Opinie o Gospodarstwo Rolno Hodowlane Tadeusz Piórkowski w Siódmak

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Gospodarstwo Rolno Hodowlane Tadeusz Piórkowski. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Gospodarstwo Rolno Hodowlane Tadeusz Piórkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospodarstwo Rolno Hodowlane Tadeusz Piórkowski w Siódmak

vega

Pracodawca dno.

Nick Nowy wpis
@vega

Bo każe pracować?

nikola Nowy wpis

To zależy na jakich warunkach.

Milena Nowy wpis

Wręcz przeciwnie, uważam że jak ktoś chce tam pracować to dostaje dobre wynagrodzenie. Żeby mieć trzeba chciec. Nic za darmo nie ma. Takie czasy. Polecam tym co chcą pracować i mają zapał do pracy.. Zostaną odpowiednio wynagrodzeni.

Dominika Nowy wpis

@Nick, po długim czasie wreszcie ktoś zdecydował się na komentarz w wątku opinii o pracy w firmie gospodarstwo rolno hodowlane tadeusz piórkowski. Możesz podzielić się z nami tym, co wiesz na temat tego miejsca pracy? Jak obecnie wyglądają warunki pracy w tej firmie? Napisz, co wiesz w tym temacie.

Tajny

Powiem Wam, że jeśli lubicie zwierzęta to gospodarstwo rolno hodowlane tadeusz piórkowski jest całkiem spoko rzeczą, mi się wydaje, że trudno w okolicy znaleźć w tej branży coś lepszego, mi się tam bardzo podoba ten zakładzik, nie ma napięcia, jest spoko

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Gospodarstwo Rolno Hodowlane Tadeusz Piórkowski odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
zootechnik

witam. widziałem ogłoszenie pracy w tym gospodarstwie i nie wiem jak mam się odnieść do wypowiedzi. nie chcę trafić na nieuczciwego pracodawcę. proszę o więcej wypowiedzi!!!!

łatwo kogoś bezkarnie oczerniać, kamery w gospodarstwie zainstalowane są żeby zapobiegać kradzieży paliwa i części, uważam że to niesprawiedliwe pracuje tu już 6 rok i nie narzekam mam określone swoje zadania i czas pracy od 8 do 17 zarabiam 2000zł netto i mam umowę + premia Roboty jest dużo ale pracować trzeba chcieć

a

pracodawca malowzruszony dzialalnoscia wlasnego interesu. chce wyczarowac cos z niczego. jaka placa taka praca wiec trzeba bylo zainstalowac kamery zeby ludzi popedzac i sprawdzac ile czasu pija kawe. synusie w wieku gimnazjalnym rozbijaja sie traktorami i innymi sprzetami jak dzieci w piaskownicy. jesli chcesz umowe to placisz polowe ubezpieczenia.dojarz za prace od 5 do 20 dostawal ok 1 300 zl w zaleznosci od wynikow z prob mleka. ogolnie bajzel i przekretyprzekolczykowywanie bydla, zamiana kolczykow, kradziez zwiru itp itd}. nie polecam a no i oczywiscie nie wyplaca tyle na ile sie umawial. zawsze znajdzie powod zeby uciac wyplate. ogolnie nie polecam!!! plus ma za to ze umie czarowac ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Gospodarstwo Rolno Hodowlane Tadeusz Piórkowski - Siódmak

Gospodarstwo Rolno Hodowlane Tadeusz Piórkowski