PPHU Jacek Sukiennik

Łódź

Opinie o PPHU Jacek Sukiennik

ciekawski

A w ogóle istnieje jeszcze czy likwidacja przez komornika za przekręty ?

kjl

bardzo zła firma

lola22

A mi bardzo dobrze pracowało się z fabryce styropianu. Polecam tą firmę. A Ojciec Szef to człowiek o gołębim sercu.

były pracownik

Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, warunki pracy są tragiczne, wypłata na czas jest pojęciem abstrakcyjnym nie mówiąc już o jej wysokości. Kierownicze stanowiska są obejmowane przez ludzi ograniczonych intelektualnie. Mógłbym tutaj napisać wypracowanie na temat tego zakładu pracy. Jednym słowem - nie polecam nikomu.

warunki straszne, placa minimalna brak socjalnego i ponizanie pracownikow przez ojca szefa.

Zostaw opinię o PPHU Jacek Sukiennik - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPHU Jacek Sukiennik