gospodarstwo rolno hodowlane tadeusz piórkowski

Siódmak

Opinie o gospodarstwo rolno hodowlane tadeusz piórkowski

Tajny
użytkownik zarejestrowany

Powiem Wam, że jeśli lubicie zwierzęta to gospodarstwo rolno hodowlane tadeusz piórkowski jest całkiem spoko rzeczą, mi się wydaje, że trudno w okolicy znaleźć w tej branży coś lepszego, mi się tam bardzo podoba ten zakładzik, nie ma napięcia, jest spoko

vega

Pracodawca dno.

zootechnik

witam. widziałem ogłoszenie pracy w tym gospodarstwie i nie wiem jak mam się odnieść do wypowiedzi. nie chcę trafić na nieuczciwego pracodawcę. proszę o więcej wypowiedzi!!!!

łatwo kogoś bezkarnie oczerniać, kamery w gospodarstwie zainstalowane są żeby zapobiegać kradzieży paliwa i części, uważam że to niesprawiedliwe pracuje tu już 6 rok i nie narzekam mam określone swoje zadania i czas pracy od 8 do 17 zarabiam 2000zł netto i mam umowę + premia Roboty jest dużo ale pracować trzeba chcieć

a

pracodawca malowzruszony dzialalnoscia wlasnego interesu. chce wyczarowac cos z niczego. jaka placa taka praca wiec trzeba bylo zainstalowac kamery zeby ludzi popedzac i sprawdzac ile czasu pija kawe. synusie w wieku gimnazjalnym rozbijaja sie traktorami i innymi sprzetami jak dzieci w piaskownicy. jesli chcesz umowe to placisz polowe ubezpieczenia.dojarz za prace od 5 do 20 dostawal ok 1 300 zl w zaleznosci od wynikow z prob mleka. ogolnie bajzel i przekretyprzekolczykowywanie bydla, zamiana kolczykow, kradziez zwiru itp itd}. nie polecam a no i oczywiscie nie wyplaca tyle na ile sie umawial. zawsze znajdzie powod zeby uciac wyplate. ogolnie nie polecam!!! plus ma za to ze umie czarowac ;)

Zostaw opinię o gospodarstwo rolno hodowlane tadeusz piórkowski - Siódmak

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie gospodarstwo rolno hodowlane tadeusz piórkowski