Kredyt Bank S.A.

Poznań

Opinie o Kredyt Bank S.A.

mówię
użytkownik zarejestrowany

byc może dawno temu poszukiwali @ anonim. Teraz cisza :(

fajne cycki

Moja stara tam stukała wiele lat. Średnio! Kasa jak wszędzie czyli poniżej średniej krajowej. Koleżanki ok, i szef tez był spoko. Potem szefa wymienili i była lipa. Ogólnie w tak dużych firmach z tyloma oddziałami najważniejsza ekipa jaką trafisz. A ekipy sie zmieniają. Ten serwis sprawdza się w przypadku sp, zo.o. z zatrudnieniem do 50 osób. Pisanie opinii o bankach nie ma sensu...więc spadam

blok

żenada

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Kredyt Bank S.A. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Kredyt Bank S.A.: Najbardziej nie podobało mi się w Kredyt Bank S.A.:

Zostaw opinię o Kredyt Bank S.A. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kredyt Bank S.A.