TORRECID S.A. ODDZIA

Toruń

Opinie o TORRECID S.A. ODDZIA

Ex x
@admin 26.07.2015 10:03
Wiesz o firmie TORRECID S.A. ODDZIA więcej niż inni? Podziel się wiedzą na naszym forum i dodawaj komentarze....

Bardzo zła atmosfera, promowani są pracownicy, którzy przymilają się szefowej. Brak możliwości rozwoju. Na rozmowie kwalifikacyjnej dużo obiecują, niestety nic nie ma pokrycia w rzeczywistości. Firmy konkurencyjne płacą więcej.

Zostaw opinię o TORRECID S.A. ODDZIA - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TORRECID S.A. ODDZIA