam.[usunięte przez administratora] ,przerost formy nad treścią.[usunięte przez administratora]

cg

witam Również pracowałem u tego Pana no i zgoła inne odczucie: pracownik z doświadczeniem 3 letnim zarabiał w Adarcie lekko ponad 50 zł brutto niż osoba bez doświadczenia na okresie próbnym.[usunięte przez administratora]

RAC kuchnie ;)

Zostaw opinię o Adart Adam Opaliński - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adart Adam Opaliński