PKN ORLEN

Wisznice

Opinie o PKN ORLEN

w3e4r5

no teraz to juz tylko dwa zoslaty miedyz inynmi na kierownika dzialu projetkow i analiz jakosci oferuja wykształcenia wyższego,minimum 5-letniego doświadczenia pracy w branży paliwowej

Globetrotter

Mobile!! Podróżuję bardzo dużo autem, nie tylko po Polsce. Bardzo często, jestem niestety zmuszony do zjechania z trasy i uzupełnienia paliwa w baku, znacie ból? :-) Po za tym jestem cholernie z tego powodu zawsze zły że będę znów chudszy o parę złotych!!! Jednak pomimo tego! Ludzie fachowo pomogą, doradzą, ceny dobre (jak na Stację Paliw), czystość bez obiekcji, schludnie, godne naśladowania. Jeżeli będziecie w tych rejonach to Polecam! Bardzo rzadko, niestety, gdzieś indziej, można się tak pozytywnie zaskoczyć jak tam. Polecam.

tajemniczy klient

Jak dla mnie to stacja jest ok, zadbana szczególnie toalety! Obsługa miła! Jeżeli komuś nie odpowiada to ja nie wiem w czym jest problem - są przecież inne stacje nikt was na siłę nie ciągnie akurat na Bliską w Wisznicach A I BEZ TAKICH GRUBOSKÓRNYCH KLIENTÓW TO I PRACOWNIKOM BĘDZIE O WIELE LEPIEJ SIĘ PRACOWAŁO!!!

asd

czesto brakuje gazu i odsyła sie osoby z kwitkiem,a po za tym gazu nie tankuje sie samodzielnie a na osobe trzeba dlugo czekac az nas obsłuży

Zostaw opinię o PKN ORLEN - Wisznice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKN ORLEN