Opinie o Torrecid S.A. Oddział w Polsce w Tomaszów Mazowiecki

counter
3 32 23 5 1
Lider

Podwyżki w tej firmie to śmiech na sali. Cała firma skonstruowana w taki sposób aby kasa płynęła do Hiszpanii. Słabe jest to że zarząd w PL nie może swoim pracownikom zapewnić pensji na rynkowym poziomie.

absolwent

W kółko pojawiają się te same ogłoszenia, cv wysłałem na różne ogłoszenia (ale w wydźwięku bardzo zbliżone) dotyczące pracy, w różnym okresie czasu,z różnych źródeł (vide pracuj/olx) i pomimo spełnianych wymagań z ogłoszenia to nie uzyskałem żadnego odzewu. Kilka osób z grona znajomych również próbowało i mają podobne wrażenia. Czy tam w ogóle kogoś przyjmują czy dodają ogłoszenia po to tylko żeby papiery się zgadzały i "góra" widziała że trwa "aktywna" rekrutacja ?

absolwent

Borewicz
@absolwent

Jak długi masz staż pracy i skąd jesteś?

absolwent Nowy wpis
Kandydat
@Borewicz

6 lat w tym 3 jako PH/Doradca techniczno-handlowy, Tomaszów Mazowiecki.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Torrecid S.A. Oddział w Polsce? Można dołączyć rodzinę?

Lider

Kierownik Nowy wpis
@Lider

Firma w standardzie raz rocznie podwyższa wynagrodzenia tym pracownikom, którzy osiągneli dobre wyniki w sprzedaży lub po prostu pracowali z pasją i rozwijali swoje umięjętności. Widocznie na taką słabą podwyżkę zasłużyłeś. Pracownicy z dużym stażem nie narzekają na kiepskie wynagrodzenia. Jeżeli trafiasz do firmy, bez żadnej wiedzy i przez wiele miesięcy właściwie to się uczysz, to na jakiej podstawie chcesz zarabiać tyle co doświadczony pracownik, zwiększający sprzedaż firmy? Trochę pokory na początku + zrób dobry wynik i na pewno dostałbyś to co nazywasz rynkową stawką. Nie masz pojęcia jak działa firma, skoro uważasz, że kasa płynie do Hiszpanii. Przede wszystkim polski oddział podlega pod czeską fabrykę - nie hiszpańską.

Jarek Nowy wpis

To zupełnie jak z tą tańcownicą, której wszystko przeszkadza. Może zacznijmy doceniać dobrą firmę i jednocześnie pracodawcę bo czas jest niespokojny.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy w TORRECID S.A. ODDZIA panuje luźna atmosfera?

Frederico - kreator lansu
@Pytanie

Tak, panuje taka luźna atmosfera teraz, że można nożem kroić. Ogólnie ta firma, a własciwie jej filia w PL to jest dramat, ciągła rekrutacja i przemiał ludzi z zarządem który uczy się korpo-regułek na pamięć. Może dla samego zdobycia doświadczenia warto rok zahaczyć o firmę, ale dopiero jak człowiek pójdzie pracować do poważnej firmy widzi, że zółtodzioby w torrecid nie widzą nic poza nim. Dla wszystkich wysyłających CV- jesli macie jakieś konkretne doświadczenie i wyższe oczekiwania finansowe to niestety ale nie jest to miejsce dla was, nawet nie oddzwonią.

Rafcio-niespełniony standup'er
@Frederico - kreator lansu

Odkąd nie ma toksycznych osób w firmie, atmosfera zrobiła się bardzo dobra. Skończyło się szeptanie i knucie za plecami. Rekrutacja, owszem była. W krótkim czasie firma rozrosła się z 5 do 14 osób. Do tego część z nich się nie sprawdziła i została wymieniona. Teraz wylewają tutaj swoje żale. Zarząd składa się z dwóch Hiszpanów i Polki. Nie wydaje mi się, aby musieli wkuwać na pamięć regułki. Właściciel zbudował firmę praktycznie od zera i należy mu się przynajmniej respekt. Myślę, że ty nawet w 1% nie osiągniesz jego poziomu. Firma od zawsze stawia na młodych ludzi, zaraz po studiach. Taka jest jej filozofia. Miło, że doświadczeni chcą dołączyć, ale strategia firmy nie pozwala na zatrudnianie takich osób. Każdy pracownik to wie. Nie wiem do jakiej super poważnej firmy trafiłeś, ale mam nadzieję, że się tam spełniasz.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.

Opowiecie jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Torrecid S.A. Oddział w Polsce?

Polo

@Frederico - kreator lansu to generalnie miejscówka fajna tylko dla osób zaczynających w ogóle jakąś pracę?

Andrzej

@Nowy Jeśli firma inwestuje w szkolenie to chce mieć pewność, że pracownik zostanie!

.eh

Nie polecam, swoich pracowników wykorzystują i starają się uwiązać ze sobą umowami które podsyłają już w trakcie pracy. Szukają taniej siły roboczej. Ciągła rotacja pracowników.

Marta
@.eh

O jakiego rodzaju umowach wspominasz w swoim wpisie? Proszę Cię o wyjaśnienie tej ważnej dla innych użytkowników kwestii dotyczącej współpracy z tym pracodawcą. Możesz również napisać, co skłoniło Cię do rozpoczęcia zatrudnienia w TORRECID? Jakie warunki zostały Ci zaproponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

...
@Marta

Zapewne te same co innym: 3 miesiące, ok. 2700 netto, obietnice szkoleń, wyjazdów, rozwoju... wszystko pięknie brzmi puki podążasz za przykazaniami. Ale już się nie mówi o tym, ze jak cie wyślą na szkolenie to podpisujesz cyrograf na 2 lata. Zerwanie umowy wcześniej wiąże się ze zwróceniem kosztów szkolenia (tydzień w Czechach to ok 7tys). A co skłoniło do pracy... Mogę się założyć ze mydlenie oczu etyką, miła atmosferą, pomocą i super ludźmi. Już się nie mówi o tym, ze żeby było fajnie musisz się przypodobać i podlizać osobie która tworzy największy zamęt i jednocześnie ma największy wpływ na szefową.

Nowy
@...

Na jakim stanowisku byłaś zatrudniona? Oddanie pieniędzy za szkolenie brzmi bardzo źle :/

Wiktor

Kwestia wysokości zarobków zawsze była sporna. Firma jest dobrym pracodawcą więc może trzeba indywidualnie rozmawiać o kasie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa istotną rolę. Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Zniesmaczony
@Administrator

Niestety to co mówią o pracy i atmosferze w pracy nie ma pokrycia z rzeczywistością. Można usłyszeć np jak świetny jest team leader, który jest tam 5 lat i szkoli ludzi pracujących w fabryce głównej. Mają stałą rekrutacje i co chwila zatrudniają i zwalniają pracownika bo nie jest taki jak ich wartości, których sami nie przestrzegają. Ta praca to "całe życie", jest parcie i wręcz obowiązek bycia w gotowości do wyjazdu w każdym momencie niezależnie od planów prywatnych. I jeśli nie polubi cie team Leader to szybko wylecisz. Sam widziałem akcje jak jednej osobie powiedzieli, że musi wykorzystać nadgodziny teraz bo nie ma prawa ich mieć bo team leader nie wyraził na to zgody.

Mich

krótka historia - praca nawet po kilkanaście godzin na dobę za wypłatę 2300zł + umowa lojalnościowa i zakaz konkurencji. Szkoda gadać, cyrk na kółkach.

Wiesz o firmie TORRECID S.A. ODDZIA więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze.

Ex x
@admin

Bardzo zła atmosfera, promowani są pracownicy, którzy przymilają się szefowej. Brak możliwości rozwoju. Na rozmowie kwalifikacyjnej dużo obiecują, niestety nic nie ma pokrycia w rzeczywistości. Firmy konkurencyjne płacą więcej.

Zostaw merytoryczną opinię o Torrecid S.A. Oddział w Polsce - Tomaszów Mazowiecki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Torrecid S.A. Oddział w Polsce
3/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Dzieci Polskich 2 lok. ABCD