AV Solution Integracje System

Opinie o AV Solution Integracje System

kama

wer' nie zaplacicili ludziom wynagrodzen do tej pory? Sprawa jakos sie ruszyla czy wszstko nadal stoi w miejscu?

wer

Mają świadomość z reguły są to ludzie którzy zostali oszukani.I szukają sprawiedliwości. Chcą odzyskać swoje pieniądze.

wer

namierzyłam tego człowieka pracuje teraz z tbm softwers .firma z wawy

falko

pod adresem z KRS nie ma tej firmy, może ktoś zna adres zamieszkania właściciela chętnie odwiedzę go z kolegami...

Falko

Czy ktoś wie co sie dzieje z właścicielem tej firmy. Gdzie go można namieżyć

Podaj kontakt -czekam

bogdan

ktoś chętny mogę podać kontakt do tego pana z av

bogdan

Kulkoodporny, sugerujesz jakieś działania i procedury niezgodne z prawem w AV Solution Integracje System? zmartwiłeś mnie i przestraszyłeś bo jeszcze do teraz myślałem nad zatrudnieniem się u nich, teraz musze się chyba poważniej zastanowić. a czy chociaż dla pracowników są pieniądze terminowo płacone i uczciwie?

doya

Trzeba powiedzieć, że mają całkiem ciekawą ofertę sprzedażową. O ile tylko była możliwość dostania wszystkiego na czas to w kontynuowanie kariery u nich wydaje się być całkiem rozsądnym i roztropnym zadaniem. Pytanie tylko czy ludzie odchodzący nie robią specjalnego syfu, który potem nowe osoby muszą ogarniać i uporządkowywać.

odpowiedz pytam

Zaległosci to mało powiedziane.Jest oszustem .Wciąga w płatności. Spadaj jak najszybciej.

wide

Nie mam z nim kontaktu,sam go poszukuję.

Moto

Czy ma ktoś kontakt z właścicielem?

aaa

Co się dzieje z Sołtysem? Zalega za faktury z 2012r ze stadionu PGE Arena w Gdańsku.

wide

Firma nie płaci za Faktury -zalega dla mnie ponad 60 000 zł Omijać jak najdalej -wykonałem prace jako podwykonawca. Kase wisi od kwietnia 2013r.

wołek

już ja widze to spotkanie :) jeśli @wide, potrafisz powstrzymać nerwy na wodzy to rzeczywiście spotkajcie się, jeśli nie to załatw to inaczej

wide

Jest to prawda.Jak Wiesz gdzie go mogę spotka na robocie to napisz.

wide

(usunięte przez administratora) Obiecywał spłate jak do tego czasu nie zrobił. Nie odbiera telefonów Ma kolejke KOMORNIKÓW NIE PRACUJCIE DLA TEJ FIRMY

wide

Kto wie gdzie teraz pracuje Sołtys -wisi kase za fakture.-poszukuje Wiadomo w jakim celu. Nie pracujcie dla tej firmy nie płaci za faktury

ken

Szukają darmowej siły roboczej....

Krasnal

Jest jedno słuszne określenie tej firmy - DNO, [usunięte przez moderatora]. Szkoda pisać opinii na temat tej firmy, której już chyba nie ma, a te wszystkie opinie są za mało obraźliwe. DNO !

leon

Dobrze że podała nazwisko niech wszyscy poznają [usunięte przez moderatora]

Pani wybaczy, ale moim zdaniem pani przegięła. Podanie imienia i nazwiska było w tym momencie nie potrzebne.

konstruktor

SPROSTOWANIE -po wielu bataliach i mailach -otrzymalam zaplate za fakture ,jednak chyba nie powinno tak byc ,aby czlowiek ktory uczciwie wykonuje dzielo musial domagac sie i walczyc o to co mu się prawnie nalezy

konstruktor

Przestrzegam wszystkich przed ta firma a szczególnie przed jej prezesem [usunięte przez moderatora] Wykonałam dzieło dla tej firmy ,wystawiłam fakture i do tej pory (a minąl juz miesiąc) nie otrzymałam zapłaty!!!! BARDZO NIEUCZCIWI LUDZIE ,NIERZETELNII -PROSZE NA NICH UWAŻAC I OMIJAC ICH SZEROKIM ŁUKIEM-ZARÓWNO PRACOWNICY JAK I POTENCJALNI ZLECENIODAWCY !!!! Jutro rozpoczynam drogę sądową ,aby wyegzekwować zapłatę za moją prace.

Roman

[usunięte przez moderatora] w tej firmie nigdy nie było dobrze

Fery

Ja tam miałem dobrze. Jak byłeś dobry, miałeś i kasę i nie musiałeś pracować po 12 godzin. No i co ciekawe, wprowadzali coraz to nowsze rozwiązania których mogłem się tam nauczyć a teraz mogę to wykorzystać do swojej obecnej pracy. Dzięki im za to

r

stanowczo nie polecam. Mówi się że ma być lepiej ale nic z tego nie widać. Do tego pracuje się[usunięte przez moderatora] za psie pieniądze. Wszelkiego typu projekty jakie były robione podczas mojej pracy to jakieś nieporozumienie.

Zostaw opinię o AV Solution Integracje System - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AV Solution Integracje System