Agencja Pracy Koncepcja

Opinie o Agencja Pracy Koncepcja

księgowy

witam a jak tam płacenie ZUS pracownicy donoszą iż ponoć nie odprowadacie składek na ZUS za tłumaczy a chciałem się u was zatrudnić .Wróciłem dzisiaj z Berlina i dowiedziałem się,że macie sprawy w sądzie ok. dwudziestu tłumaczy przysięgłych . może ktoś ma wiedze na ten temat. Ja wiem już,że ok. 20 tłumaczy się sądzi dlatego proszę o opinie, ja jakoś niee otrzymałem informacji tak jak piszą,dziwna sprawa

kandydat
@księgowy

Ty jesteś w końcu tłumaczem czy księgowym? Zdecyduj się chłopie. Chyba pomyliłeś miejsca, bo przecież oni nie zatrudniają tylko pośredniczą w załatwianiu pracy a więc nie odprowadzają składek.

z boku patrzący
@księgowy

pracownicy donoszą? Ty chciałeś się zatrudnić... Jeżeli na tym forum takie opinie się pojawiają , to ja tu więcej nie mam ochoty zaglądać. Anonimowe oczerniające posty. Też prowadzę swoją firmę i wiem do czego jest zdolna konkurencja.

@księgowy

Odpowiadając na szkalujący nas post osobie, która wcześniej podszyła się pod nick: figa", później" były pracownik koncepcji" , teraz pod " księgowego" ( proszę się zdecydować czy w końcu księgowy czy tłumacz ) informujemy iż Agencja Pracy nie zatrudnia tłumaczy. Każdy zainteresowany współpraca tłumacz ma zupełnie inny kanał do kontaktu z naszym Biurem Tłumaczeń i na pewno nikt nie pyta o kwestie współpracy na tym forum. Informujemy,iż podszywanie się pod różne nicki, nie oznacza anonimowości, nie zwalnia od odpowiedzialności prawnej. Sprawa została już skierowana na drogę prawną celem pociągnięcia do odpowiedzialności prawnej za bezprawne pomówienia. Jeżeli chodzi o płatności ZUS to nasza firma nie zalega z żadnymi składkami, a wszyscy pracownicy biura zatrudnieni są na bazie umów o pracę. Wpis jest żałosnym pomówieniem. Szkoda, że portal zezwala na dokonywanie wpisów anonimowo każdemu. My jako agencja dokładnie wiemy,że dokonuje ich jedna i ta sama osoba i znamy jej imię i nazwisko, ale działając zgodnie z prawem czekamy na pociągnięcie autora wpisu do odpowiedzialności prawnej przez sąd.

@księgowy

Zapomnieliśmy napisać- do zobaczenia niebawem. Najwidoczniej dotychczasowe działania policji i prokuratury nie wystraszyły autorki postów. Przewlekłość postępowania organów państwowych zachęca tego typu osobników do dalszych, ich zdaniem bezkarnych działań. My spokojnie czekamy na efekt końcowy sprawy. Materiał dowodowy jest coraz bardziej obszerny. Internauci sami wyciągną wnioski. Zapraszamy do naszego biura - JESTEŚMY I RZETELNIE PRACUJEMY DLA PAŃSTWA.

Magda

mogę tylko potwierdzić,wszystkie złe komentarze to żli ludzie ale już wiem,ze ta agencja to naprawdę super bo dużo ogloszen maja i telefon odbierają 24 H no tego nie ma nigdzie w Polsce to racja bo tak pisza

Bernard

A ja tak napiszę: miałem do czynienia z rórznymi firmami w całej Polsce ale na Koncepcję nic złego nie dam powiedziec. Dwa razy musiałem prosić o zmianę zakwaterowania, Trocha było z tym nerwów, ale sprawa zostala załatwiona i juz. Ni ma tak, że telefonu nei odbierają- zawsze jest kontakt.Czasami trochu zestresowani, mowią ze pracy dużo.

Bolek
@Bernard

Hej Bernard to ja Bolek, myślę, że mnie jeszczcze pamiętasz, fakt z mieszkaniem to był dopiero problem ale ta agencja to naprawdę jedyna w całej Polsce która naprawdę pomaga i odbiera telefon. Tak jak kiedyś nawet o 23.55 też odbierają i pomagają. Lolek może to też potwierdzić. Brawa dla Koncepcji.

Bolek
@Bernard

No widzisz Bernard, mówiłem, pracują nawet w nocy,koa - 2015-12-01 01:52:42 , to niesamowite jak ta firma prężnie działa, tylko podziwiać, faktycznie jedyna taka w całej polsce

A ja wyjeżdżam już 7 raz przez ta agencje i bardzo bardzo dziekuje wszystkim dwóm pracownikom agencji którzy tak świetnie potrafią to wszystko zorganizować.Dziekuję. Paweł

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Koncepcja? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Elektryk przemysłowy?

Ja już wyjeżdżam z nimi 3 raz i zawsze jest jakość i dobry kontakt. I nie zamierzam zmieniać agencji.

Jestem bardzo zadowolony. Kontakt przed wyjazdem był na prawdę dobry, teraz jestem w Niemczech i jeżeli tylko mam jakiś większy dylemat to zawsze mi pomogą.

gość

Oj widać, że ktoś bardzo bardzo napalony jest, aby Koncepcji zaszkodzić. Ciekawe dlaczego?

były pracownik koncepcji

Ta Agencja to nedza i żenada, nie maja pracy, ogłoszenia o pracy to zmyłka żebyście myśleli, że tak prężnie działają a pozytywne komentarze wypisują sobie sami i sami ze sobą prowadzą konwersacje bo tak im się tam nudzi, jednym słowem wielka lipa

@były pracownik koncepcji

Czyżby znowu UBT Personal? Aż kole w oczy, że komuś Koncepcja bardzo przeszkadza. Każdy powinien mieć swój rozum. Najlepiej proście o kontakty do już zatrudnionych osób, czyli rzetelne źródło informacji.

@były pracownik koncepcji

Naprawdę szkoda nam czasu na komentowanie wpisów czynionych przez jedną z firm z naszej konkurencji, która bardzo stara się w nieuczciwy sposób wykreować negatywny obraz naszej firmy. Osoby spostrzegawcze same wyciągną wnioski o kogo chodzi. Jeżeli wpis" figi" jest prawdziwy, to bardzo proszę o podanie daty podjęcia pracy oraz stanowiska. Nazwisko nie jest potrzebne - prowadzimy dokładne zestawienia osób, które wyjechały za naszym pośrednictwem, więc bez problemu jesteśmy w stanie ustalić po dacie i nazwisku o jakiego pracodawcę chodzi i ustosunkować się rzetelnie do ww uwagi. Domyślamy się jednak, iż powyższy wpis jest znowu nagonką na naszą firmę. Niepodanie danych, o które prosimy będzie jednoznacznie oznaczał, że powtórnie chodzi o nieuczciwe, niezgodne z rzeczywistością i szkalujące nas komentarze. A teraz uwaga do kandydatów - proszę pomyśleć, co firma która w taki sposób działa wobec naszej firmy może zaoferować kandydatom, którzy składają tam swoje aplikacje

Magda
@były pracownik koncepcji

Dziwny ten komentarz. Były pracownik - więc skoro nie mają pracy to jakim cudem Ty pracowałeś? Kto z kim prowadzi konwersacje bo nie rozumiem. Autor tego komentarza chyba nie do końca wiedział co chce przekazać lub w amoku alkoholowym to pisał.

Kazik
@były pracownik koncepcji

Ja tam jestem zadowolony, bo pracę znaleźli mi szybko. Byłemu pracownikowi chyba nie wyszło i z nudów pisze takie komentarze

@AGENCJA PRACY KONCEPCJA

To się w głowie nie mieści. Tylko w Polsce taka kultura jest. Jak porządna firma to oczernić i zniesławić i najlepiej jeszcze anonimowo. Nie można z tym zrobić porządku?

figa

Firma jest do bani. Nic nie potrafią sprawnie zorganizować. W niemczech jest brak kompetentnych ludzi i prace są pozbawiane jakiejkolwiek kontroli. Brak inspekcji pracy. Ludzie pracują bez okularów ochronnych i bez ubrania ochronnego.... Resztę należy uzupełnić brakiem kompetencji i ogólnym niezadowoleniem.

@figa

Ponieważ mamy niemal ze 100% pewnością prawo podejrzewać, iż powyższy wpis jest znowu szkalowaniem i zniechęcaniem do naszej firmy prowadzonym przez znaną nam konkurencję bardzo prosimy o podanie stanowiska na jakim Pan pracował i z jaką datą rozpoczął Pan pracę. Data rozpoczęcia pracy, jeżeli Pan nie pamięta podana jest zarówno w Pana umowie o pracę, jak i umowie pośrednictwa. Prowadzimy dokładne zestawienia osób pracujących za naszym pośrednictwem i staramy się zbierać informacje na temat zadowolenia, warunków pracy etc, więc nawet bez podania nazwiska spokojnie ustalimy o kogo chodzi i odniesiemy się chętnie do sprawy tutaj na forum. Jeżeli informacje, o które prosimy nie zostaną podane, uznajemy, że wpis jest zwykłą nagonką na naszą firmę ze strony jednej z konkurencyjnych firm. Jeżeli okaże się, że wpis pochodzi faktycznie od jednego z naszych klientów oczywiście dogłębnie przeanalizujemy sprawę i przeprowadzimy odpowiednie rozmowy z pracodawcą, który nie dopełnił swoich obowiązków. Agencja Pracy Koncepcja

absolutnie się nie zgadzam! Ja mogę tylko powiedzieć- zadowolenie w 100%

@figa

Naprawdę szkoda nam czasu na komentowanie wpisów czynionych przez jedną z firm z naszej konkurencji, która bardzo stara się w nieuczciwy sposób wykreować negatywny obraz naszej firmy. Osoby spostrzegawcze same wyciągną wnioski o kogo chodzi. Jeżeli wpis" figi" jest prawdziwy, to bardzo proszę o podanie daty podjęcia pracy oraz stanowiska, na którym Pan pracował, Nazwisko nie jest potrzebne - prowadzimy dokładne zestawienia osób, które wyjechały za naszym pośrednictwem, więc bez problemu jesteśmy w stanie ustalić po dacie i stanowisku ustalić o jakiego pracodawcę chodzi i ustosunkować się rzetelnie do ww uwagi. Domyślamy się jednak, iż powyższy wpis jest znowu nagonką na naszą firmę. Niepodanie danych, o które prosimy będzie jednoznacznie oznaczało, że powtórnie chodzi o nieuczciwe, niezgodne z rzeczywistością i szkalujące nas komentarze. A teraz uwaga do kandydatów - proszę pomyśleć, co firma która w taki sposób działa wobec naszej firmy może zaoferować kandydatom, którzy składają w ich ręce swoje aplikacje?

kandydat

Jadę do nich na spotkanie, UBT Personal też organizuje, ale o nich było mnóstwo złych opinii, więc szkoda czasu.

kiepskakoncepcja

Nie rozumiem dlaczego Pani była miła dopóki nie wyjechałem.. bo po powrocie już nie odbierają... przepracowałem miesiąc, zarobiłem 600 euro, gdzie miała byc gwarancja płacy min. 1500 euro!!!!! czytajcie dokładnie umowy i się ZASTANÓWCIE czy to DOBRA KONCEPCJA, bo ja na tym dobrze nie wyszedłem

@kiepskakoncepcja

Informujemy, iż w naszym dziale rekrutacji do krajów niemieckojęzycznych pracują tylko mężczyźni, więc próba wprowadzenia w błąd naszych klientów ZNOWU SIĘ NIE UDAŁA! Można to skwitować jednym zdaniem - skrajna nieuczciwość i brak kultury w biznesie. Panie Marcinie D. z firmy UBT PERSONAL- Na drugi raz trochę rozwagi zanim wykona Pan do nas telefon podszywając się pod kandydata zainteresowanego pracą. Numer z którego Pan do nas dzwonił można połączyć w Internecie z Pana imieniem i nazwiskiem, a imię i nazwisko prowadzi do firmy UBT PERSONAL. Bardzo dziecinne i żenujące zachowanie. 5 minut po tej rozmowie pojawia się powyższy negatywny i do tego oderwany od rzeczywistości wpis ( patrz wyżej) na naszym koncie. Zbieg okoliczności? W odróżnieniu od Państwa nie płacimy za kasowanie niewygodnych ( czytaj skrajnie negatywnych ) opinii . Ciężko pracujemy na dobry wizerunek. POZOSTAWMY NASZ PROFIL NA RZETELNE WYPOWIEDZI NASZYCH KLIENTÓW, KTÓRYCH SZANUJEMY I PRZEPRASZAMY ZA TĘ DYSKUSJĘ, W KTÓREJ MUSZĄ UCZESTNICZYĆ. ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH DO NASZEGO BIURA. W TYM TYGODNIU SPOTKANIE Z KIEROWCAMI. OFERUJEMY LEGALNE ZATRUDNIENIE, ATRAKCYJNE WARUNKI PRACY I DOŁOŻYMY STARAŃ, ABY BYLI PAŃSTWO ZADOWOLENI.ODBIERAMY TELEFONY –WSZYSTKIE NIEZALEŻNIE CZY SĄ TO REKLAMACJE CZY ZGŁOSZENIA NOWYCH KANDYDATÓW. KONKURENCJA ZESPÓŁ KONCEPCJA

@kiepskakoncepcja

kazimierz

Wystawiam pozytywną opinię - mam robotę, pomagają - musiałem zmienić mieszkanie i nie było problemu. polecam

PRACOWNIK

wyjeżdżałem przez nich już 2 razy i jadę 3 raz.Już kilka razy przekonałem się, że mogę na nich liczyć, jak trzeba pomagają i doradzają. Zawsze dostaję umowę przed wyjazdem i wszystkie informacje. Widać , że się starają.

kierowca

Mają spotkanie 29 maja we Wrocławiu dla kierowców, zadzwoń i zapytaj.

robo

może ktoś napiszę co pracuje albo ma zamiar jechać jako kierowca autobusu do niemiec.W jakim stopniu trzeba znać język jak z pracą ??

estera

mam pytanko -czy może napisać jakaś pani co wyjechała do pracy jako szwaczka z tej agencji .

paulo

CO do siedzenia na wyjezdzie bez pracy to jest prawda.Moj kolega siedzial ponad miesiac bez pracy.Pozniej pracowal kilka dni i znowu siedzi w zawszonym pension.Innemu zas obcieli kilkaset euro przy ostatniej wyplacie tak sobie bo zniszczyl im posciel.Jest tez kilka innych osob ,ktore podczas zwolnienia byly oszukane na kilka setek euro.Koncepcja zarabia 1 euro od kazdej godziny przez rok to sobie policzcie jaka to kasa.Ale maja wyjeb....na tych ktorych wysylaja zagranice i ktorzy mecza sie z takim (usunięte przez administratora) FISCHEREM.

@paulo

dzwoniłem, pytałem i oni nie pracują z firmą Fischer. Może Ci się agencje pomyliły...

paulo

Witajcie rodacy.Wiadomo biuro jak biuro ty zarabiasz oni zarabiaja.Nic do nich nie mam za wyjatkiem jednego.Dlaczego kuwa wysylaja ludzi do takich biur Jak Fischer Personal w Stuttgart.Przeciez to jest kryminal!Fischer nie placi nadgodzin.Gola godzina idzie na konto czasowe.A jak sie od nich ludzie zwalniaja to nie dosc ze traca bo nadgodzina normalnie jest placona 20% wiecej niz normalna godzina to jeszcze obcinaja po kilkaset euro przy ostatniej wyplacie.Pytajcie do jakiej firmy was wysylaja.Jezeli FISCHER przestrzegam to oszusci.

i

Ale miras34 jesteś naiwny. Po pierwsze koncepcja wysyła łebków agencjom. A żeby na robolu norweska agencja zarobiła to on wclae nie musi mieć pracy i zarobku. Jest coś takiego jak premia za wykwalifokwanego pracownika zza grnicy wypłacana prze państwo. Premia jest płacona kiedy przyjęto takowego zagrnicznego pracownika nie zwlaniając dotychczasowych. I otóż to , ci pracownicy którzy zostali ściągnięci a nie ma dla nich pracy sami się zwalniają bo robią od przypadku do przypadku . Albo czekają na niewiadomo co.

tgk

Zastanawia mnie ta firma.ponieważ piszą ze znajomość języka nie jest wymagana i oferują kursy,a jak zadzwonili to wymagają biegłej znajomości aby dogadać się z pracodawcą.A w trakcie rozmowy dowiaduje się że właśnie kurs nauki zakończyli dwa dni temu i nie prowadzą na tę chwilę żadnego. PORASZKA

miras34
@tgk

A po co maja wysylac tam ludzi skoro nie po do pracy??? Zeby siedzieli i krajobrazy podziwiali? Zastanow sie nad tym co ty tu wypisujesz. Firma zarabia na posrednictwie, nie pracujesz, firma nie ma kasy. Wiec nie pisz glupot.

tłumacz
@miras34

Mnie zastanawia dlaczego mniej więcej raz na miesiąc pojawia się oferta pracy na tłumacza niemieckiego. Czyżby ciągle było coś nie tak? Czy jednak wysyłają teksty, które tłumacz tłumaczy za darmo, przywłaszczają jego tekst, a potem szukają dalej frajerów? ktoś wie?

gość

To jest forum z opiniami o Agencji Pracy Koncepcja. Agencja Koncepcja nie zatrudnia tłumaczy. Dla biur tłumaczeń udostępnione są inne portale.

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Koncepcja - Wrocław

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Koncepcja?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Koncepcja tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Koncepcja?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 35 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Pracy Koncepcja