Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

irek 88

Robo to do ciebie - kiedy sie tam spotkamy na autobusach bo tez chce wyjechac to zobaczymy jaki z ciebie (usunięte przez administratora) jestes z tej samej biednej polski i nie ublizaj innym bo kiedys zle na tym wyjdziesz chyba ze trafisz na nerwusa to zlamie ci nos i wtedy przeprosisz -a swiata i tak nie zwojujesz jako jedyny myslac ze jestes lepszy od innych -zawsze ktos znajdzie sie lepszy w czyms ...

@irek 88

irek 88 uwierz mi że cwaniakami to ja miałem do czynienia i mam .Co to ubliżania to nikomu nie ubliżam tylko piszę że może firma robi nas Polaków w balona i wysyła tam dużo ludzi potem siedzą ludzie i nie mają pracy.Nie jestem lepszy bo jak bym był to bym siedział jako prezes w Polsce i zarabiał 20 tys. Widzę że nie mają niektórzy co robić i muszą wpierdzielić swoje 5 groszy udowadniając że ktoś komuś ubliża.Na to wygląda że nic nikt nie napisze tylko wszyscy będą mnie umoralniać teraz.

fredra
@irek 88

Pragnę wyjechać.na pare miesięcy tylko aby trochę zarobić,ale czytam opinie o agencjach i strach jest wyjeżdżać,a jeszcze słyszałam,że zamiast płacić 9.50euro to po odliczeniach pozostaje tylko 4euro.a w dodatku nakładają duże kary za nie przyjście jeden dzień do pracy,do tego dochodzi też kara za wybicie szyby nawet jeśli to nie ty i potrafią także nałożyć kare za bałagan pokój.SZukam uczciwej agencji pracy w cudzysłowie ale takiej naprawdę w miare,bardzo bym chciała za granićę do pracy na parę miesięcy,trzy może szejść,zależy to tylko od umowy,nie znam języka obcego,ale na miejscu bym się nauczyła.sorki rozpisałam się,ale checa,bardzo proszę o podanie mi nazwy agencji naprawdę dbających o swoih pracowników,bo przecież te agencje tak naprawdę zarabiają na nas.będe czekała na odpowiedź bo już sama nie wiem gdzie dowiadywać się o opiniach prawdziwych o danej agencji a zagranicą nikogo nie mam znajomego

robo

może ktoś napisze z tym dałnem to przenośnia.Też jestem zainteresowany ale chcę coś się dowiedzieć .

Aldonka

Robo - Na co tu piszesz? jak wiesz, że nie dostaniesz wiarygodnej wiadomości. Zadzwoń do firmy i wszystko będziesz wiedział. Nie wyzywaj kandydatów od (usunięte przez administratora) w bo to nie ładnie.

robo

Interesuje mnie wyjazd jako kierowca autobusu do niemiec może ktoś przybliży mi sprawę jak to wygląda.Żebym nie pojechał i 3 razy w miesiącu pracował.Coś dużo tych ludzi potrzeba do pracy .Na to wygląda albo jadą dałny albo były takie braki w niemieckich bazach.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?
kandydat

Myślę,że najlepiej sprawdzić samemu, bo informacje na tym portalu nijak się mają z rzeczywistością. Każdy może napisać co chce bez żadnych konsekwencji. Konkurencja na rynku jest duża. Chyba kogoś bardzo denerwują. Może dlatego, że są dobrzy... Kto to wie. Sam miałem firmę i obsmarowali mnie w internecie bez żadnych powodów, więc przeżyłem to na własnej skórze. Wpisy anonimowe nie powinny być możliwe, bo co to ma być. Jaka wiarygodność.Nic z tego nie można się dowiedzieć. Same jakieś bzdury.Ktoś pisze, że 3 Euro zarabiał...To jakiś żart czy co? Zgłoś chłopie takiego pracodawcę u którego pracowałeś w odpowiednim miejscu, a jeżeli to nie jest prawda to nie siej fermentu i nie rób ludziom wody z mózgu. Mam jechać i zaczynam mieć wątpliwości,ale po własnych doświadczeniach wiem, że wpisy w internecie może sobie zrobić każdy a ludzi zawistnych nie brakuje.

franek

wojenka miedzy agencjami? proponujcie jakas fajna kase to nie bedziecie sie musieli bic o pracownikow bo to co teraz macie to smiech na sali :-)

@franek

Franku tu jest beka :) Pomyje wylewają się, że aż cuchnie, że tu coś jest nie tak.. zaspanowali mi skrzynkę, że nie mam wyjścia i wypisuję się, ale niesmak już pozostanie

ted77

To jakas sciema. Jaka umowe podpisales? Placa minimalna to 8,5 a jako kierowca pewnie miales wieksza stawke.

Jako były pracownik mogę powiedzieć, że chyba lepiej podjąć pracę przez Koncepcję niż bezpośrednio w biurze Koncepcji we Wrocławiu. Na pewno firma nie ma zamiaru oszukiwać wysyłanych pracowników, ale pracodawcy za granicą są różni, zdarzają się i lepsi i gorsi. Jeżeli chodzi o pracę w biurze, to polecam osobom bez doświadczenia lub z małym dorobkiem zawodowym. Nie ma się co pchać, jeżeli ma się już pewne umiejętności i wiedzę (no chyba, że jest się w desperacji i pracy szuka się od dłuższego czasu). Poza tym zdarza się brak szacunku wobec pracownika, jakieś dziwne gierki szefowej, co znacznie wpływa na komfort pracy itp. Serdecznie pozdrawiam cały zespół "Koncepcji".

Obecny pracownik
@były pracownik

Nie przypominam sobie, a trochę już pracuję w Koncepcji, aby jakakolwiek osoba z bogatym doświadczeniem zaczynająca pracę w Koncepcji odeszła z podawanego przez Ciebie powodu. Z tego co wiem każdy z byłych pracowników był zatrudniony w firmie minimum kilka lat. Ponadto każdy jest wolnym człowiekiem i skoro ktoś uważa, że się tutaj marnuje, może w każdej chwili złożyć wypowiedzenie. Brak szacunku, gierki ze strony szefowej? Nie spotkałam się z takimi sytuacjami, a jestem zatrudniona w Koncepcji już od dłuższego czasu. Chyba, że wymagania stawiane pracownikowi należy skwitować jako gierki. Takie anonimowe stawianie pracodawcy w złym świetle jest nie na miejscu. To po prostu nie fair. A może scenariusz jest zupełnie inny – przychodząc do firmy nie miałeś żadnego doświadczenia i wiedzy, szukałeś pracy przez rok lub dłużej i nikt Cię nie chciał zatrudnić, dostałeś szansę, rozwinąłeś się w firmie Koncepcja, a po kilku latach uznałeś, że jesteś teraz panem sytuacji, pozyskałeś wiedzę, umiejętności i w końcu możesz sobie wpisać coś w swoje dotychczas ubogie cv i bazować na renomie firmy i nagle niestety… okazało się , że rynek pracy nie jest aż taki łatwy i jednak pracodawcy nie czekają na Ciebie z otwartymi ramionami. Może się jednak opamiętałeś i myślisz, że wcale nie było tak źle, a nie możesz wrócić, więc trzeba odstraszyć innych kandydatów. To chyba raczej jeszcze nie teraz, kiedy z pracą tak krucho. Jeżeli znalazłeś swoje miejsce na rynku pracy i się rozwijasz (w co wątpię), to w jakim celu przyglądasz się nadal firmie i po co teraz te anonimowe komentarze. Czuję niesmak po tym co napisałeś. Myślę, że osoba, która znalazła satysfakcjonującą pracę nie ma czasu na udzielanie się na tego typu forach i wypisywanie anonimowo jakiś bzdur, których nie można zweryfikować. Lubię swoją pracę, ciągle się tutaj rozwijam i nabywam nowe umiejętności. I co najważniejsze budząc się rano NIE MYŚLĘ ”Chryste znowu muszę tam iść” lub „nie wyrobiłam planu – ciekawe, czy nie dostanę wypowiedzenia ”. Może napisz w takim razie pozytywny komentarz swojej obecnej firmie. Ja też chętnie poznam jej nazwę. Nie lubię anonimów, ale odpisując na anonim także nie podam swoich danych. Raczej nie pozdrawiam

kierowca

3 Euro? Czyli zarobiłeś 400 Euro w miesiącu? Ciekawe mój kolega tam pracujący pokazywał mi swój Abrechnung i tam było 2200 Euro brutto.

cieśla

Cała dyskusja nie zmienia faktu że zasdaniczo oferty pracy wszelkich agencji to jest bardziej taki pic niż oferta na jaką liczą ludzie. Tzn. widzę ofertę, zgłaszam się jadę. Możesz słać cv codziennie do wszytstkich agencji a pracy nima. A człowiek robił w Norwegi i ma na to papiery oraz papiery na zawód. To wszytko to sprawia wrażenie budowania sobie głównie dużej bazy kandydatów. A pojedzie mniej niż 1 na 100.

on 2014

Dzięki moge ,czekałem u nich na pracę ale ta firma zdaje mi się zajmuje się tylko zbieraniem danych bo moje CV maja już od miesięcy Dzieki za info ja czekam od miesiąca na prace przez ta firme i chciałem podjechać a oni mowia ze nie ma takiej potrzeby już wiem dlaczego, szkoda bo liczyłem na nich ale wiem od znajomych tez ze wszystko wola zalatwiac na odleglosc noo to daje do myslenia

elektryk

Zmieniam zdanie, moja poprzednia wypowiedz była niemądra, zrobili mi wodę z mózgu i prosili o wpis na czacie a na pracę czekam już od paru tygodni i budowy nie ruszą do marca a oni wciąż obiecują, pytałem u bezpośrednich pracodawców i sezon zacznie się dopiero w kwietniu dlatego nie mają pracy ale są firmy na rynku które maja bezpośrednie zlecenia tam szukam pracy i już przestałem wierzyć w pośredników którzy kasują pieniądze za podpisanie umowy a potem martw się sam OSTRZEGAM przed tą firmą, jak czytałem wcześniej najpierw ją odwiedzcie bo to faktycznie zart a nie firma

@elektryk

Dlaczego ktoś podszywa się i pisze, że zmieniłem zdanie???? Żadnego zdania nie zmieniłem i nadal uważam, że to bardzo dobra firma jest. Ciągły kontakt z nimi mam,bo jestem z Wrocławia. Nie zauważyłem, aby mieli mały pokój, Chyba z 10 osób tam pracuje. A to podszywanie się pode mnie to chwyt poniżej pasa. Kto i po co to robi?????

hydraulik

jak dla mnie biuro jest ok. to co oferują, na miejscu jest, a reszta tak naprawdę zależy od pracodawcy, czyli zeitfirmy...

Fronter

Jak dla mnie w porządku. Z mojego punktu widzenia na pewno nie zasługują na złą opinię, wszystko wedłog umowy zostało przeprowadzone. Profesjonalnie i porządnie, nic nie mam do zarzucenia.

konkurencja
@Fronter

Oj po tylu negatywnych komentarzach nagle tyle słodzenia - widać, że to obsługa agencji pisze. Zapraszamy do innej agencji pracy, jest ich wiele i mają o wiele lepsze opinie, więcej biur i są o wiele bardziej wiarygodne niż 1 maleńkie biuro na skraju drogi, które nie rozwija się od tylu lat :-))) widać, że ledwo zipią i nie są profesjonalni.

@konkurencja

o jakim skraju drogi piszesz? Byłeś tam w ogóle w ich biurze? Bo ja byłem -biuro jest w centrum Wrocławia i sprawia bardzo dobre wrażenie. Certyfikat też widziałem. Piszesz " zapraszamy do innej agencji" - czyli jakiej? Napisz konkretnie w jakim biurze pracujesz i zajmij się swoją pracą zamiast dokopywać innym uczciwym biurom, bo sądzę, że biuro jest bardzo rzetelne - pomogli mi w problemach.Skąd masz informację, że biuro nie rozwija się od kilku lat - książkę o nich piszesz, czy reprezentujesz nieudacznego pośrednika, który nic nie potrafi, więc musi szkalować inne uczciwe firmy. Ciekawe , czy inne biura zajmują się pracownikiem po jego wyjeździe za granicę. Słyszę od moich kolegów, że zupełnie nie.

gość
@konkurencja

Czyli jakie biuro jest takie super profesjonalne? Podaj nazwę konkurencjo. Chętnie przez Was wyjadę. W czym jesteście lepsi.

gość
@konkurencja

Witaj "Konkurencja" popieram, 100 procent racji!! Koncepcja zajmuje się tylko i wyłącznie wykańczaniem innych uczciwych firm na rynku i uprawia tzw . nieuczciwą konkurencję ale już im to bokiem wychodzi bo musieli zredukować biuro i siedzą wszyscy w jednym małym pokoiku. Proszę wszystkich zainteresowanych pracą najpierw podjechać i sprawdzić jak wygląda ta firma to żart............, firma jednoosobowa w postaci jednej rudej panny!! Dowcip no i jeszcze to co napisałeś ...jeden ciasny pokoik a te wszystkie ofery peracy to kompletna fikcja.. spróbujcie wyjechać przez nich np. do Norwegii....kolejny dowcip a inne kraje tez możecie zapomnieć ponieważ nie maja zlecen bo są mega nieprofesjinalni i oszukują tym sposobem ludzi którzy czekają na pracę

ślusarz
@gość

Co Wy za bzdury tutaj wypisujecie. Firma jest jak najbardziej w porządku. Jestem z Wrocławia i byłem u nich nie raz. W agencji siedzi chyba z 8 osób, wiec jakoś w małym pomieszczeniu chyba by sie nie zmieścilo. Zresztą dla jednego 150m jest ciasno a dla drugiego wielkie metry. Coś chyba konkurencji nie leży, że fajnie ludzi obsługują. Jak widzę te wpisy, to już mi sie niedobrze robi jak niewiarygodne te opinie sa.

Agencja Zatrudnienia Koncepcja
@gość

Internet wydaje się być anonimowym, stąd powszechne myślenie, że można nie ujawniając swoich danych wypisywać „kłamstwa” bez odpowiedzialności. Ponieważ nagonka na naszą firmę przybrała już takie rozmiary, że nie jesteśmy w stanie tego tolerować wzywam nieuczciwego przedstawiciela konkurencyjnej firmy, a która to dokonuje non stop nieprawdziwych i szkalujących nas wpisów jako " konkurencja" potem podszywając się pod osoby z nickiem : "gość", " elektryk" etc. o NATYCHMIASTOWE ZAPRZESTANIE TEJŻE NIEUCZCIWEJ DZIAŁALNOŚCI oraz podania imienia, nazwiska i nazwy firmy, tak by forumowicze mogli w sposób rzetelny porównać ofertę obu firm. Brak podania pełnych danych konkurencji uznajemy za przyznanie się do dokonania nierzetelnych wpisów. Ktoś kto pisze prawdę nie boi się podpisać pod swoim wpisem. Dzisiaj nikt w internecie nie jest anonimowy, więc ustalenie kto dokonuje tych niesmacznych wpisów też nie stanowi problemu. Sprawa została zgłoszona na prokuraturę, która zapewne zajmie wyjaśnieniem się sprawy i pociągnięciem do odpowiedzialności sprawcy tych oszczerstw. Serdecznie przepraszamy naszych klientów i nowych kandydatów do pracy za dyskusję, która nie powinna się była zdarzyć. Niestety część osób bardzo ufa opiniom wystawianym na tym forum i nie możemy sobie pozwolić, aby ktoś w ten sposób uprawiał NIEUCZCIWĄ KONKURENCJĘ budując negatywny obraz naszej firmy. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura (czy pomieszczenia biurowe wielkości 100 m2 ( z 9 osobami pracującymi na stałe są " ciasnym pokoikiem" –jak twierdzi konkurencja-pozostawiamy do oceny użytkowników forum), w razie wątpliwości do kontaktów z kierownikiem p. Zieglerem oraz na osobiste rekrutacje, które odbędą się już w lutym tego roku. Pozdrawiamy i liczymy na Państwa. Przypominamy, że nasza firma nie pobiera żadnych opłat za zorganizowanie Państwa wyjazdu za granicę. Tym samym uznajemy dyskusję za zakończoną i nie jesteśmy zainteresowani jej kontynuacją, chyba,że autor wpisów ujawni się podając prawdziwe dane. Naszą energię i czas wolimy poświęcić naszym klientom. Konkurencji radzimy zrobić to samo. Agencja Zatrudnienia Koncepcja

Kinga

Bardzo gorąco polecam. Wyjechałam do Niemiec we współpracy z tą firmą, w pewnym momencie npotkałam pewne... trudności z pracodawcą na miejscu. Na szczescie spotkałam się z ciepłą, pomocną ręką z tej firmy. Wszystko za mnie załatwili, jeszcze Pani do mnie dzwoniła później czy na pewno wszystko jest w porządku. Profesjonalizm. Naprawdę grzechem byłoby nie wystawić pozytywnej opinii. Spotkałam się z troską i zaangazowaniem, polecam serdecznie.

elektryk

Pracowałem z tę firmę, luksusów nie było, ale wszystko co obiecywano w biurze przed wyjazdem sprawdziło się, bez jakichś przykrych niespodzianek. Bezpośrednio szukając pracy zarobiłbym rzeczywiście więcej ale przez agencję to oni szukają dla mnie pracy i przedstawiają warunki, zeitfirma niemiecka która z nimi współpracuje zorganozowała zakwaterowanie także jak kto woli, ja wole w ten sposób. Jak były problemy to załatwiałem je z pracodawca a nie z koncepcją, sporadycznie jak miałem problemy ze zrozumieniem dokumentów po niemiecku to biuro mi pomagało.

Ryszard Bonin

Jeszcze jedno, jeśli agencja nie wymaga zaświadczenia o niekaralności (a nie wymaga) to możesz się spodziewać że w załodze będziesz miał kilku recydywistów, którzy twoje życie tam na miejscu zamienią w koszmar. Jest jednak pewna zaleta: jeśli ty jesteś najemnikiem z agencji to masz gdzieś znajomość rzemiosła, bo to przełożony czyli przedstawiciel inwestora lub generalnego wykonawcy ma ci pokazać co masz robić, bo ty wykonujesz polecenia...

student prawa
@Ryszard Bonin

Ciekawy komentarz naprawdę- a czy komentator w ogóle zdaje sobie sprawę z faktu, iż agencja nie ma prawa wymagać zaświadczenia o niekaralności ( wyjątkiem są tylko niektóre stanowiska). Po co siać ferment nie znając się na przepisach. Zanim wystawicie komentarz i oczernicie firmę zastanówcie się chwilę. Znam tę agencję, gdyż mój brat wyjeżdżał za jej pośrednictwem. Weryfikowałem umowy, wszystko było w porządku i jest nadal podczas zatrudnienia. Zawsze chętni do pomocy.

Ryszard Bonin

Jeśli jesteś bystry to już samo ogłoszenie cię zdystansuje. Bo atrakcyjne zarobki to stawki godzinowe powyżej 200 NOK/godz. 171 NOK/godz to jest minimum jakie MUSISZ otrzymać, bo mniej się nie da. Opieka zdrowotna, dodatek rodzinny, pieniądze na wakacje i zwrot podatku to nie jest luksus w agencji KONCEPCJA, to ma zapewnione każdy kto jest zatrudniony w Norwegii. Za mieszkanie w Bergen zapłacisz +/_ 7000.NOK, na samodzielne wyżywienie wydasz conajmniej 3500.NOK. Ale widzisz że w ogłoszeniu są wymagania takie same lub wyższe niż w innych agencjach. Jeśli tylko znacie język angielski to polecam ogłoszenia pracodawców norweskich. Ja bez dobrej znajomości języka otrzymałem od norweskiego pracodawcy też 171.NOK/godz. ale w systemie 4/2 , z darmowym hotelem, całodobowym wyżywieniem, darmowymi przelotami do Polski i z powrotem i darmowym transportem do pracy i z powrotem wynajętymi w Polsce busami tankowanymi za pieniądze pracodawcy... W takich warunkach można pracować za 171.NOK/godz. bo nic nie wydasz... Ale policz wydatki w agencji KONCEPCJA jeśli musisz za wszystko zapłacić: 7000 za mieszkanie, 3500 za skromniutkie jedzonko, 2000 za wylot na święta, 2ooo za powrót ze świąt (razem 14.500 NOK), jeszcze niech dojdą składki na paliwo, przejazd busem między lotniskami to zrozumiesz że lepiej pracować w Piasecznie za 2500 PLN przy płytach kompaktowych. Należy unikać wszelkich agencji lub jeśli już "wdepnąłeś w agencję" to na miejscu staraj się za wszelką cenę zatrudnić bezpośrednio u norweskiego kontrahenta, im szybciej tym lepiej, wówczas można zarobić 250-300.NOK/godz. Ale warunek konieczny to dobry j.angielski lub najlepiej norweski. Ja nieznam norweskiego, mój angielski jest ubogi dlatego przyjąłem pokornie stawkę 171.NOK/godz :) Pozdrawiam.

wlodek

Doszly mnie sluchy ze to mieszkanie za darmo to sciema. Ktos cos wie?

piotr

Ostrzegam!!!!! proponują pracę której nie ma!!! albo ( w najlepszym przypadku) wysyłają do miejsc niepewnych ( nie sprawdzają pracodawcy)pytajcie o referencja pracodawcy wtedy będzie bomba bo nic więcej od nich nie usłyszysz. Ich sposób na zarabianie jest prosty.......wykorzystać pracownika a czy on zarobi to już ich nie interesuje...Próbujcie wyjechać przez tą firmę np. do Norwegii........niewykonalne a ogłoszenia lecą ciągle albo gdzie indziej naprawdę uważajcie bo to lewa firma

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja